18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzisiaj, Kraków, motocykl, życie...

siwybis • 2018-09-10, 17:58
Niestety, statystyka sama się nie zrobi...


Wiewór

2018-09-11, 08:13
daniel0310 napisał/a:

Z relacji świadków wynika, że motocyklista nie jechał więcej niż 80km/h, więc zanim zaczniecie swoje śmieszkowanie w stylu sadistica żeby pokazać jaki macie czarny humor to zweryfikujcie informacje. Seiczento wygląda jak wygląda bo jest je***ym pudełkiem które składa się przy byle pierdnięciu.



Prawnicy mawiają "łżeć jak naoczny świadek".
Ocena prędkości motocyklisty przez świadka jest niewiarygodna chyba, że mają fotoradary w oczach. Żaden człowiek nie jest w stanie ocenić prędkości pojazdu.
Statystyka nie pozostawia złudzeń. Motocykliści na wiertarkach jeżdżą jak pojebańcy i giną na własne życzenie.

Xx...........oJ

2018-09-11, 08:33
Za to Ty potrafisz ocenić prędkość pojazdu nawet go nie widząc. :amused:

Wiewór

2018-09-11, 08:47
Wystarczy, że widzę leżące na dachu gejczento.

jebacgowno

2018-09-11, 09:00
Velture napisał/a:

@upy
Co nie zmienia faktu, że 50 nie jechał.

Aaaaaa no tak. 3 pasy to na ch*j 50 skoro bezpiecznie. Zapominam ciągle, że przepisy są selektywne.



A skąd k***o wiesz ile jechał? pie**olicie swoje farmazony a ch*ja wiecie. Morda pie**olone śmiecie.

Abraxus napisał/a:

Wystarczy, że widzę leżące na dachu gejczento.



Skoro ci to wystarczy to zajebiście. Rozpędź się na motorze do 50kmph i przypie**ol w bok sejczento. Nie wiem czy się wywróci na dach . Ważne że ciebie wyjebie 2 metry pod ziemie i będzie jednego mniej sk***ysyna piwniczaka co w dupie byl gowno widzial ale wszystko wie najlepiej.

Abraxus napisał/a:



Prawnicy mawiają "łżeć jak naoczny świadek".
Ocena prędkości motocyklisty przez świadka jest niewiarygodna chyba, że mają fotoradary w oczach. Żaden człowiek nie jest w stanie ocenić prędkości pojazdu.
Statystyka nie pozostawia złudzeń. Motocykliści na wiertarkach jeżdżą jak pojebańcy i giną na własne życzenie.



Nie no k***a jasne. Jedyni którzy MAJĄ RACJĘ to stulejarze z neta. k***a j***ć radary, milicję, sądy. Wszystko j***ć. Pan srabzaksus stulejarz MA RACJĘ! I tylko on. Umrzyj k***o.

metalbeast

2018-09-11, 09:01
jakaś autop*zda wymusiła. Szkoda gościa na moto :(

DarthMoon

2018-09-11, 09:30
Wkur*iają mnie moto*izdy, bo mają na Stella-Sawickiego drogę idealną i nawet stojący często w krzakach policjanci ich nie zatrzymują. W 2018 widziałem już kilkukrotnie jak gości dopitalających na motocyklach, próbowali zatrzymać na tej 3pasmówce, ale odpuszczali i patrzyli tylko czy nikt tego nie widział. Do zabudowań jest kawałek, a chodnik od strony politechniki raczej rzadko jest używany.
Druga strona medalu to wyjazd z Medweckiego i nawrotka na Stella. 200m na zmianę 3pasów na drodze z ograniczeniem do 70(gdzie średnia faktyczna prędkość to 100 bo w stronę prądnika drogówka nie ma gdzie łapać) i nawrotka bez pasa włączania, z kolejną akcją zmiany 3 pasów żeby zaraz skręcić w jana pawła (kierunek r. Mogilskie).

Wiewór

2018-09-11, 11:16
jebacgowno napisał/a:



A skąd k***o wiesz ile jechał? pie**olicie swoje farmazony a ch*ja wiecie. Morda pie**olone śmiecie.



