18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzisiejsza młodzież

~_Killa_ • 2018-12-11, 12:18
Cytat:

Agresywność cech*je postawa wrogości przejawiana w odniesieniu do osób, z którymi dane dziecko nawiązuje kontakty w domu szkole lub w grupie rówieśniczej.
Agresywne zachowanie może przejmować formę agresji fizycznej lub słownej. Przejawem agresji fizycznej są wszczynane przez dziecko bójki, uderzenie, kopnięcie lub ukłucie kolegi, zamierzone niszczenie lub uszkodzenie różnych przedmiotów, znęcanie się nad zwierzętami, łamanie roślin lub kwiatów. Agresja słowna przejawia się natomiast w inicjowanych kłótniach, przezywaniu, wyśmiewaniu lub dokuczaniu, skarżeniu. Agresywność dziecka jest ukierunkowana na inne dzieci lub na rzeczy martwe.



Mamy 21 wiek a niektóre nagrania naprawdę kiepsko wyglądają..
Sprzeczka dwóch dziewuch, mocno pokopana.


janlew

2018-12-11, 12:27
Ależ ty nic nie rozumiesz... Agresja nie jest negatywna. Każdy mężczyzna powinien być agresywny. Bronić rodziny, ojczyzny, walczyć o byt. Co tym myślisz że natura nie jest agresywna, że wilki z sarenkami miziają się ogonkami na łące?
Problem dziś jest inny. Walka z moralnością wyższą i dziczenie. Dziś mówi się ludziom, że są tylko zwierzętami i mają się kierować moralnością "naturalną", albo bogacić innymi kulturami. No i tak to wygląda.
Wyrzekniemy się naszej cywilizacji, kultury to będziemy tacy jak ci którzy byli poza nią. Wyzbyci z prawdziwej etyki i moralności, Jak dzikusy, murzyni, żydy czy mulimy. Albo jak ta głupia k***a na filmiku, kopiąca inną dziewczynę po twarzy, niczym zwierze. Bo gdy nie ma moralności i etyki wyższej, wracamy do naturalnej, zwierzęcej
PS. Ale czy ty nie jesteś "Child of Satan"? Co ci tedy przeszkadza w dziewczynkach kopanych po twarzy? Powinno ci się podobać

nwonigers

2018-12-11, 12:39
jest roznica miedzy bojka, a pastwieniem sie nad kims mimo ze ta osoba nie chce sie bic. to juz jestw ch*j patologia. z patologia trzeba walczyc. typiara powinna obskoczyc dobry wpie**ol ale taki ktory zapamieta na reszte zycia. jako ze to jakies murzynowo czy inna azja smialo moglby to pewnie nawet rodzic zrobic i nic wiekszego by sie nie stalo;d

Mom and Death

2018-12-11, 12:57
janlew napisał/a:

Każdy mężczyzna powinien być agresywny. Bronić rodziny, ojczyzny, walczyć o byt.



ch*ja prawda, to mit że człowiek jest z natury agresywny - wszystko zależy od środowiska w którym się znajduje. Są plemiona gdzie w ogóle nie ma żadnej agresji wśród jego członków.

Sa...........hi

2018-12-11, 13:46
janlew napisał/a:

Ale czy ty nie jesteś "Child of Satan"? Co ci tedy przeszkadza w dziewczynkach kopanych po twarzy? Powinno ci się podobać


