18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziennikarze w Fukushimie pierwszy raz od czasu tsunami

pokornyGNO • 2011-11-12, 23:05
Rdzewiejące ściany reaktorów, rumowiska nietkniętego od marca sprzętu, powywracane ciężarówki. Tak wygląda Fukushima z bliska, sfotografowana po raz pierwszy od marcowego tsunami, które nawiedziło Japonię. Władze tego kraju w końcu pozwoliły dziennikarzom na wejście na skażony teren. Ci - uzbrojeni w maski, stroje ochronne i w obstawie żołnierzy udokumentowali zniszczenia, jakich dokonała w elektrowni niszczycielska fala.









Reszta w komentarzach

pokornyGNO

2011-11-13, 18:45
shootinputin Niestety nic więcej nie znalazłem. Jak znajdę, to wrzucę.

TigraM1

2011-11-13, 19:11
Pener666 napisał/a:

nak***iaj ;)




4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.



jak wszyscy to wszyscy :sparta:

shakall1980

2011-11-13, 19:15
@Pener666
k***a ale ty masz nasrane w bani. Pasujesz do tych Japońców ;p

~Angel

2011-11-13, 19:28
TigraM1 napisał/a:

4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.



jak wszyscy to wszyscy



A co miał napisać , jeżeli autor tematu jednoznacznie określił iż chce jeszcze zamieścić jakieś materiały w swoim temacie.

pokornyGNO napisał/a:

Reszta w komentarzach



Gdyby napisał kolejny post to automatycznie został by scalony z poprzednim. (zalecane jest wstawianie max 5 zdjęć do posta)

Pener napisał ten komentarz tylko po to aby umożliwić dalsze tworzenie tematu autorowi.

NobliwyWojak

2011-11-13, 20:03
angel napisał/a:

Gdyby napisał kolejny post to automatycznie został by scalony z poprzednim. (zalecane jest wstawianie max 5 zdjęć do posta) Pener napisał ten komentarz tylko po to aby umożliwić dalsze tworzenie tematu autorowi.



Po 10 latach XXI wieku potrzebny jest człowiek żeby realizować tak skomplikowaną funkcjonalność? A wszystkie nasze wiadomości tutaj są pewnie wysyłane mailem do moderatorów, którzy je przepisują do bazy danych.

Nie grajcie w ch*ja i nie poświęcajcie się tak jedynie szukaniu postów, za które można przyj***ć ostrzeżenie i sobie przy okazji zwalić z wrażenia, tylko napiszcie te j***ne 2 linijki PHP'a i nie będzie sklejało pierwszego posta tego samego użytkownika, który założył temat bo takich przypadków jest wiele.

~Angel

2011-11-13, 20:13
NobliwyWojak napisał/a:

Nie grajcie w ch*ja i nie poświęcajcie się tak jedynie szukaniu postów, za które można przyj***ć ostrzeżenie i sobie przy okazji zwalić z wrażenia, tylko napiszcie te j***ne 2 linijki PHP'a i nie będzie sklejało pierwszego posta tego samego użytkownika, który założył temat bo takich przypadków jest wiele.



Gdybyś ruszył swoją mózgownicą to byś zrozumiał czemu
NobliwyWojak napisał/a:

j***ne 2 linijki PHP'a

nie zostały napisane i wdrożone w funkcjonowanie forum.
Scalanie postów ma na celu między innymi zapobieganie spamu i napie**alania posta pod postem bo autor zapomniał czekoś naskrobać.

NobliwyWojak napisał/a:

za które można przyj***ć ostrzeżenie i sobie przy okazji zwalić z wrażenia



I łap warna bo czuję potrzebę zwalenia kapucyna.

EDIT: Już zmarszczyłem freda więc ściągam warna. Dziękuję dawno mi tak przyjemnie nie było.

NobliwyWojak

2011-11-13, 20:42
Cytat:

EDIT: Już zmarszczyłem freda więc ściągam warna. Dziękuję dawno mi tak przyjemnie nie było.



Cieszę się, że swoimi słowami zmotywowałem Cię do chwili zapomnienia. Również dziękuję i pozdrawiam cieplutko.

Grociuu

2011-11-13, 21:48
ja tam myślę ze dobrze sie stalo z ta yokoshima... chetnie zagram w nowego S.T.A.L.K.E.R.A :)

erpi

2011-11-14, 20:12
NobliwyWojak napisał/a:


Odbiegnę trochę od zaiste fascynującego tematu i zapytam skąd się ostatnio bierze ta pie**olona gimbusowska maniera wstawiania gdzie popadnie 'Tobie' zamiast 'Ci'... Nawet do najprostszych zdań, gdzie to w ogóle w ch*j nie pasuje. Już nie będę się rozwodził nad sensem językowym stosowania jednego i drugiego słowa w poszczególnych przypadkach, ale przecież to nawet ch*jowo brzmi i w p*zdu burzy rytm całego zdania.

'Życzę Ci', a nie 'Życzę Tobie'... 'Pokażą Ci' zamiast 'Pokażą Tobie'... na litość k***a Boską...


ch*j Ci w oko - dobrze napisałem?

DupaDemona

2011-11-14, 23:14
Pener666 - poległem jak to zobaczyłem :D