18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzikie harce pod klubem

Kamyk4 • 2017-12-06, 19:26
Honorowa walka 2vs1 pod klubem w mieście niedaleko mnie :facepalm: Patologia w swoim najlepszym wydaniu. Ciekawe, gdzie była ochrona choć domyślam się, że rwała 16 letnie dupy i była zajęta imponowaniem im bijąc pijanych w środku :idzwch*j:



Więcej info i źródło: *brak 20 postów by wkleić link*

Kamyk4

2017-12-07, 16:35
Hose88 napisał/a:



Tak się składa, że czasami stoję na bramce w jednym z popularniejszych łódzkich klubów, fajny pieniądz za robotę lżejszą od stania i spieszę Ci z tłumaczeniem, Kamyczku.

Jak słusznie zauważyłeś, akcja miała miejsce POD klubem, a nie wewnątrz, a ochrona nie jest od pilnowania porządku na ulicy, tylko inne służby, które to POWINNY zostać wezwane w takiej sytuacji. Ochrona mogła interweniować, ale nie musiała.

16 latki w klubie? Za dużo kontroli i spory przypał w razie "W", może tak wpuszczają w remizach.

Bicie klientów wewnątrz klubu? Zdarza się szarpanina, kiedy ktoś rusza pierwszy z łapami, albo wystarczy dobrze wycelowana lepa na ryj, by go otrzeźwić. Bić pijanego w sztok, to jak kopać dzieciaka, a pobity klient nie wróci i zniechęci swoich znajomych, co się przekłada na utarg klubu, czyli po części również i mój.

Imponować komu? Szlaufom, co to więcej ch*jów w dupie miała, niż ja w życiu ryżu zjadłem?

Nie przeczę, że takowe sytuacje mogą mieć miejsce, ale w dzisiejszych czasach monitoringu, komórek i lewactwa, takie sytuacje jak wymieniłeś, to raczej margines. Wyjdź z piwnicy rodziców, albo zmień dyskotekę.
Nie, nie jestem "karkiem" z łańcuchem od kotwicy z Titanica na szyi, a stanie na bramce, to nie moje główne źródło dochodów i sposób na życie.



No to Ci wyjaśnię, że jesteś w błędzie. Ochrona przed klubem niby nie musi, ale czy to jest normalne, że nie reaguje mogąc spokojnie załagodzić sytuację? To nie było szarpanie, tylko mocne pobicie. Niejednokrotnie takie akcje kończyły się śmiercią. I owszem, 16 latki w klubie. W tymże klubie są osobne imprezy, gdzie wpuszczają od 16 lat i na spotted miasta, w którym ten klub istnieje dużo jest postów opisujących zachowanie ochroniarzy jakie opisałem. Często są posty, że patologia zaczepia i szuka guza po klubie ale ochrona jest zbyt zajęta rwaniem szlaufów niż swoją robotą. Z biciem też nie przesadzam, bo i takie sytuacje były, gdzie nachlany klient chwieje się na nogach więc na otrzeźwienie cios na ryj i za szmaty wyrzucenie ze schodów. I na zakończenie, z piwnicy wyszedłem a w tym klubie na pewno ma noga nie postanie ;-)

redka69

2017-12-07, 16:44
Moje miasto takie piękne... kobieta też tam dostała od tej bandy debili a są jeszcze ludzie którzy ich bronią, że niby to ten gość zaczął ale jakby nie było to i tak powinni dostać wielkiego i tak dalej i tak dalej...

Hose88

2017-12-07, 17:22
Kamyk4 napisał/a:



No to Ci wyjaśnię, że jesteś w błędzie. Ochrona przed klubem niby nie musi, ale czy to jest normalne, że nie reaguje mogąc spokojnie załagodzić sytuację? To nie było szarpanie, tylko mocne pobicie. Niejednokrotnie takie akcje kończyły się śmiercią. I owszem, 16 latki w klubie. W tymże klubie są osobne imprezy, gdzie wpuszczają od 16 lat i na spotted miasta, w którym ten klub istnieje dużo jest postów opisujących zachowanie ochroniarzy jakie opisałem. Często są posty, że patologia zaczepia i szuka guza po klubie ale ochrona jest zbyt zajęta rwaniem szlaufów niż swoją robotą. Z biciem też nie przesadzam, bo i takie sytuacje były, gdzie nachlany klient chwieje się na nogach więc na otrzeźwienie cios na ryj i za szmaty wyrzucenie ze schodów. I na zakończenie, z piwnicy wyszedłem a w tym klubie na pewno ma noga nie postanie ;-)



Jestem w błędzie, ale po chwili sam piszesz, że "nie musi", bo to nienormalne... W tym kraju wiele rzeczy nie jest normalnych i nie działa jak powinno, a przede wszystkim prawo. To, że nie zareagowali, to ich sprawa, ich sumienia i charakterów, A NIE OBOWIĄZEK.

