18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczynka bez zapałek

Pener • 2012-03-01, 16:26
z palnikiem

co ona jara? :wtf:

Op...........el

2012-03-02, 15:19
sam jestes white widow... ani nie wyglada ani sie tak nie jara dobrego palonka... crack albo jakies inne nowoczesne scierwo. a poza tym ile gowniara ma lat ze juz tak napie**ala z bonga ???

korzonek

2012-03-02, 16:20
@up 13......

WhyMe?

2012-03-02, 17:03
Dzisiaj tam myślałem nad takim bongo, i po tym filmu wbijam od razu na allegro :amused:

ty...........ń

2012-03-02, 20:43
Rosaran napisał/a:

pamiętam jak mój brat to dostał na urodzinki, jakoś 1g, podobno to jest czyste THC czy po prostu wosk z łodyg, nie jestem w stanie powiedzieć, miało formę takich zielonych, glutowatych kulek, w każdym razie, po jednej lufce braciak wyglądał jakby ktoś nim tyrał po podłodze przez 2 lata, a 6 chłopów spaliło z tego jednego jointa i byli pozamiatani na cały dzień :D



czyste THC? :samoboj:

nie wosk z łodyg tylko "owoce" konopi którw zwią się potocznie TOPAMI (te takie zielone kulki ale k***a glutowate? nie wiem co Wy tam palicie :noga: )

jeśli już to "sprasowana" pod ciśnieniem żywica która zwie się HASZYSZ. ya man

kaju666

2012-03-02, 22:18
palcie dalej łodygi i liście

MudPie

2012-03-02, 22:34
Ma ktoś może link do tego konkretnego filmiku na youtube ?

vajron

2012-03-03, 02:00
10sinep, tyle, że haszysz nie jest biały. W przeciwieństwie do wosku, który ona pali. To nie jest czyste THC. Nie wiem jakby miało wyglądać czyste THC... Ten wosk ma koło 80% w sobie i naprawdę kopie. Ja z kumplem naprawdę trochę popaliłem w życiu i jedyne co mnie bardziej kopnęło to brownie, które kiedyś upiekłem i zjadłem sam.

Rosaran

2012-03-03, 18:39
vajron napisał/a:

10sinep, tyle, że haszysz nie jest biały. W przeciwieństwie do wosku, który ona pali. To nie jest czyste THC. Nie wiem jakby miało wyglądać czyste THC... Ten wosk ma koło 80% w sobie i naprawdę kopie. Ja z kumplem naprawdę trochę popaliłem w życiu i jedyne co mnie bardziej kopnęło to brownie, które kiedyś upiekłem i zjadłem sam.



no tak, nie do końca o czyste THC mi chodziło, ale jego zawartość w tym wosku dochodzi nawet do 99%, a nazywa się to budder z tego co się orientuje

Sivy121

2012-03-06, 20:39
vajron napisał/a:

Większość z was narkotyki zna z broszurek, które rozdają w gimnazjum... 90% nie wie co to crack. Plus rozj***ł mnie "najlepszy komentarz", który jeśli nie był ironiczny to świadczy o j***nych zawiłościach twojego niedowartościowanego umysłu... Crack albo white widow? Wiesz co to white widow? Widziałeś mandziur na oczy kiedykolwiek? To ci k***a wygląda na white widow? I dostałeś najwięcej piw, czyli reszta tak samo debilna jak ty. White widow to odmiana ziółka, która o dziwo przypomina ziółko bo nim k***a jest. A nie białą bezkształtną masą... Jedynie Twin się mądrze wypowiedział... To jest wosk z mandziurku, kopytny taki, że trudno ogarnąć petarde... Raz próbowałem i jest straszne (w taki pozytywny sposób) :) A co do tego jak ktoś napisał "Jak skwierczy to crack" skwierczy to to co ci koledzy dają, maczane gówno jakieś.



Nie spinaj sie tak ;) wyszczekany jestes jak pies soltysa . To jakie uzywki bralem pozostawie prywatna sprawa . :amused: ogarnij sie czlowieku