18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczyny o bujnych kształtach - coś na Tłusty Czwartek

Lumen • 2014-02-27, 10:26
Dlaczego symbolem seksu miałaby być jakaś sucha modelka? Oto panie o rubensowskich kształtach, które udowadniają, że duże jest piękne.

A tak serio, niektóre są na prawdę fajne :mrgreen:













Reszta w komentarzu.
Tak, zaj***ne z JM. Tak, są cycki. Tak, już wracam do kuchni.

SoftParade

2014-02-27, 14:17
Ja tu widze chodzace mielonki tyrolskie, ktore po trzech krokach topia sie we wlasnym pocie. Dupa jak stadion legii, obrzydliwy widok co najmniej. A wez usiadz z taka w autobusie, musialaby chyba siedziec na koncu zajmujac 4 siedzenia.

habumbabum

2014-02-27, 14:23
wy jesteście zdrowo popie**oleni w większości. to co jest w tym poście to główniei dziewczyny w NORMALNYM rozmiarze, 38-40, a nie żadne tłuste świnie 46+! j***ne prawiczki walikoniki, zobaczą gram tłuszczu i już im się rzygać chce. ja noszę rozmiar 38/40 i mam figurę podobną do niektórych z tych dziewczyn, tak, mam 5 kilo nadwagi i jakoś nie zajmuję 4 miejsc w autobusie ani nie topię się we własnym pocie po trzech krokach.
zresztą, co się tłumaczę bandzie zjebów, którzy nagą kobietę tylko na filmach widzieli. mój facet mnie kocha i r*cha i nie narzeka bo nie ma na co, to najważniejsze :]

Lumen

2014-02-27, 14:45
Wiochmen napisał/a:




jak mnie wk***ia takie pie**olenie,widac ze masz naj***ne w glowie...

idz sie pie**ol,ty,te twoje cycki i ten twoj men



Żal dupę ściska bo cycków nie zobaczysz? Jaka szkoda.

Ra...........py

2014-02-27, 15:13
Ło k***a gdzie mój harpun !?!? Nie lubie tłustych ludzi

mis_kudlacz

2014-02-27, 15:36
@Wiochmen

A co? Ty się swoimi dziewczętami dzielisz ze wszystkimi chłopaczkami z osiedla?

SilverBlade

2014-02-27, 16:16
piwo za temat bo trafiłeś w mój gust. to chyba jedyne zdjęcia do jakich mógłbym się masturbować. kwintesencja kobiecości. nogi, piersi, pupa. chociaż ta w białym(4 fotka od góry) wygląda nieco na otyłą, to z twarzy jest jak księżniczka. weź taką spotkaj na ulicy spośród tych chudych dziewczyn, które wyglądają jakby miały amnezję.

sadam

2014-02-27, 17:02
mis_kudlacz napisał/a:

@Wiochmen

A co? Ty się swoimi dziewczętami dzielisz ze wszystkimi chłopaczkami z osiedla?



wk***ił sie, bo znów do tych samych cycków na red tube musiał fapować
fajne babki, jest w co pacnać, cyc też na miejscu, fajne, pełne kształty 8-)
też takie wolę :)

NafazowanyKoleś

2014-02-27, 17:03
Lumen napisał/a:



Cycki są własnością mojego faceta, ja je tylko noszę.
Nie wydał zgody na publikację ich wizerunku.





Czy aby w pełni zdajesz sobie sprawę z tego, że większość tutaj zgromadzonych ma to w dupie? Gdybyś posiadała choć połowę inteligencji którą myślisz, że masz to wiedziałabyś, że gimbusom na "pokaż cycki" najprościej jest po prostu nie odpisać.

Niestety zabrakło tej świadomości. Nic dziwnego, że jesteś czyjąś "własnością" jak to sama ujęłaś. Zwierzęta zazwyczaj mają swoich panów.

SoftParade

2014-02-27, 17:05
@habumbabum 38-40? chyba Cie pochwa swedzi, jak te dziewczyny maja taki rozmiar. W 38-40 to takiej loszki jedna noga wejdzie. 5 kilo nadwagi to nie jest normalny rozmiar, a to, ze Twoj ''menszczyzna'' Cie rzekomo ''kocha'' i ''r*cha'' to pewnie tylko dlatego, ze jest rownie opasly co te laski ze zdjec i zadna go nie chce, dlatego nie narzeka i wali Ciebie, zawsze lepsze to niz reka, albo po prostu lubi spocone grubaski i wystajace waly tluszczu spod bluzki.

KrisCFC

2014-02-27, 17:12
habumbabum napisał/a:

wy jesteście zdrowo popie**oleni w większości. to co jest w tym poście to główniei dziewczyny w NORMALNYM rozmiarze, 38-40, a nie żadne tłuste świnie 46+! j***ne prawiczki walikoniki, zobaczą gram tłuszczu i już im się rzygać chce. ja noszę rozmiar 38/40 i mam figurę podobną do niektórych z tych dziewczyn, tak, mam 5 kilo nadwagi i jakoś nie zajmuję 4 miejsc w autobusie ani nie topię się we własnym pocie po trzech krokach.
zresztą, co się tłumaczę bandzie zjebów, którzy nagą kobietę tylko na filmach widzieli. mój facet mnie kocha i r*cha i nie narzeka bo nie ma na co, to najważniejsze :]



To od zawsze był portal dla zdrowo popie**olonych... przyzwyczaj się lub opuść to miejsce... ;)

Poza tym, według regulaminu powinnaś dostać warna za "bandę zjebów" ... :D

Pudel

2014-02-27, 18:01
Bijcie się k***a wszyscy...
Ja pie**ole, jedni wolą takie, drudzy inne a jeszcze kolejni całkiem inny typ kobiety i ch*j do tego każdemu napinaczowi.
W dupach Wam się od tego dobrobytu poprzewracało.
Proponuje niektórym tu zebranym to:

morderuk

2014-02-27, 18:20
@habumbabum
Tia, grube p*zdy zawsza sa chamskie, odziwo nawet zj***nego wygladu nie chca nadrabiac charakterem, no ale coz. Jestes gruba i wypie**alaj, to ze masz chlopaka to mnie wcale nie dziwi, bo swoj do swego ciagnie, pewnie jest podobnie spasiony jak i ty. Ludzie szczupli i w formie pukaja laski szczuple i w formie (pomijam fetyszystow). I zadne pie**olenie i wyzywanie utytego walenia na sadisticu tego nie zmieni. Wiekszosc moich kumpli ( ktorzy nie maja nadwagi i wygladaja dobrze ) osranym kijem by tych ze zdjec nie ruszyla, bo wola wysportowane i zgrabne tyleczki, wiec albo nie wiem skad sie urwaliscie wielbiciele tych figur, albo (co bardziej prawdopodobne) gabarytowo jestescie tacy sami.

lukaszdzi

2014-02-27, 18:59
Lumen napisał/a:



Cycki są własnością mojego faceta, ja je tylko noszę.
Nie wydał zgody na publikację ich wizerunku.



Może napiszemy podanie do twojego faceta o publikacje wizerunku? Ktoś się podpisze dla dobra sprawy?

Da...........er

2014-02-27, 19:08
lukaszdzi napisał/a:



Może napiszemy podanie do twojego faceta o publikacje wizerunku? Ktoś się podpisze dla dobra sprawy?



Oj kolego. Nie masz na co liczyć. Chociaż muszę przyznać, że 99% sadoli spuściłoby się na ich widok :) :noga: (wiem z autopsji)

p.s. my girl, my boobs :cycki: