18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień przed pedałoparadą

Halman • 2014-06-13, 15:35

Przekrój, oczywiście wybiórczy WP, opinii warszawiaków i słoików o spedalonej promocji walenia się dwóch facetów w dupsztala. Osobiście życzę uczestnikom parady dużo zbiorowego gazu pieprzowego, gumowej pały prosto w pysk od policjanta z zasadami i indywidualnego oklepu gdzieś z boku przez nieznanych sprawców.

:amused:

biszkopt666

2014-06-13, 20:36
Jestem za równouprawnieniem mniejszości seksualnych.
Zakaz pedałowania dla wszystkich, bez względu na orientację.

Sylwian

2014-06-13, 20:41
Proszę państwa! Należy zadać bardzo ważne pytanie. Czy tęcza stanie w płomieniach?

contowsky

2014-06-13, 20:42
pierwszy gościu podsumował, margines i tyle

Eleir

2014-06-13, 20:45
Jakby ludzie myśleli to by się zgadali i stali na balkonach albo przy tej paradzie zjebów i się naśmiewali, wytykali palcami, robili zdjęcia. Tak by te pedalskie parady przemieniły się w coś na miarę jakiegoś marszu skazańców czy wygnańców. Najlepiej jakby rzucali w nich nabojami kaliber 7,62 mm z prędkością ok. 750 m/s.

Bezuczuć

2014-06-13, 20:49
ja bym im dał k***a na porzadku dziennym, na stos homosi!!!

Narowy

2014-06-13, 20:51
Dla przed ostatniej Pani piwo za wypowiedź. Zwróćmy uwagę na los biednych , bezrobotnych itd. a nie homosiów. Spróbuj być nietolerancyjny to dopiero dostaniesz stek wyzwisk ... W złą stronę to idzie.

fazikonik

2014-06-13, 20:53
Wypie**alać mi z tym pedalstwem. Po co zamieszczać takie artykuły i reklamować homosiów?
:roll:

mieszalniapasz

2014-06-13, 20:54
Ja jestem tolerancyjny, nie mam nic przeciwko:
murzynom, żółtkom, makaroniarzom, pedałom... :amused:

Tassadar

2014-06-13, 21:23
Uważam że powinni maszerować ale w kierunku granic Państwa Polskiego z uwagi na fakt że Polska jest ostatnim krajem konserwatywnym gdzie jeszcze są jakieś ostatki wartości, a te aberracje tylko niszczą wspomniane wcześniej wartości, reasumując w stronę granic albo do krajów tolerancyjnych gdzie nie ma świętości albo do morza się utopić czy wpław do stolic wolności i równości. Nie mogę uwierzyć wciąż że wynaturzenie jest na siłę przedstawione jako coś normalnego.

ProVVe

2014-06-13, 21:38
Czy będzie to brakiem tolerancji jeśli ustawi się kontr parade na dachach z karabinkami snajperskimi marki sztajer?

Sylwian

2014-06-13, 22:52
A tak w ogóle homoseksualiści są i będą. Ale ścierwo na ulicy ubić!

korinogaro

2014-06-13, 23:24
Cóż, pedały i feministki mają bardzo dużo wspólnego obie te grupy są tak poj***ne na umyśle że wydaje im się, że urządzanie marszu szmat czy parady równości spowoduje że ludzie uznają ich za normalnych...

mazzieh84

2014-06-13, 23:50
k***iesyny ja bym ich zaj***ł gdybym rewolwer tylko miał!!!

donfilip2

2014-06-14, 07:48
ale k***a kogo tu tolerować, dwóch typa którzy jebią sie w dupe, to takjaby grubas chciał większe prawa np. do dwóch miejsc w autobusie bo to k***a nie tolerancyjne jest. Jak sie im to podoba to niech robia co chcą, niedługo nawet niscy będą chodzić w paradach i zabronią im mówienia na nich niscy. Bekson z debilizmu.

Dżezus_Chryptus

2014-06-14, 13:39
Jest różnica między byciem gejem, a pedałem. Gejem można nazwać mojego kolegę, po którym za cholerę nie poznałbyś, że jest takiej a nie innej orientacji seksualnej. Mówi normalnie, zachowuje sie normalnie i jego orientacji leczyć się nie powinno, bo taki się urodził. Natomiast pedał, tudzież p*zda, obscenicznie ukazuje swoją orientację poprzez zachowanie, jak baba, albo jeszcze gorze i ten wk***iający słodki głosik. Z takim k***stwem się człowiek nie rodzi. To się powinno tępić. Bo przez takie cioty normalna część społeczności homoseksualnej również traci.