18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzik.

de_Sade • 2019-07-07, 22:54
Dzik jest dziki, dzik jest zły!


gr3go

2019-07-08, 09:29
nie od dziś wiadomo że świnie /dziki gówno jedzą..

krasnal_hałabała

2019-07-08, 10:00
panta_rhei napisał/a:

Nie no grupa szybkiego reagowania po ch*ju fest. W takim tempie ten dzik zdążył by każdego wyr*chać po kolei a i tak by się nie pokapowali. Fakt, dzik jak się wk***i jest nieobliczalny, ale jeden celny cios i jest przynajmniej zamroczony. A tym pukaniem to tylko podk***ili go jeszcze bardziej.



Boją się że jak naprawdę uderzą to im wpie**oli jeszcze mocniej.

poligon6 napisał/a:

Pies najlepszym przyjacielem człowieka.
Cała wataha stoi i sie patrzy. Ale niestety taka jest rzeczywistość. Psy to zwykłe głupie k***ie i jak nie jest wytresowany to ch*ja cie obroni. Wielu ludzi naogladało sie bajek o Lassie czy Psie którry jeździł koleja i mysla że psy sa inteligentne same z siebie. Niestety jak nie zaprogramujesz to tylko bedzie chodził i srał. A po wszystkim koles powinien chwycic kłode i zajebac te bezuzyteczne pchlarze.



Ty to naprawdę musisz nienawidzić zwierząt, wrzuciłbym obrazek ze Skłodowską albo Einsteinem i napisem "Tu się jebnij" ale próbowałem pod tematem z cyganem rzucającym workami z wodą w samochody i się nie załadowały to olałem, ty byś pewnie nie olał zamiast tego próbowałbyś do skutku choćby miało to zająć ci cały dzień bo w końcu wyrażenie swojego zdania na Sadolu to kwestia honoru.

GlocKs

2019-07-08, 10:26
Jedynie pies miał jaja podejść i nak***iać dzika osobiscie

radel1996

2019-07-08, 10:44
Dzik jest tani i smaczny

bananekk

2019-07-08, 11:28
Myślałem ze skoczy iak rambo z tym kijem XD


Catchcart

2019-07-08, 11:32
DzidaZawodnik napisał/a:

I to jest różnica między nami a "takimi samimi ludźmi".



My jesteśmy ludzcy

Hyyc

2019-07-08, 12:51
j***na dzicz

panar3

2019-07-08, 13:44
A ja całe życie byłem przekonany że dzikie świnie gówna nie jedzą... :-/

Jacur

2019-07-08, 19:54
statyści ze znanej epopei, scena - "legalny wywóz drewna z endoru" tylko dzik się wpie**olił w kadr




feku2710

2019-07-08, 19:57
de_sade napisał/a:

Dzik jest dziki, dzik jest zły!



Dzik ma bardzo ostre kły,
Kto spotyka w Indiach dzika,
Ten pod rower szybko zmyka ! :amused:

cocoboy1pl

2019-07-08, 21:38
az sie miło oglada :-)

Drapichrust

2019-07-08, 23:25
oglądając jak mu koledzy "pomagają" drąc ryja przypomniał mi się kawał:
Na słonia napadły mrówki oblazły go całego. Ale on otrząsnął się i tylko jedna mu została na szyi . Wtedy te z dołu zaczęły krzyczeć : uduś go uduś !!!

fixian

2020-07-26, 16:39
panta_rhei napisał/a:

Nie no grupa szybkiego reagowania po ch*ju fest. W takim tempie ten zdążył by każdego wyr*chać po kolei a i tak by się nie pokapowali. Fakt, jak się wk***i jest nieobliczalny, ale jeden celny cios i jest przynajmniej zamroczony. A tym pukaniem to tylko podk***ili go jeszcze bardziej.



Aleś ty jest głupi. Na dzika to amunicja musi być konkretna a ty go chcesz kijem ogłuszyć D: