18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dzienny limit pięciu tematów....

Halman • 2023-12-13, 08:50
Proszę o opinie na temat słuszności takiego rozwiązania gdzie każdy bez wyjątku user ma nałożony 24 godzinny limit na ilość zakładanych tematów do pięciu sztuk dziennie,

Z mojej strony widzę w tym koniec z monopolizacją strony przez osoby które mają nadmiar czasu i automatycznie szansę dla innych co podniosło by walor strony wrzutkami od wielu różnych userów.

Dodatkowo powinno to zmobilizować do jakości a nie ilości tematów na sadolu.
Pozdrawiam.

~Velture

2023-12-16, 08:35
Zajebisty k***a temat. Taki nie za mądry.

Sunday napisał/a:

Wniosek przyjęty.
W trybie natychmiastowym "limit pięciu tematów / 24h" zostaje nałożony na wnioskodawcę na okres próby 36 miesięcy.
Jeśli rozwiązanie się sprawdzi być może rozpatrzy się objęcie limitem pozostałych userów, do tego czasu (z wyłączeniem wnioskodawcy) forum funkcjonuje na podstawie regulaminu do którego odnośnik znajduje się na dole strony.



Uprzejmie donoszę - https://www.sadistic.pl/uzytkownik/halman,91381
Doj***ł >5 tematów w ciągu ostatnich 24h

KtM

2024-01-06, 12:36
hahaha, co za typ :mrgreen: , prześledziłem troszkę forum i większego nieroba to tu nie widziałem, napierdziela wrzuty co popadnie w większości same gówna, szczyci się milionami piw :shock: a teraz żeby ograniczyć ilość postów :lol: … no niezły pajac.

RobsoN

2024-01-23, 23:18
Uprzejmie donoszę, że user Halman doj***ł dzis 17 tematów i kilka dubli… ten co nie ma nadmiaru czasu i do roboty poszedł. Błazen :-D

~Sunday

2024-01-23, 23:43
RobsoN, kolego kto ma wiedzieć ten wie, wszystko widać jak na dłoni... :szydera:
Przestrzegam jednak, bo z przykrością patrzę jak dobre chłopaki idą w bany za damski ch*j (KtM post w tym samym tonie, tylko na głównym forum, Watermelon rozpisał się trochę więcej, a JP na wieczny odpoczynek odszedł, bo dał się sprowokować po całości).
Nie karmić trolla do ch*ja!!!! Użyszkodnika 8-)