Szatan zabija w biblii tylko dziesięć osób, i to na zlecenie Boga który karze mu pozabijać rodzinę Hioba. Z kolei ten drugi zabija i karze zabijać pomiędzy 35-50 milionów ludzi, w tym miliony kobiet, dzieci i niemowląt które kazał roztrzaskiwać na oczach ich rodziców (takie polecenie wydał Medom kiedy kazał im napaść na Babilończyków).
-Najczęstszą zbrodnią popełnianą przez Jahwe jest dzieciobójstwo, (m.in. osobiście morduje wszystkie pierworodne dzieci w Egipcie),
-Na ziemiach które kazał zajmować Izraelitom nakazuje wyrżnąć wszystkich, za wyjątkiem dziewic które pozwala brać w niewolę jako niewolnice seksualne (rzeź na Midianitach zaraz po wyjściu z egiptu)
-Zezwala na niewolnictwo (w głoszonym przez siebie prawie pozwala nawet na bicie niewolników)
-Nakazuje swojemu narodowi kraść (tuż przed wyjściem z Egiptu nakazuje Izraelitom masowo pożyczać złote i srebrne przedmioty od Egipcjan a następnie wzbudza życzliwość u tych drugich aby jak sam mówi "złupić ich")
-Nakazuje składać krwawe ofiary całopalne ze zwierząt (księga kapłańska)
-Nakazuje składać krwawe ofiary z pierworodnych niemowląt (wg. niego wszystko co pierworodne należy do niego, a archeologia biblijna potwierdza że starożytni izraelici składali ofiary z niemowląt)
-Nakazuje składać krwawe ofiary z własnych dzieci (np. Jefte który zabił własną córkę w podzięce bogu za to że ten pomógł mu w wyrżnięciu 42 tys. ammonitów, sam Jefte jest nazywany w biblii "bochaterem wiary" i wzorem do naśladowania)
-Nakazuje składać krwawe ofiary z przedstawicieli obcych narodów wziętych w niewole (np. 32 z 1,6 tys. pojmanych niewolnic Midianickich)
-Manipuluje ludźmi (np. celowo "utwardza serce" faraona aby ten nie wypuścił Izraelitów z egiptu a następnie zsyła za to plagi, w tym wspomniane wymordowanie wszystkich pierworodnych dzieci i niemowląt w egipcie)
-Stosuje takie nakazy prawne jak nakaz kamienowania dzieci za nieposłuszeństwo rodzicom
-Nakaz kamienowania każdego (w tym członków najbliższej rodziny) kiedy ci nakłaniają nas na wiarę w innych bogów.

I wieeeeele innych przykładów, bo to tylko wierzchołek góry lodowej. Osobiście przeczytałem CAŁA biblię DWUKROTNIE i jest to najkrwawsza, najbardziej amoralna i plugawa książka z jaką miałem do czynienia. Z kolei bóg judeochrześcijański jest najokrutniejszym i najpodlejszym bóstwem wymyślonym kiedykolwiek przez człowieka. Warto wspomnieć że człowiek nawymyślał sobie ok. 5 tysięcy różnych bogów, a i tak każdy będzie uważał że to właśnie jego "pambuk" i religia są prawdziwe a wszystkie inne błędne, odpowiadają za to błędy poznawcze ludzkiego mózgu (m.in. efekt pierwszeństwa, efekt potwierdzenia, efekt zaprzeczenia, myślenie życzeniowe i myślenie magiczne).

Zachęcam do lektury: https://pl-pl.facebook.com/notes/nowy-ateizm/przera%C5%BCaj%C4%85ce-cytaty-biblijne-13/447798775297654/

Ps: Moralność u człowieka nie bierze się z religii tylko z fizjologii mózgu (neurony lustrzane).

latino_lover

2018-12-11, 13:46
janlew napisał/a:

Ależ ty nic nie rozumiesz... Agresja nie jest negatywna. Każdy mężczyzna powinien być agresywny. Bronić rodziny, ojczyzny, walczyć o byt. Co tym myślisz że natura nie jest agresywna, że wilki z sarenkami miziają się ogonkami na łące?
Problem dziś jest inny. Walka z moralnością wyższą i dziczenie. Dziś mówi się ludziom, że są tylko zwierzętami i mają się kierować moralnością "naturalną", albo bogacić innymi kulturami. No i tak to wygląda.
Wyrzekniemy się naszej cywilizacji, kultury to będziemy tacy jak ci którzy byli poza nią. Wyzbyci z prawdziwej etyki i moralności, Jak dzikusy, murzyni, żydy czy mulimy. Albo jak ta głupia k***a na filmiku, kopiąca inną dziewczynę po twarzy, niczym zwierze. Bo gdy nie ma moralności i etyki wyższej, wracamy do naturalnej, zwierzęcej
PS. Ale czy ty nie jesteś "Child of Satan"? Co ci tedy przeszkadza w dziewczynkach kopanych po twarzy? Powinno ci się podobać




janlew

2018-12-11, 14:02
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, Wymień mi pięć i podaj źródło.


