18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzikie harce pod klubem

Kamyk4 • 2017-12-06, 19:26
Honorowa walka 2vs1 pod klubem w mieście niedaleko mnie :facepalm: Patologia w swoim najlepszym wydaniu. Ciekawe, gdzie była ochrona choć domyślam się, że rwała 16 letnie dupy i była zajęta imponowaniem im bijąc pijanych w środku :idzwch*j:



Więcej info i źródło: *brak 20 postów by wkleić link*

~Velture

2017-12-06, 19:41
Ah te sebastiany...

pakicito

2017-12-06, 19:43
Cytat:

Ah te sebastiany...


i ich przyszli synowie Rodżery i córeczki Jessiki

masonski-cyklista

2017-12-06, 20:41
A później wyłowisz rodzynka samego -błagam, przepraszam, nie chciałem, to tamci-

DavidBeckham

2017-12-06, 23:04
k***a, za takie coś od razu powinien być maksymalny wymiar kary, "prawilne" mordy bez zasad.

albazsanagycjib

2017-12-07, 00:03
Byłoby pięknie, gdyby na koniec przyleciał typ z metalowa rurą i tak jebnął typa i tego jego pomocnika też.
No chyba, że ziomek za darmo nie dostał.

motłoch

2017-12-07, 01:29
ja pie**ole, a wokół 15 osób i k***a stoją i się patrzą jak nieprzytomnego typa pojeby kopią po mordzie... szacun dla tej babki, że jako jedyna miała odwagę coś zrobić, a tym k***om co to zrobiły życzę śmierci przez wysmarowanie ciapackim stolcem, naszczanie i wyr*chanie we wszystkie otwory przez stado murzynów, obdarcie ze skóry i podpalenie

StaryIdiota

2017-12-07, 05:15
Ten ostatni dobijający, powinien być sądzony za umyślną próbę zabójstwa, tyle w temacie.

Wiewór

2017-12-07, 07:58
Tłumaczono mi przedwczoraj, że wszystkich Polaków łączy więź z rodakami i miłość do ojczyzny, której ja lewak nie potrafię zrozumieć.
Jak oni czują z nim więź to ja się boję myśleć co oni by mu zrobili jakby był dla nich obcy :-D

Tak serio to w Polsce bez zmian - dalej jak w osranym chlewie.

Cara_Al_Sol

2017-12-07, 09:33
Abraxus, Masz, poczęstuj się
Na przyszłość, do gównoburzy ;-)
Pozdrawiam!

AllFishTeam

2017-12-07, 10:00
k***a, dobra reklama prezerwatyw: " Zabezpieczaj się bo twoje dziecko tez może być taką p*zdą że tylko w grupie mocny albo kopiąc w głowę leżącego".

motłoch

2017-12-07, 11:15
Abraxusku mam dla ciebie mały rebusik

Hose88

2017-12-07, 11:42
Kamyk4 napisał/a:

Ciekawe, gdzie była ochrona choć domyślam się, że rwała 16 letnie dupy i była zajęta imponowaniem im bijąc pijanych w środku



Tak się składa, że czasami stoję na bramce w jednym z popularniejszych łódzkich klubów, fajny pieniądz za robotę lżejszą od stania i spieszę Ci z tłumaczeniem, Kamyczku.

Jak słusznie zauważyłeś, akcja miała miejsce POD klubem, a nie wewnątrz, a ochrona nie jest od pilnowania porządku na ulicy, tylko inne służby, które to POWINNY zostać wezwane w takiej sytuacji. Ochrona mogła interweniować, ale nie musiała.

16 latki w klubie? Za dużo kontroli i spory przypał w razie "W", może tak wpuszczają w remizach.

Bicie klientów wewnątrz klubu? Zdarza się szarpanina, kiedy ktoś rusza pierwszy z łapami, albo wystarczy dobrze wycelowana lepa na ryj, by go otrzeźwić. Bić pijanego w sztok, to jak kopać dzieciaka, a pobity klient nie wróci i zniechęci swoich znajomych, co się przekłada na utarg klubu, czyli po części również i mój.

Imponować komu? Szlaufom, co to więcej ch*jów w dupie miała, niż ja w życiu ryżu zjadłem?

Nie przeczę, że takowe sytuacje mogą mieć miejsce, ale w dzisiejszych czasach monitoringu, komórek i lewactwa, takie sytuacje jak wymieniłeś, to raczej margines. Wyjdź z piwnicy rodziców, albo zmień dyskotekę.
Nie, nie jestem "karkiem" z łańcuchem od kotwicy z Titanica na szyi, a stanie na bramce, to nie moje główne źródło dochodów i sposób na życie.

~Velture

2017-12-07, 12:03
motłoch napisał/a:

Abraxusku mam dla ciebie mały rebusik
Obrazek


"p*zda ci w dupę"? Tak trochę bez sensu.

Skurczygnat

2017-12-07, 14:06
Motłoch.... mentalna amebo.