18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczynka bez zapałek

Pener • 2012-03-01, 16:26
z palnikiem

co ona jara? :wtf:

Pener

2012-03-02, 00:08
vajron napisał/a:

Większość z was narkotyki zna z broszurek, które rozdają w gimnazjum... 90% nie wie co to crack. Plus rozj***ł mnie "najlepszy komentarz", który jeśli nie był ironiczny to świadczy o j***nych zawiłościach twojego niedowartościowanego umysłu... Crack albo white widow? Wiesz co to white widow? Widziałeś mandziur na oczy kiedykolwiek? To ci k***a wygląda na white widow? I dostałeś najwięcej piw, czyli reszta tak samo debilna jak ty. White widow to odmiana ziółka, która o dziwo przypomina ziółko bo nim k***a jest. A nie białą bezkształtną masą... Jedynie Twin się mądrze wypowiedział... To jest wosk z mandziurku, kopytny taki, że trudno ogarnąć petarde... Raz próbowałem i jest straszne (w taki pozytywny sposób) :) A co do tego jak ktoś napisał "Jak skwierczy to crack" skwierczy to to co ci koledzy dają, maczane gówno jakieś.


gratulacje :ok: znasz się na dragach i zażywasz je ;)
właśnie czekałem aż jakiś ćpun fachowiec mi to wyjaśni :)

Skurwysyn z natury

2012-03-02, 00:08
vajron napisał/a:

Większość z was narkotyki zna z broszurek, które rozdają w gimnazjum... 90% nie wie co to crack. Plus rozj***ł mnie "najlepszy komentarz", który jeśli nie był ironiczny to świadczy o j***nych zawiłościach twojego niedowartościowanego umysłu... Crack albo white widow? Wiesz co to white widow? Widziałeś mandziur na oczy kiedykolwiek? To ci k***a wygląda na white widow? I dostałeś najwięcej piw, czyli reszta tak samo debilna jak ty. White widow to odmiana ziółka, która o dziwo przypomina ziółko bo nim k***a jest. A nie białą bezkształtną masą... Jedynie Twin się mądrze wypowiedział... To jest wosk z mandziurku, kopytny taki, że trudno ogarnąć petarde... Raz próbowałem i jest straszne (w taki pozytywny sposób) :) A co do tego jak ktoś napisał "Jak skwierczy to crack" skwierczy to to co ci koledzy dają, maczane gówno jakieś.



Uwaga, mamy 19 letniego znawce!

vajron

2012-03-02, 00:46
@up Znawca, nie znawca, ale jak czegoś nie wiem to nie rzucam pierwszej lepszej nazwy tylko po to, żeby uchodzić za znawcę... Swoje w życiu spróbowałem, niczego nie żałuję...

ph...........w5

2012-03-02, 00:50
pener666 w dupie byłeś i gówno widziałeś. jeżeli ktoś zażywa dragi okazjonalnie to nie jest od razu ćpunem, wystarczy silna wola i trochę rozumu. ja się nawet od fajek nie uzależniłem, dla mnie najsłabsi psychicznie i najbardziej podatni na uzależnienia są właśnie ci co jarają zwykłe papierosy.

.:...........:.

2012-03-02, 00:53
amsterdream napisał/a:

wystarczy silna wola i trochę rozumu



:ubawdolez:

No k***a, oczywiście, ale z tym najciężej najczęściej. ;-)

kothletino

2012-03-02, 01:12
To poda ktoś w końcu tytuł nuty który leci w tle ?

Dakanred

2012-03-02, 01:50
Pozwolę sobie zacytować komentarz użytkownika ~Dziad z Lasu: "Ćpanie to ćpanie - spożywanie substancji psychoaktywnych w celach rozrywkowych. Wasze usprawiedliwienia są bezcelowe. Szukacie sobie wymówek, żeby ukryć fakt, że jesteście ćpunami.'' Tyle w tym temacie.

vajron

2012-03-02, 01:58
Dakanred napisał/a:

Pozwolę sobie zacytować komentarz użytkownika ~Dziad z Lasu: "Ćpanie to ćpanie - spożywanie substancji psychoaktywnych w celach rozrywkowych. Wasze usprawiedliwienia są bezcelowe. Szukacie sobie wymówek, żeby ukryć fakt, że jesteście ćpunami.'' Tyle w tym temacie.



Picie alkoholu to spożywanie substancji psychoaktywnych w celach rozrywkowych. Wasze usprawiedliwienia są bezcelowe. Szukacie sobie wymówek, żeby ukryć fakt, że jesteście alkoholikami.

Dakanred

2012-03-02, 02:13
Zgadzam się, tylko niektórzy wolą się usprawiedliwiać. Zresztą jak tu w Polsce nie pić?

Bad-Motherfucker

2012-03-02, 02:13
Ja pie**olę, macie problemy... czy ta struna pali popcorn, white, crack, wosk czy ch*j wie co jeszcze to I TAK BYM JEBAŁ! :amused:

RHGM

2012-03-02, 04:47
Ale sie naj***łem

normale

2012-03-02, 08:29
A na końcu uśmiech 6 latki która lizaka dostała ;D

Diux

2012-03-02, 10:25
Jakby to była moja córka i bym ją przyłapał to kazałbym jej wpie**olić to bongo na obiad

Pa...........kq

2012-03-02, 11:14
Dla mnie to zwykły ćpun.

zylakpan

2012-03-02, 13:16
odezwali sie j***ni znawcy narkotyków, crack, koka, white window, jakie filmy ogladacie gimbusy?

Blue Dream! jak nie wiecie co to, to klinijcie w utuba