Skoro ci to wystarczy to zajebiście. Rozpędź się na motorze do 50kmph i przypie**ol w bok sejczento. Nie wiem czy się wywróci na dach . Ważne że ciebie wyjebie 2 metry pod ziemie i będzie jednego mniej sk***ysyna piwniczaka co w dupie byl gowno widzial ale wszystko wie najlepiej.



Nie no k***a jasne. Jedyni którzy MAJĄ RACJĘ to stulejarze z neta. k***a j***ć radary, milicję, sądy. Wszystko j***ć. Pan srabzaksus stulejarz MA RACJĘ! I tylko on. Umrzyj k***o.


Siemka niedoszła motop*zdeczko. Czym pomykasz? Motorowerem 50ccm oklejonym owiewkami, który udaje wiertarę?

szlovak

2018-09-11, 11:17
Żołnierz motop*zda.

Jorgen88

2018-09-11, 11:24
jebacgowno napisał/a:



A skąd k***o wiesz ile jechał? pie**olicie swoje farmazony a ch*ja wiecie. Morda pie**olone śmiecie.



Skoro ci to wystarczy to zajebiście. Rozpędź się na motorze do 50kmph i przypie**ol w bok sejczento. Nie wiem czy się wywróci na dach . Ważne że ciebie wyjebie 2 metry pod ziemie i będzie jednego mniej sk***ysyna piwniczaka co w dupie byl gowno widzial ale wszystko wie najlepiej.



Nie no k***a jasne. Jedyni którzy MAJĄ RACJĘ to stulejarze z neta. k***a j***ć radary, milicję, sądy. Wszystko j***ć. Pan srabzaksus stulejarz MA RACJĘ! I tylko on. Umrzyj k***o.


Weź ty stul tą p*zde gimbusiarska parówo. 1 września był, zapie**alaj szóstki łapać skoro jesteś taki mądry...ws wyzywania innych od kurew etc...u ciebie słowo k***a jest chyba rodzinne :wyj***ne: if you lnow what i mean :amused:



Ale mu powiedziałem :amused:

jebacgowno

2018-09-11, 13:16
Abraxus napisał/a:


Siemka niedoszła motop*zdeczko. Czym pomykasz? Motorowerem 50ccm oklejonym owiewkami, który udaje wiertarę?



A ch*j cie szmato obchodzi czym pomykam. Po prostu zewrzyj dupe. Ale nie. Muisz się przy KAŻDYM temacie naprodukować. Nie masz k***a życia? No jasne że nie masz pie**olony stulejarzu piwniczaku z łoniakami na brodzie.

Jorgen88 napisał/a:


Weź ty stul tą p*zde gimbusiarska parówo. 1 września był, zapie**alaj szóstki łapać skoro jesteś taki mądry...ws wyzywania innych od kurew etc...u ciebie słowo k***a jest chyba rodzinne :wyj***ne: if you lnow what i mean :amused:



Ale mu powiedziałem :amused:



"Gimbusarska parówo..." Chciałbym j***ny stulejarzu żebyś mi to powiedział w oczy. Ale o czym ja śnię? Najpierw musiałbyś wypełznąć sprzed kompa co go dostałeś na komunię a potem wyjść na przystanek. A jak to zrobić skoro lekcje jeszcze nie odrobione i matka kazałą pokój posprzątać?

Wiewór

2018-09-11, 13:29
Cytat:

A ch*j cie szmato obchodzi czym pomykam. Po prostu zewrzyj dupe. Ale nie. Muisz się przy KAŻDYM temacie naprodukować. Nie masz k***a życia? No jasne że nie masz pie**olony stulejarzu piwniczaku z łoniakami na brodzie.




BDrummer

2018-09-11, 16:39
jebacgowno ty balasie.. ja ciebie dziś chyba w kiblu widziałem, długo się nie przyglądałem bo spłukałem

TB303

2018-09-11, 16:43
jebacgowno napisał/a:

Chciałbym j***ny stulejarzu żebyś mi to powiedział w oczy.


Tylko największy postrach podstawówek może takie coś napisać. Ja się boję w ch*j :amused:

aaaaaaaaaaaaaa

2018-09-11, 19:12
Jak widać podziały w społeczeństwie są coraz większe :mrgreen:

kaiwaciol1

2018-09-11, 19:52
Dwie p*zdy za jednym zamachem.