Na jakieś wydarzenia, eventy może i mogą wchodzić 16, 15 i 10 latki, wszak moja pierwsza dyskoteka miała miejsce w 95r. w pierwszej klasie S.P. i też mnie wpuszczono, ale to nie znaczy, że będą się bawić z alko jak reszta.

Widocznie właściciele czy menadżer kładzie ch*j na renomę klubu, ale czy któryś z Was kiedykolwiek zgłosił swoje uwagi/skargi na obsługę wyżej wymienionym? Gwarantuję Ci, że raz dobrze przeprowadzona akcja na żydbuku, a właściciel wymieniłby z miejsca pajaców na bramkach.

I analogiczna sytuacja: skoro widziałeś jak tłuką pijanego wewnątrz, to czemu nie zareagowałeś?? Przecież to ludzie, pracownicy, których psim obowiązkiem jest pilnowanie ładu, a Ty jako korzystający z ich usług, masz prawo do tego, by wykonywali swą pracę należycie, bo chcesz się bawić, a nie bać. Mało tego, jeśli takowy zrobiłby Ci krzywdę, albo choć rozpieprzył ciuch, to jesteś ustawiony, bo on nie ma prawa Cię tknąć, a kamery na bank w klubie są.

Co do tego, że są zajęci rwaniem szmat, to cóż, swój do swego ciągnie, zastanawia mnie tylko po ch*j tam łazisz, skoro temat jest Ci powszechnie i nie od dziś znany. Nabijasz dalej im kabzę, a potem wylewasz bóle. Głupota.

Hrabia Drapula

2017-12-07, 17:29
to pewnie jeden z tych co biega z hasłami typu "bóg, honor, ojczyzna" penie bóg kazał mu skakać po głowie bo to takie honorowe jest

Dżizas_kurde

2017-12-07, 17:55
Cytat:


Jestem w błędzie, ale po chwili sam piszesz, że "nie musi", bo to nienormalne...


Każdy obywatel ma prawo i obowiązek zaregować w miarę możliwości, samo wezwanie policji w tym rpzypadku to już pomoc...
Było ich sporo.


Ja bym kazał im sp***alać , potem wystrzelił kilka razy w powietrze a następnie w nich jeżeli ruszyli by w moim kierunku.
Tutaj ewidentnie był stan wyższej konieczności i zachodziła uzasadniona obawa że ich zachowanie może doprowadzić do utraty zdrowia lub życia przez poszkodowanego.

Momentalnie by się położyli na ziemi... kozacy...

jehehej

2017-12-07, 18:08
tylko patologia spędza czas w klubach

TB303

2017-12-07, 18:10
jehehej napisał/a:

tylko patologia spędza czas w klubach


Nie w klubach z dobrą muzyką :kawa:

holek123456

2017-12-07, 19:16
Prosze bardzo to pobity zaczepil ich i dobrze ze wylapal w morde. "W pierwszej części nagrania poszkodowany sam podchodzi do grupy ok. 10 młodych mężczyzn, stojących i siedzących w rejonie lokalu. Podchodzi bardzo blisko jednego z nich i pochyla się nad siedzącym. Na nagraniu nie słychać o czym rozmawiają. W pewnej chwili mężczyzna wykonuje ruch ręką i uderza siedzącego. Dopiero po nim następuje atak ze strony dwóch osób, które powalają mężczyznę na ziemię. Jest bity i kopany przez trzy osoby. Jeden z młodych mężczyzn, najbardziej agresywny, jeszcze po chwili wraca i kopie w głowę leżącego na bruku, nieprzytomnego poszkodowanego".

Noemi1998

2017-12-07, 20:25
@up zgadzam sie w 100 procentach; siedza spokojnie chlopaki a podchodzi jakis typ i zaczyna awanture... przychodzi sam bez zadnej ekipy... pewnie nawciągany i pijany... i wylapuje bombe jedna drugą... bomb moze padlo za duzo bo koles i tak odplynol... ale wiecie jak to jest jak za plecami Twoja ekipa a Ty lejesz sie no to wiadomo ze nie mozesz dac ciala... zreszta spokojnie zareagowali wg Mnie... na to wchodzi jeszcze barbi i proboje rozdzielac , sama wylapuje plaskacza.. nie mam nic do tych chlopakow , moze ktorys z nich ma tu konto... a tak pozatym dzis spotkalem sie z laska z roksy :P

maddog77

2017-12-07, 21:17
I dlatego zawsze chodzę z kosą żeby choć kilku k***iów dźgnąc zanim mnie zajebią.

zaniek123

2017-12-08, 04:06
@up
Laska z roksy hahaha

JedkerTC

2017-12-08, 14:31
Mieli nad nim przewagę liczebną. ch*j, ten siedzący miał się prawo obronić, ale jak już napastnika przewrócili, to zamiast skakać po głowie, powinni go ująć i przekazać wezwanej policji.

Jorgen88

2017-12-08, 19:04
co to za klub ? fantazja ? if you know what i mean :D

betoon

2017-12-09, 22:35
Dawajta tych k***ow dopie**olim...............