18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

oc...........an

2014-03-01, 21:16
Don_petro napisał/a:

Żołnierzom Wyklętym należy się szacunek i chwała. Bo jak inaczej można nazwać stawianie oporu czerwonym i sprzeciwianie się sowietyzacji kraju. j***ć lewactwo.



no chyba jesteś innej wiary :roll:

Kilku bohaterów owszem było, ale ile był morderców...


Odsyłam na stronę: http://zolnierzeprzekleci.wordpress.com/


No ale Polska ma kompleksy, więc potrzebuje paru dodatkowych bohaterów, nawet zrobionych na siłę :roll:

Dymekx

2014-03-01, 21:35
"Uważamy, iż faktem jest, że o wiele więcej zbrodni popełniali niemieccy naziści, ukraińscy nacjonaliści z OUN i UPA oraz staliniści. Za najlepszy przykład działalności tych ostatnich może uchodzić morderstwo 18 żołnierzy AK we wsi Owczarnia dokonany przez oddział “Cienia” oraz działania rzeszowskiego Urzędu Bezpieczeństwa takie jak zabicie będącej w ciąży łączniczki AK Janiny Przysiężniak strzałem w tył głowy."
Pojechałeś Dust ze stroną :D , Ukraińscy nacjonaliści, niemieccy naziści i STALINIŚCI, nie Armia Czerwona a STALINIŚCI. Bo Armia Czerwona była kochana a 10 mln. zagłodzonych w ZSRR (na samym tylko terytorium ówczesnej Ukrainy) dokonali STALINIŚCI. Ta strona z obiektywizmem mija się w stopniu znaczącym...

De...........ct

2014-03-01, 22:50
@Dust Devil

Z całym szacunkiem do pogladow innych osób, ale Ty najwyraźniej prowokujesz. Wiesz dobrze, ze na tym forum udzielają sie praktycznie same osoby o poglądach na prawo, więc zwyczajnie prowokujesz. Wasza lewacka ideologia to pokoj śmierdzący ch*jem i lizanie dupy kolegi, zaraz po sraniu - dla pokoju. Wiec sam przyznaj, że jesteś hipokrytą. Lewak nie powinien prowokować, chyba, że sam już nie wie czy woli j***ć, czy być j***nym. Zastanów się Panie majestatyczny

Archeolog

2014-03-01, 22:57
Defect napisał/a:

Wiesz dobrze, ze na tym forum udzielają sie praktycznie same osoby o poglądach na prawo



Raczysz żartować? Nie ma tutaj aż tylu idiotów. Przypominam dyskretnie, że to nie forum frondy.

oc...........an

2014-03-01, 23:06
Defect, jestem pedałem, murzyna kocham i k***a żółtka kocham - dupę wam mogę nadstawić, żebyście mi oblizali, pedały pie**olone :amused:

Dymekx, co do Armii Czerwonej... hmm... ona na bank broniła składów ze zbożem, ale czy to oni zajmowali się głodzeniem ludzi? Nie wiem, więc się nie wypowiem, choć raczej taką poważną czynność nie powierzali w ręce sołdata, który ma tak bardzo wyj***ne na dokładne wykonywanie rozkazów bo i tak jest z poboru (no i na pewno ma miększe serce od aparatczyków) ;)

kpiciel

2014-03-02, 00:32
Poczytajcie lepiej, co działo się z żołnierzami AK oraz z członkami Polskiego Państwa Podziemnego po wojnie. Żołnierze narodowych sił zbrojnych podjęli dobrą i odważną decyzję. Nie poddali się, walczyli do końca z wrogami, nie uznając naszej porażki w drugiej wojnie światowej.

BTW: Znam takich, którzy do dzisiaj myślą, że RP zwyciężyła w IIWŚ (przecież "czterej pancerni" by nie kłamali)

To jasne że NSZ mają negatywny PR. Komuchy miały sporo czasu i środków, aby oczernić niezłomnych. Propaganda sowietów do dzisiaj przebija się z umysłów wielu Polaków.

Kozioł.

2014-03-02, 00:34
Ten cały Szumilewicz to chyba akcja w stylu Grażyny Żarko za jakiś czas powie "haha sory żartowałem" A jeśli nie to znaczy że typ jest chory na głowe bo takie głupoty co on gada to zakrawa na kryminał. Jeszcze 3 opcja jest taka że ktoś mu płaci za robienie z siebie idioty.

Comax

2014-03-02, 09:48
Stelmach czy to nie przypadkiem jedwabne nazwisko?

tds1974

2014-03-02, 12:31
Massdeath napisał/a:



Cóż lepsi według ciebie NKWDziści, ludzie z bezpieki i czerwonoarmiści których ofiary nie liczy się w setkach czy tysiącach ;) no ale tak z kim tu dyskutować - czerwony baran pozostanie czerwonym baranem ;)



Ty jesteś taki głupi od urodzenia czy od tego słynnego uderzenia w łeb? Gdzie ja napisałem że UB lub NKWD było lepsze? gdzie?
Nigdzie. To wymysł twojego biednego intelektualnie umysłu.

Archeolog napisał/a:



Raczysz żartować? Nie ma tutaj aż tylu idiotów. Przypominam dyskretnie, że to nie forum frondy.



Ani ONR-u , choć właściwie Saditsic mógłby zmienić nazwę na "ONR-Gimnazjum"

Ne...........ro

2014-04-08, 18:34
Nie zdziwiłbym się, gdyby Szumlewicz okazał się agentem prawicy a jego zadanie polegałoby na ośmieszaniu lewicy.