Po co źródło. Nawet jeśli takie plemię C jest czy było, przychodzą wilki, albo plemię X i plemienia C nie ma.
*C bo Cioty

wójt

2018-12-11, 15:23
Żółtki są poj***ne...i to wiadome nie od dzis...

~Velture

2018-12-11, 16:49
PanRewolwerowiec napisał/a:


karze mu
karze zabijać

które kazał
kazał im
które kazał


:homer: :homer:

emperorzbigniew

2018-12-11, 17:50
PanRewolwerowiec napisał/a:


Szatan zabija w biblii tylko dziesięć osób, i to na zlecenie Boga który karze mu pozabijać rodzinę Hioba. Z kolei ten drugi zabija i karze zabijać pomiędzy 35-50 milionów ludzi, (...).



Przez lata byłem Chrześcijaninem z własnego wyboru, ostatnio staram się otwarcie i z dystansu spoglądać na tematy związane z wiarą. Też jestem po kilkukrotnej lekturze Biblii, ale dopiero miejsca takie jak forum racjonalista.pl czy kanał jutubowy "śmiem wątpić", a także ludzie jak Christopher Hitchens czy Sam Harris uświadomili mi, jak bardzo mogłem się mylić. Okazuje się, że jak człowiek zacznie posługiwać się intelektem, a nie wierzyć w pisma których prawdziwość jest uzasadniana w sposób kołowy, to widzi logiczne niespójności religii (dowolnej). Dzisiaj jestem chyba agnostykiem.

Sorki za offtop, ale ucieszyłem się, że ktoś podjął temat, który mnie ostatnio mocno angażuje. Jak coś to nie jestem związany z wymienionymi miejscami - wrzuciłem je, bo może ktoś skorzysta.

TB303

2018-12-11, 18:03

No no, panowie... Taka gówno-burz się zaczęła, a to dopiero poczekalnia.
Rebeliant_ZPF napisał/a:



Nie wspominając, że ostatnio da się zaobserwować tendencję, że w Biblię wierzą znacznie bardziej i o wiele bardziej dosłownie ci pseudo ateiści, czyli głównie pomiot czerwonego ścierwa.

Znawcy tematu... śmierdzące penisy z uciętymi napletkami zamiast mózgu ;)


A ten frustrat znowu ból-dupi :amused:

Sa...........hi

2018-12-11, 20:06
emperorzbigniew napisał/a:


Przez lata byłem Chrześcijaninem z własnego wyboru, ostatnio staram się otwarcie i z dystansu spoglądać na tematy związane z wiarą. Też jestem po kilkukrotnej lekturze Biblii, ale dopiero miejsca takie jak forum racjonalista.pl czy kanał jutubowy "śmiem wątpić", a także ludzie jak Christopher Hitchens czy Sam Harris uświadomili mi, jak bardzo mogłem się mylić. Okazuje się, że jak człowiek zacznie posługiwać się intelektem, a nie wierzyć w pisma których prawdziwość jest uzasadniana w sposób kołowy, to widzi logiczne niespójności religii (dowolnej). Dzisiaj jestem chyba agnostykiem.


Najtrudniej jest przyznać przed samym sobą że przez x lat żyło się w błędzie. Łukasz Wybrańczyk z "śmiem wątpić" to spoko gość, ale polecam ci zapoznać się z osobą Karola Fjałkowskiego.

Ca...........on

2018-12-11, 21:58
Chciałem dołączyć do gównoburzy, ale... Ja chyba się już przypie**oliłem o jeden raz za dużo i czuję się jak podczas konsumpcji flaków z olejem.

panar3

2018-12-11, 23:00
Czyli nie każda p*zda to p*zda? Bo coś się zgubiłem... Ta ją leje a ta płacze. Gdzie ten XXI wiek! :-/