18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dzienny limit pięciu tematów....

Halman • 2023-12-13, 08:50
Proszę o opinie na temat słuszności takiego rozwiązania gdzie każdy bez wyjątku user ma nałożony 24 godzinny limit na ilość zakładanych tematów do pięciu sztuk dziennie,

Z mojej strony widzę w tym koniec z monopolizacją strony przez osoby które mają nadmiar czasu i automatycznie szansę dla innych co podniosło by walor strony wrzutkami od wielu różnych userów.

Dodatkowo powinno to zmobilizować do jakości a nie ilości tematów na sadolu.
Pozdrawiam.

~Sunday

2023-12-13, 09:44
Wniosek przyjęty.
W trybie natychmiastowym "limit pięciu tematów / 24h" zostaje nałożony na wnioskodawcę na okres próby 36 miesięcy.
Jeśli rozwiązanie się sprawdzi być może rozpatrzy się objęcie limitem pozostałych userów, do tego czasu (z wyłączeniem wnioskodawcy) forum funkcjonuje na podstawie regulaminu do którego odnośnik znajduje się na dole strony.

Halman

2023-12-13, 09:53
Sunday napisał/a:

Wniosek przyjęty.
W trybie natychmiastowym "limit pięciu tematów / 24h" zostaje nałożony na wnioskodawcę na okres próby 36 miesięcy.
Jeśli rozwiązanie się sprawdzi być może rozpatrzy się objęciem limitem pozostałych userów, do tego czasu (z wyłączeniem wnioskodawcy) forum funkcjonuje na podstawie regulaminu do którego odnośnik znajduje się na dole strony.



chciałeś mnie upokorzyć tym wpisem? być może bardzo chciałeś i bardzo się starałeś. a to dzięki takim jak ty ta strona wygląda jak żywa skamienielina, serio.

Po za tym są też inne, inteligentne osoby, nie tylko Sunday.

~Sunday

2023-12-13, 10:14
Halman, zastanów się.
Największy spamer w historii strony wychodzi z propozycją, żeby ograniczać innych userów? Na dodatek robi to chwilę po tym jak osiągnął największą liczbę utworzonych "tematów"!
Sytuacja wygląda tak, że zesrałeś się w poczekalnię na ponad 8500 utworzonych wątków, a teraz wołasz że szambo wybiło i prosisz żeby przykręcić kurek...
XD

Watermelon

2023-12-13, 10:26
Halman napisał/a:

a to dzięki takim jak ty ta strona wygląda jak żywa skamienielina, serio.


Haha no k***a nie wierzę, co za szczyt j***nej hipokryzji. Dzięki Sundayowi? Spójrz na jego wrzutki, ani jednej ch*jowizny. Potem spójrz na masę swojego gowna które tu wrzuciles:
-koreański pop
-ptak z ulicy sezamkowej
-trener się nie poddaje
To tylko pierwsze lepsze przykłady, jest tego w ch*j więcej. Strona wygląda jak skamielina? Jeśli tak to tylko przez ciebie i twoje gowniane wrzuty, marne prowokacje i nieustanną hipokryzję którą uskuteczniasz tu regularnie i bezczelnie. Nie masz nawet odrobiny honoru i godności bo po tym jak SAM SOBIE piwka wystawiales i komentowales swoje tematy z fejk kont ty masz jeszcze czelność takie gadki tutaj wstawiać. Żałosny k***a typ. Już dawno powinieneś dostać bana permanentnego za te wszystkie chore i poj***ne akcje. Zwyczajnie boli cie dupsko bo jak wróci pinkman to znowu odejdziesz w niebyt i staniesz się tylko zwykłym piwniczakiem ze zdradzającą ex żoną na koncie, marną robotą i problemami psychicznymi które wszyscy musimy tutaj znosić.

Halman napisał/a:

Po za tym są też inne, inteligentne osoby, nie tylko Sunday.



No ty z całą pewnością się do nich nie zaliczasz. Jedyny limit jaki możesz sobie wprowadzić to dzienny limit walenia konia. Idź już stąd i nie osmieszaj się więcej dzieciaku.

Sunday napisał/a:

, zastanów się.
Największy spamer w historii strony wychodzi z propozycją, żeby ograniczać innych userów? Na dodatek robi to chwilę po tym jak osiągnął największą liczbę utworzonych "tematów"!
Sytuacja wygląda tak, że zesrałeś się w poczekalnię na ponad 8500 utworzonych wątków, a teraz wołasz że szambo wybiło i prosisz żeby przykręcić kurek...
XD



Nic dodać nic ująć, zgaszony jak kiep xD. Od siebie dodam że z tych 8500 tematów ten świr sporą część sam sobie wysłał na główną zanim admini odkryli jego dodatkowe konta. Podejrzewam że dalej to robi tylko już z kilku telefonów/z innego io żeby znowu go nie przylapano.

Halman

2023-12-13, 10:34
Sunday napisał/a:

, zastanów się.
Największy spamer w historii strony wychodzi z propozycją, żeby ograniczać innych userów? Na dodatek robi to chwilę po tym jak osiągnął największą liczbę utworzonych "tematów"!
Sytuacja wygląda tak, że zesrałeś się w poczekalnię na ponad 8500 utworzonych wątków, a teraz wołasz że szambo wybiło i prosisz żeby przykręcić kurek...
XD



Po pierwsze, już dawno przestałem "spamić"?

