18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień przed pedałoparadą

Halman • 2014-06-13, 15:35

Przekrój, oczywiście wybiórczy WP, opinii warszawiaków i słoików o spedalonej promocji walenia się dwóch facetów w dupsztala. Osobiście życzę uczestnikom parady dużo zbiorowego gazu pieprzowego, gumowej pały prosto w pysk od policjanta z zasadami i indywidualnego oklepu gdzieś z boku przez nieznanych sprawców.

:amused:

nowynick

2014-06-13, 15:44
podzielam opinię większości tych ludzi. Chcą niech się walą w dupy dzień i noc, ale niech k***a nie obnoszą się z tym, bo się chce rzygać. No i niech sp***alają w kwestii adopcji dzieci

KrisCFC

2014-06-13, 16:02
nowynick napisał/a:

podzielam opinię większości tych ludzi. Chcą niech się walą w dupy dzień i noc, ale niech k***a nie obnoszą się z tym, bo się chce rzygać. No i niech sp***alają w kwestii adopcji dzieci

]

Dokładnie to chciałem napisać... poza tym.. chcą równości i robią jakieś parady.. na ch*j ?Chcecie równości, to się k***a uspokójcie.. Czy ludzie hetero robią "hetero-parady" ??

Tolerancja to nie jest pozwalanie na wszystko, tylko akceptowanie tego, że ktoś jest inny, a gdy ten ktoś zaczyna odpie**alać to nie można mu na to pozwalać tylko dlatego, że jest inny "bo tolerancja karze"... nosz k***a mać...

raper900

2014-06-13, 16:10
Żądam tolerancji dla braku tolerancji.

artton

2014-06-13, 16:12
PROPOZYCJA!!!!!!!!!!!! zróbmy paradę mężczyzn sypiających z kobietami,oraz kobiet sypiających z mężczyznami.Warszawa stoi............ w korkach przez 2 może 3 dni???????

Loq14

2014-06-13, 16:13
Niech tylko hetero zrobią "paradę" to możemy być pewni, że będzie to k***a wielka obraza majestatu pedałów.

santaxl

2014-06-13, 16:34
k***a prawie wszystkie baby "mi to nie przeszkadza". k***a. Pójdę klasykiem

Cytat:

Ale te baby są poj***ne, nic tylko je bzykać. Nadaję się tylko do rżnięcia lub prania, sprzątania i gotowania.
Należy tępić takie zapędy w zarodku. Chwycić i wybzykać porządnie. Od razu zmieni zdanie i śniadanie przygotuje. Kto im w ogóle dał prawo głosu? Przecież ten osobnik głosuje tylko od tak sobie.
Pytam się swojej partnerki na kogo glosujesz? A ona poczytam listę wyborcza i zobaczę kto ma ładne imię. Noż k***a se myślę, lepiej suko zostań w domu i upierz coś. Ale nie, polazła i nawet zapomniała na kogo glosowała


xts

2014-06-13, 17:22
lewackie pedalskie ścierwo, tfu

CYPRIAN

2014-06-13, 19:35
ludzie mieszkają cy w stolicy nagrywajcie róbcie foty i wstawiajcie - możecie miec kominiarki na głowach

crazY01

2014-06-13, 20:26
Myślałem, że chodzi o jakiś wyścig kolarzy :krejzi:

MyBijaCZ

2014-06-13, 20:27
Z tego co widzę to jedynie chłopy nie potracili zdrowego rozsądku w tej naszej Polsce, bo kobietom jak widzę nie przeszkadzają maszerujące pedały po mieście...

crazY01

2014-06-13, 20:29
MyBijaCZ napisał/a:

Z tego co widzę to jedynie chłopy nie potracili zdrowego rozsądku w tej naszej Polsce, bo kobietom jak widzę nie przeszkadzają maszerujące pedały po mieście...



Bo one wala konia do tego :>

drunkhistory

2014-06-13, 20:30
zachowujecie się tak, jakby od kołyski pedały zapinały w dupy.

Nabs

2014-06-13, 20:32
Dałbym ci piwo za opis, ale nie popieram pedalstwa, więc sorry..

Pepeee

2014-06-13, 20:34
drunkhistory napisał/a:

zachowujecie się tak, jakby od kołyski pedały zapinały w dupy.



że co k***a?!