18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczyny o bujnych kształtach - coś na Tłusty Czwartek

Lumen • 2014-02-27, 10:26
Dlaczego symbolem seksu miałaby być jakaś sucha modelka? Oto panie o rubensowskich kształtach, które udowadniają, że duże jest piękne.

A tak serio, niektóre są na prawdę fajne :mrgreen:













Reszta w komentarzu.
Tak, zaj***ne z JM. Tak, są cycki. Tak, już wracam do kuchni.

piter1372

2014-02-27, 20:37
Pani nr. 2 - śliczna :D

Lumen

2014-02-27, 21:12
NafazowanyKoleś napisał/a:





Czy aby w pełni zdajesz sobie sprawę z tego, że większość tutaj zgromadzonych ma to w dupie? Gdybyś posiadała choć połowę inteligencji którą myślisz, że masz to wiedziałabyś, że gimbusom na "pokaż cycki" najprościej jest po prostu nie odpisać.

Niestety zabrakło tej świadomości. Nic dziwnego, że jesteś czyjąś "własnością" jak to sama ujęłaś. Zwierzęta zazwyczaj mają swoich panów.



Kręcą mnie klimaty BDSM i stan, kiedy jestem niewolnicą. Lubię czuć się czyjąś własnością i ch*j Ci do tego. Moje życie, moja sprawa. To czy jestem własnością czy nie to MÓJ wybór!

mrozekpl

2014-02-27, 21:33
NafazowanyKoleś napisał/a:





Czy aby w pełni zdajesz sobie sprawę z tego, że większość tutaj zgromadzonych ma to w dupie? Gdybyś posiadała choć połowę inteligencji którą myślisz, że masz to wiedziałabyś, że gimbusom na "pokaż cycki" najprościej jest po prostu nie odpisać.

Niestety zabrakło tej świadomości. Nic dziwnego, że jesteś czyjąś "własnością" jak to sama ujęłaś. Zwierzęta zazwyczaj mają swoich panów.


k***a..... :homer:
1.ludzie to zwierzęta i sam nim jesteś ogrze.
2.zdajesz sobie sprawę z tego że jesteś na sadolu i taka kobieta która zna swoje miejsce (nawet jak leci w ch*ja dla zachowania poprawnosci sadola ) jest skarbem ?
3.jakby Ci się wypieła zostałbyś zoofilem .....

S.W.A.T

2014-02-27, 22:17
Niektóre nawet si

PoMaluchu

2014-02-27, 23:15
Dam szybko piwko, póki moja żonka jest w kuchni:)

St...........ke

2014-02-27, 23:22
habumbabum napisał/a:

wy jesteście zdrowo popie**oleni w większości. to co jest w tym poście to główniei dziewczyny w NORMALNYM rozmiarze, 38-40, a nie żadne tłuste świnie 46+! j***ne prawiczki walikoniki, zobaczą gram tłuszczu i już im się rzygać chce. ja noszę rozmiar 38/40 i mam figurę podobną do niektórych z tych dziewczyn, tak, mam 5 kilo nadwagi i jakoś nie zajmuję 4 miejsc w autobusie ani nie topię się we własnym pocie po trzech krokach.
zresztą, co się tłumaczę bandzie zjebów, którzy nagą kobietę tylko na filmach widzieli. mój facet mnie kocha i r*cha i nie narzeka bo nie ma na co, to najważniejsze :]



Tutaj masz modelkę rozmiar 42 i jest szczuplejsza od wielu z tych kaszalotów. Także dziewczyny rozmiar 38-40 są normalne, nawet i 42, ale nie te kaszaloty ze zdjęć, z małymi wyjątkami, gdzie są szczupłe z dużymi cyckami i biodrami.

