18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczyna ma talent. Przepiękne wykonanie "Naturally&q

kosikos • 2012-06-12, 23:08
Ilu nieodkrytych artystów, można spotkać na Jutube. Dziewczyna niezaprzeczalnie ma talent :lodowka:

beephe

2012-06-13, 14:40
Co to k***a jest?

Bridgwater88

2012-06-13, 15:26
a to nie jest byla panna Forever Alone'a :D ? wez no ktos zarzuc tu foto :D

ups jest juz wyzej moj blad :P

lotnik_1

2012-06-13, 15:49
może łykać drągi nieprzeciętnej średnicy

timmy77

2012-06-13, 16:09
Porażenie mięśni paszczy?

Jutub

2012-06-13, 17:16
kosikos napisał/a:

Ilu nieodkrytych artystów, można spotkać na Jutube.



na kim ? :-x

Siekiernik

2012-06-13, 18:59
To już się robi obrzydliwe. Rozumiem że to jest Sadistic i czarny humor ale to już przesada. Co drugi komentarz ma być k***a niby zabawny z tego jak ta dziewczyna wygląda. Przykładowo "glonojad", no k***a to się uśmiałem! Mi osobiście jest mi jej szkoda ale tu biedni umysłowo dowartościowują się w komentarzach! Wszystkim gimbusom których jej zdeformowanie twarzy bawi życzę rychłego rozjechania przez samochód. Chętnie pooglądałbym wasze flaki na hardzie bezduszne imbecyle!

Jutub

2012-06-13, 19:01
@up stary to jest sadol . Przyzwyczaj się... my tu nie przyszliśmy oglądać kucyki .....








.... przynajmniej do czasu aż nie giną.

Siekiernik

2012-06-13, 19:04
Rozumiem konwencję tego portalu ale większość próbuje tu być śmieszna na siłę w tym temacie i na dodatek z tego co jest zwyjacznie przykre.

xon123x

2012-06-14, 02:24
ona w ustach ma dyktafon dlatego k***a takie duże . . .

Mom and Death

2012-06-14, 13:36
Cytat:

Rozumiem konwencję tego portalu ale większość próbuje tu być śmieszna na siłę w tym temacie i na dodatek z tego co jest zwyjacznie przykre.



Nikt ci nie każe czytać komentarzy. każdy próbuje jak może. o to tutaj chodzi, tak naprawdę to większości jest jej szkoda (mam nadzieję ;) ) ale, jak sam napisałeś, specyfika portalu jest inna i było by raczej ch*jowo jak by każdy pisał coś w stylu "ojej, biedna dziewczyna. to straszne". wybrałeś złe miejsce na moralizatorstwo.

bd258

2012-06-14, 18:04
Tej a może to jest dz**ka na emeryturze i zostało jej od robienia lodów za promocyjną cene 25 zł. :cumshot: :cumshot:

kosikos

2012-06-25, 15:58
Siekiernik napisał/a:

To już się robi obrzydliwe. Rozumiem że to jest Sadistic i czarny humor ale to już przesada. Co drugi komentarz ma być k***a niby zabawny z tego jak ta dziewczyna wygląda. Przykładowo "glonojad", no k***a to się uśmiałem! Mi osobiście jest mi jej szkoda ale tu biedni umysłowo dowartościowują się w komentarzach! Wszystkim gimbusom których jej zdeformowanie twarzy bawi życzę rychłego rozjechania przez samochód. Chętnie pooglądałbym wasze flaki na hardzie bezduszne imbecyle!



Słuchaj, znalazłem ten film na youtube, i nie zastanawiałem się na co ona choruje, bo to logiczne, że na jakąś poważną chorobę. Jednak bardziej tu chodzi o chorobę mózgu i to ona jest biedna umysłowo wrzucając takie coś do internetu. Logicznie myślący człowiek, widzący, że nie ma talentu (zostawmy ten dziwny wyraz twarzy) nie będzie publicznie się obnażał. A tu masz mieszankę wystrzałową, bo nie dość, że nie ma talentu to jeszcze tak wygląda. Gdzie tu logiczne myślenie? Ja będąc "zdrowy" nie będę spiewał na Youtube, bo po co mam z siebie durnia robić, żeby "internetowi hejterzy" po mnie jechali, skoro sam bym po sobie pojechał widząc śpiewającego. A na co ona liczyła? Na uznanie za pięknę śpiewanie, czy, żeby ludzie dodali jej otuchy w chorobie?
Internet jest "zły" i tylko część to zrozumie...