18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzisiejsi sataniści

skandal89 • 2012-11-16, 00:44
Przeglądam sobie fejsa i widzę pentagram ze skręcanych fajek, mój wzrok przykuł mistrzowski komentarz oddający realia dzisiejszej "młodzieży alternatywnej"





:terror:

Hannibal_PL

2012-11-16, 00:59
Jaki tam terror. Słaba wstawka. Nie ma co wyławiać gimbazy spośród setek takich ,,genialności" kwiatu młodzieży polskiej. Nie ma piwa za posta. Jednakże jest uznanie za nowość na rynku. Pentagram z fajek. Ja pie**ole. Brawo.

skandal89

2012-11-16, 01:04
Niestety to nie gimbaza, ten człowiek studiował ze mną.

Hannibal_PL

2012-11-16, 01:08
Gimbaza to nie wiek a stan umysłu :roll:

MojeAvi

2012-11-16, 01:32
Kiedyś były takie gwiazdki zawiązywane na choinkę. Zamiast papierosa były rurki plastikowe ;p


Ra...........py

2012-11-16, 01:37
Inkwizytorzy się w grobach przewracaja

MojeAvi

2012-11-16, 02:21
@mmaakkss buhehehe,



@1post zapomniałem dodać, że gościa namierzy fiskus za skręcanie fajek.

Ponury Knur

2012-11-16, 10:31
:roll: a co ma do tego fiskus? jeśli kupując tytoń do skręcania fajek z legalnego źródła płacisz taką sama akcyzę na wyroby tytoniowe co w gotowych papierosach?

sqnk

2012-11-16, 12:13
na pewno chca poznac wroga :)

Sl...........nx

2012-11-16, 13:04
Ponury Knur napisał/a:

:roll: a co ma do tego fiskus? jeśli kupując tytoń do skręcania fajek z legalnego źródła płacisz taką sama akcyzę na wyroby tytoniowe co w gotowych papierosach?



Dokładnie tak.
Na dodatek, jest to o wiele bardziej opłacalne, bo od papierosów płaci się akcyzę, jako od gotowego wyrobu, wliczając w to niestety koszty filtrów i papieru, ponieważ akcyzę opłaca się od gotowego wyrobu tytoniowego.

Natomiast kiedy skręcamy, płacimy akcyzę wyłącznie od liści tytoniu, natomiast nie płacimy akcyzy od filtrów i od bibułek.
Dlatego jest to rozwiązanie tańsze, chociaż oczywiście, więcej jest z tym pie**olenia.

Marshal

2012-11-16, 14:44
Slonx
Zainwestuj w maszynke do robienia ;)
Powinno sie zwrocic wmiare szybko - oczywiscie zalezy ile kopcisz

wyrwiszmat88

2012-11-16, 14:53
to tak jak z ateizmem u młodych ,pie**olą pie**olą a na kolędzie pierwsi po obrazek do zeszytu lecą.

Echis

2012-11-16, 15:21
Ja kręcę fajury. Dałem 100 zł za kilo tyxu, plus 2 dychy maszynka i 2 dychy za gilzy. 140 zł, a palę już to półtora miecha i jeszcze dużo mi zostało. Duża oszczędność, bo wcześniej paczka dziennie szła, to tygodniowo 7 dych wychodziło. Po dwóch tygodniach się zwróciło.

MojeAvi

2012-11-16, 16:25
@Ponury Knur- Ale za wytworzenie papierosa już nie zapłaciłeś. A do tego prowadzi rząd. Link: http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/661492,fiskus_chce_akcyzy_od_recznie_skrecanych_papierosow.html

@Slonx: Może i tak, ale jakość tytoniu ktory kupujesz liscie do pocięcia lub pocięty gotowy do zwijania szybko sie zmienia. I nie jest zawsze taki sam. Jak kupisz sztange papierosów to masz z jednej fabryki.

@marshal- Zdrowie się raczej nigdy nie zwróci. Tylko pieniądze które i tak wydaje będzie o 1zł czy 2zł mniej. Pozatym 1/10 tytoni i tak się gubi lub wyrzuca. Wiec nie wiem czy warto dla jednej osoby taki tytoń.

@Echis: Skoro tyle zajebistych aspektów widzisz w kręceniu papierosów niż ich wyrzucaniu. Dopisz linijkę, że je także sprzedajesz i masz już z nich kaszlaka.



FACEPALM - jak może się zwrócić wydatek który nie jest nadrabiany sprzedażą xD....

Echis

2012-11-16, 20:43
Zwraca się, bo nie inwestuję więcej. Tera jestem 7 dych do przodu, co tydzień, bo na szlugi nie wydaję, a więc k***a zwraca się... i nie pie**ol mi o wyrzucaniu. Nie paliłeś to nie pal. Ja się wj***łem i pale, ale kombinuję, żeby jarać jak najtaniej.