Modelka rozmiar 42 - fapfapfap

Bociek

2014-02-28, 00:02
habumbabum napisał/a:

wy jesteście zdrowo popie**oleni w większości. to co jest w tym poście to główniei dziewczyny w NORMALNYM rozmiarze, 38-40, a nie żadne tłuste świnie 46+! j***ne prawiczki walikoniki, zobaczą gram tłuszczu i już im się rzygać chce. ja noszę rozmiar 38/40 i mam figurę podobną do niektórych z tych dziewczyn, tak, mam 5 kilo nadwagi i jakoś nie zajmuję 4 miejsc w autobusie ani nie topię się we własnym pocie po trzech krokach.
zresztą, co się tłumaczę bandzie zjebów, którzy nagą kobietę tylko na filmach widzieli. mój facet mnie kocha i r*cha i nie narzeka bo nie ma na co, to najważniejsze :]



Zgaduje że jesteś feministką, ogól nogi akurat zejdzie Ci to 5kg nadwagi

hogg

2014-02-28, 00:27
Grubensowskie kształty :)

habumbabum

2014-03-01, 00:20
morderuk napisał/a:

@habumbabum
Tia, grube p*zdy zawsza sa chamskie, odziwo nawet zj***nego wygladu nie chca nadrabiac charakterem, no ale coz. Jestes gruba i wypie**alaj, to ze masz chlopaka to mnie wcale nie dziwi, bo swoj do swego ciagnie, pewnie jest podobnie spasiony jak i ty. Ludzie szczupli i w formie pukaja laski szczuple i w formie (pomijam fetyszystow). I zadne pie**olenie i wyzywanie utytego walenia na sadisticu tego nie zmieni. Wiekszosc moich kumpli ( ktorzy nie maja nadwagi i wygladaja dobrze ) osranym kijem by tych ze zdjec nie ruszyla, bo wola wysportowane i zgrabne tyleczki, wiec albo nie wiem skad sie urwaliscie wielbiciele tych figur, albo (co bardziej prawdopodobne) gabarytowo jestescie tacy sami.

nie jestem ani gruba, ani p*zda, ani chamska. 5 kilo nadwagi to nie otyłość i bycie utytym waleniem, a mój facet jest szczuplejszy od ciebie i wszystkich twoich wspaniałych, szczupłych kolegów którym chętnie dajesz się r*chać w twój zgrabny, wysportowany tyłeczek. a ja dopóki ubieram się w normalnych sklepach i noszę rozmiar 38-40 a nie modę XXL, nie dam sobie wmówić, że jestem czymś, czym nie jestem.
a skąd się biorą wielbiciele 'tych figur' to nie wiem, ale nigdy nie narzekałam na brak powodzenia. a nigdy nie byłam szczupłą modelką. także, w dużym skrócie: stfu.

qwertyokkkk

2014-03-01, 02:18
habumbabum napisał/a:

wy jesteście zdrowo popie**oleni w większości. to co jest w tym poście to główniei dziewczyny w NORMALNYM rozmiarze, 38-40, a nie żadne tłuste świnie 46+! j***ne prawiczki walikoniki, zobaczą gram tłuszczu i już im się rzygać chce. ja noszę rozmiar 38/40 i mam figurę podobną do niektórych z tych dziewczyn, tak, mam 5 kilo nadwagi i jakoś nie zajmuję 4 miejsc w autobusie ani nie topię się we własnym pocie po trzech krokach.
zresztą, co się tłumaczę bandzie zjebów, którzy nagą kobietę tylko na filmach widzieli. mój facet mnie kocha i r*cha i nie narzeka bo nie ma na co, to najważniejsze :]



Ciesze sie.
Moja panna nie ma nadwagi, robi przysiady, inne fitnesy i zdrowo sie odzywia. Ale co ja wiem, jestem prawiczkiem, ktory ktory naga kobiete tylko na filmach widzial ;)

Gandalf8

2022-09-20, 19:52
"A tak serio, niektóre są na prawdę fajne"- to wszystko kwestia nie tyle wymiarów co proporcji. Pomijam dewiacje podludzi lubujących się w zwałach smalcu. Jeśli kobita jest plus size, ale zachowuje wielokrotność 90-60-90 (np. 105-70-105) będzie podobać się większości mężczyzn