18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzisiejsza młodzież

~_Killa_ • 2018-12-11, 12:18
Cytat:

Agresywność cech*je postawa wrogości przejawiana w odniesieniu do osób, z którymi dane dziecko nawiązuje kontakty w domu szkole lub w grupie rówieśniczej.
Agresywne zachowanie może przejmować formę agresji fizycznej lub słownej. Przejawem agresji fizycznej są wszczynane przez dziecko bójki, uderzenie, kopnięcie lub ukłucie kolegi, zamierzone niszczenie lub uszkodzenie różnych przedmiotów, znęcanie się nad zwierzętami, łamanie roślin lub kwiatów. Agresja słowna przejawia się natomiast w inicjowanych kłótniach, przezywaniu, wyśmiewaniu lub dokuczaniu, skarżeniu. Agresywność dziecka jest ukierunkowana na inne dzieci lub na rzeczy martwe.



Mamy 21 wiek a niektóre nagrania naprawdę kiepsko wyglądają..
Sprzeczka dwóch dziewuch, mocno pokopana.


Wiewór

2018-12-12, 08:30
Filmik z dwiema bijącymi się małolatami i nagle gównoburza religijna :D
Mam nauczkę, żeby zaglądać w każde miejsce sadola bo wszędzie może być coś fajnego :amused:
I wyjątkowo dzisiaj nie muszę osobiście zaczynać gównoburzę tylko mogę się rozsiąść wygodnie na widowni.

Sa...........hi

2018-12-12, 11:07
Abraxus napisał/a:

Filmik z dwiema bijącymi się małolatami i nagle gównoburza religijna :D
Mam nauczkę, żeby zaglądać w każde miejsce sadola bo wszędzie może być coś fajnego :amused:
I wyjątkowo dzisiaj nie muszę osobiście zaczynać gównoburzę tylko mogę się rozsiąść wygodnie na widowni.


Proponuję średni zestaw popcorn + cola, ewentualnie powiększony popcorn za dopłatą 3zł. :krejzi:

Wiewór

2018-12-12, 11:09
No co ty. Kupiłem piciu i trzipsy na sali w kerfurze i przemyciłem w majtkach.

grauper

2018-12-12, 11:50
Dziewczynka w różowymjeszcze nie zdaje sobie sprawy jak za takie coś będize miała przej***ne :3

Tym bardziej że jest filmik. Jeżeli laska w niebieskim dostanie urazu głowy ( a raczej dostanie) to ho ho :D

Sa...........hi

2018-12-12, 13:04
Abraxus napisał/a:

No co ty. Kupiłem piciu i trzipsy na sali w kerfurze i przemyciłem w majtkach.


Łoo panie, cebula w ch*j. :amused:

Stockey

2018-12-12, 16:28
Gdyby to była normalna walka, twarzą w twarz to wszystko było by ok ale za kopanie leżącego to bym tą w czerwonym ubraniu ulicę pozamiatał.

DonPedro486

2018-12-12, 16:57
janlew napisał/a:

Ależ ty nic nie rozumiesz... Agresja nie jest negatywna. Każdy mężczyzna powinien być agresywny. Bronić rodziny, ojczyzny, walczyć o byt. Co tym myślisz że natura nie jest agresywna, że wilki z sarenkami miziają się ogonkami na łące?
Problem dziś jest inny. Walka z moralnością wyższą i dziczenie. Dziś mówi się ludziom, że są tylko zwierzętami i mają się kierować moralnością "naturalną", albo bogacić innymi kulturami. No i tak to wygląda.
Wyrzekniemy się naszej cywilizacji, kultury to będziemy tacy jak ci którzy byli poza nią. Wyzbyci z prawdziwej etyki i moralności, Jak dzikusy, murzyni, żydy czy mulimy. Albo jak ta głupia k***a na filmiku, kopiąca inną dziewczynę po twarzy, niczym zwierze. Bo gdy nie ma moralności i etyki wyższej, wracamy do naturalnej, zwierzęcej
PS. Ale czy ty nie jesteś "Child of Satan"? Co ci tedy przeszkadza w dziewczynkach kopanych po twarzy? Powinno ci się podobać


Husarzu, mnie tylko ciekawi jaka to jest ta "prawdziwa" etyka i moralność której nie mają "żydy". Bo jeśli chodzi o chrześcijańską etykę, to chyba nie sądzisz, że jej podwaliny stworzyli ją Polacy? Choć może się mylę, w końcu Jezus miał być ogłoszony królem Polski.

Sa...........hi

2018-12-12, 22:35
@up
Co ty gadasz, przecież każdy wie że Pan Jezus był Polakiem którego ukrzyżowali źli żydzi, a Matka Boska urodziła się w Częstochowie.

~_Killa_

2018-12-13, 10:28
janlew napisał/a:

PS. Ale czy ty nie jesteś "Child of Satan"? Co ci tedy przeszkadza w dziewczynkach kopanych po twarzy? Powinno ci się podobać



A gdzie napisalam ze mi sie nie podoba? :D

Ca...........on

2018-12-15, 03:53
@up Ja i tak wiem, na czym Ci zależy.

WOLFSGARD

2018-12-19, 16:23
janlew
Ależ ty nic nie rozumiesz... Agresja nie jest negatywna. Każdy mężczyzna powinien być agresywny. Bronić rodziny, ojczyzny, walczyć o byt. Co tym myślisz że natura nie jest agresywna, że wilki z sarenkami miziają się ogonkami na łące?
Problem dziś jest inny. Walka z moralnością wyższą i dziczenie. Dziś mówi się ludziom, że są tylko zwierzętami i mają się kierować moralnością "naturalną", albo bogacić innymi kulturami. No i tak to wygląda.
Wyrzekniemy się naszej cywilizacji, kultury to będziemy tacy jak ci którzy byli poza nią. Wyzbyci z prawdziwej etyki i moralności, Jak dzikusy, murzyni, żydy czy mulimy. Albo jak ta głupia k***a na filmiku, kopiąca inną dziewczynę po twarzy, niczym zwierze. Bo gdy nie ma moralności i etyki wyższej, wracamy do naturalnej, zwierzęcej
PS. Ale czy ty nie jesteś "Child of Satan"? Co ci tedy przeszkadza w dziewczynkach kopanych po twarzy? Powinno ci się podobać


To ja ci k***a śledziu pokaże podaj namiary to wpadne..wez ze 4 kolegów zebym przynajmniej sie cos poruszal