18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzik.

de_Sade • 2019-07-07, 22:54
Dzik jest dziki, dzik jest zły!


dennissliwa

2019-07-07, 23:05
Co za ch*je tylu ich jest zamiast wziąć mu pomuc to stoja i drą jape...

panta_rhei

2019-07-07, 23:18
Nie no grupa szybkiego reagowania po ch*ju fest. W takim tempie ten dzik zdążył by każdego wyr*chać po kolei a i tak by się nie pokapowali. Fakt, dzik jak się wk***i jest nieobliczalny, ale jeden celny cios i jest przynajmniej zamroczony. A tym pukaniem to tylko podk***ili go jeszcze bardziej.

Do...........ja

2019-07-07, 23:25
Nie wygląda na kraj pierwszego świata. Podejrzewam, że kontuzja/rana mogłaby wyłączyć z pracy na tygodnie. Tam, gdzie żyje się z dnia na dzień, byłoby to co najmniej kłopotliwe. Fakt, tylu mężczyzn z kawałkami drewna w dłoni mogłoby bez problemu przegonić, a nawet zabić dzika. Tylko kto gotowy zaryzykować własne zdrowie dla nieznajomego ? Należy zapewnić własne bezpieczeństwo dopiero wtedy pomóc bliźniemu. Jak dla mnie (zakładając, że o potencjalną pomoc medyczną trudno) działali prawidłowo.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-07-07, 23:26
k***a mać!!
"pomuc"
"zdążył by"
Do książek, a nie sadistic.

r061071

2019-07-07, 23:41
to chyba muzłumanskie cioty kontakt ze świnia to haram i teraz ukamienują ch*ja pod rowerem bo nieczysty

Dr0mg

2019-07-08, 00:30
jaki k***a dzik, tosz to PUMBA tz guziec..

ProVVe

2019-07-08, 00:48
Wchodzą mu na kwadrat, wycinają meble, niszczą wystrój wnętrz od projektanta z lasów liściastych, a później "ojojoj boli, boli, ała".

Ca...........on

2019-07-08, 02:22
@panta_rhei Ty chyba nigdy nie miałeś do czynienia z dzikiem. Ja miałem i uwierz mi, można go rąbać siekierą przez łeb cały dzień i nie przestanie, a w oko nie trafisz. Jeśli ktoś nie ma broni palnej albo przynajmniej ostrej dzidy i doświadczenia w polowaniu nią, to możesz co najwyżej panu dzikowi podać sztućce i liczyć, że zje cię z zachowaniem ludzkiego rytuału.

Apolityczny

2019-07-08, 02:32
Bez przesady, dzik instynkt zachowawczy jednak ma i gdyby dostał siekierą w łeb raczej zaprzestałby szarzy. To nie pitbull czy inny amstaf, że można by go patroszyć żywcem i dalej by atakował.

zdun

2019-07-08, 02:41
dennissliwa napisał/a:

Co za ch*je tylu ich jest zamiast wziąć mu pomuc to stoja i drą jape...


Idź do szkoły co?

DzidaZawodnik

2019-07-08, 03:29
I to jest różnica między nami a "takimi samimi ludźmi".

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-07-08, 07:19
Dziki to sk***ysyńskie zwierzęta,ale zazwyczaj jak to nie jest maciora z małymi to uciekają trochę dziwna sytuacja,ale dzik może dorosłego człowieka zabic na miejscu

poligon6

2019-07-08, 08:24
Pies najlepszym przyjacielem człowieka.

Cała wataha stoi i sie patrzy. Ale niestety taka jest rzeczywistość. Psy to zwykłe głupie k***ie i jak nie jest wytresowany to ch*ja cie obroni. Wielu ludzi naogladało sie bajek o Lassie czy Psie którry jeździł koleja i mysla że psy sa inteligentne same z siebie. Niestety jak nie zaprogramujesz to tylko bedzie chodził i srał. A po wszystkim koles powinien chwycic kłode i zajebac te bezuzyteczne pchlarze.

Swinkwizytor

2019-07-08, 09:07
poligon6 napisał/a:

Pies najlepszym przyjacielem człowieka.
Cała wataha stoi i sie patrzy. Ale niestety taka jest rzeczywistość. Psy to zwykłe głupie k***ie i jak nie jest wytresowany to ch*ja cie obroni. Wielu ludzi naogladało sie bajek o Lassie czy Psie którry jeździł koleja i mysla że psy sa inteligentne same z siebie. Niestety jak nie zaprogramujesz to tylko bedzie chodził i srał. A po wszystkim koles powinien chwycic kłode i zajebac te bezuzyteczne pchlarze.



Te psy mniemam kręcą się wśród tych naczelnych dla pożywienia. Pies udomowiony oswoiony bedzie bronił stada.
Przestań pisać i się zastanów. Co robili koledzy, trzymali sie na dystans jak te psy i szczekali. Nie miał tam nikogo kto by zaryzykował i mu pomógł. Tak że twoj wywód jest ch*ja wart