Po drugie zauważ co napisałem: pięć tematów na dzień to ostra selekcja u samego usera co wrzuca, z pewnością siłą rzeczy w takim limicie pójdzie na jakość nie ilość .. Limit "wszystkim po równo" uważam że może przynieść wiele dobrego dla strony i ożywić naturalny ruch na stronie w miejsce jednego mono-usera napierającego 30-50 tematami dziennie.

Watermelon

2023-12-13, 10:39
Halman napisał/a:

Po pierwsze, już dawno przestałem "spamić"?
Po drugie zauważ co napisałem: pięć tematów na dzień to ostra selekcja u samego usera co wrzuca, z pewnością siłą rzeczy w takim limicie pójdzie na jakość nie ilość .. Limit "wszystkim po równo" uważam że może przynieść wiele dobrego dla strony i ożywić naturalny ruch na stronie w miejsce jednego mono-usera napierającego 30-50 tematami dziennie.



Haha co za typ. A przestales sam sobie piwka wystawiać z fejk kont? Przestales komentować swoje tematy z fejk kont? Przestales prowokować i obrażać kogo tylko się da? Przestales podpie**alac do administracji samemu wcześniej wielokrotnie wyzywając tych samych adminów? Niedługo znowu o tobie zapomną dlatego dupsko ci się pali i wypisujesz tu swoje brednie. Co za k***a hipokryzja.

Halman

2023-12-13, 10:48
proszę o merytoryczne odpowiedzi w temacie a nie ten wytrysk jadu

~Esencja

2023-12-13, 13:44
Według mnie największym spamerem jest Halman i ten pomysł jest po to żeby on został pierwszy na liście pod względem wrzuconych tematów xd łatwe rozwiązanie by pozostać pierwszym.

Watermelon napisał/a:

A przestales sam sobie piwka wystawiać z fejk kont? Przestales komentować swoje tematy z fejk kont? Przestales prowokować i obrażać kogo tylko się da? Przestales podpie**alac do administracji samemu wcześniej wielokrotnie wyzywając tych samych adminów?



W takim razie ja mam pytanie: dlaczego konto Halmana wciąż istnieje skoro za niektóre przewinienia powinien zostać wyj***ny?

~Angel

2023-12-13, 13:55
Dla strony nie ma znaczenia czy jeden user wrzuci 20 tematów czy 20 userów wrzuci po 2 tematy dziennie. Spokojnie 95% tematów to mielenie tych samych źródeł a w efekcie końcowym i tak wszystko trafia na sadola. Jedni siedzą rano inni popołudniu a kolejni wieczorem i cały czas coś jest dodawanie. Brak jednej czy dwóch osób wrzucających nie powoduje pustek w tematach a ci którzy wtedy wrzucają bardziej selekcjonują tematy niż ci którzy robią masówki.

Dla mnie pomysł bez sensu nie przynoszący korzyści.

Zdajesz sobie sprawę że sam wrzucałeś aby nabić liczniki tak samo jak robią to inni bez większego zwracania uwagi na to czy dany materiał jest wart zajmowania miejsca na serwerach a o każdego suchara pisałeś PW. Osobiście kiedyś więcej wrzucałem ale jak zauważyłem, że z tych samych źródeł zaczynają wrzucać inni to się wycofywałem aby strona żyła własnym życiem.

Halman

2023-12-13, 16:33
Angel napisał/a:

Dla mnie pomysł bez sensu nie przynoszący korzyści.



Widzę że na pomyśle parę osób pieski powiesiło, więcej doszukało się w nim chytrej baby z radomia. Chciałem kilku opinii i je dostałem. Szkoda tylko że Angel wypowiedział się na poziomie, reszta to tylko emocjonalny chaos.

~REsadER

2023-12-14, 12:18
pomysłu nie popieram, ograniczanie user-ów przyniesie odwrotne skutki do "zaprezentowanych"

poparłbym ostrzejszą selekcję tematów (nawet tych wychodzących z poczekalni), które niekoniecznie powinny "zajmować miejsce na serwerach"

ewentualnie rozważyć zwiększenie ilości piw do wyjścia z poczekalni

~_Yarko_

2023-12-14, 14:16
Angel napisał/a:


Dla mnie pomysł bez sensu nie przynoszący korzyści.
.


I coś mi się zdaje, że w tym zdaniu jest zawarta cała treść:
"Nic nie zmieniać, jest ok".
A tak nie jest.

CrazyEdek

2023-12-14, 16:53
Dodałbym jeszcze do tego konto premium, bo jak się skończy limit, to żeby zwiększyć go o 5 wrzut na serwer :mom_please:
Robiłbym też jakieś eventy... :lol:

Halman

2023-12-14, 17:06
CrazyEdek napisał/a:

bo jak się skończy limit, to żeby zwiększyć go o 5 wrzut na serwer



bezrobotnego nie byłoby na to stać... 8-)