18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ProVVe

2014-03-01, 19:42
tds1974 napisał/a:

Jakkolwiek narod-owce nie będą próbowali propagować po goebbelsowsku własną, niby lepszą prawdę, tak od faktów nie uciekną. "Wyklęci" wymordowali setki niewinnych osób (w tym dzieci) tylko dlatego, że ich zdaniem byli Żydami, Białorusinami lub Ukraińcami.
Ich zasługi były wielkie, nie mniej wśród ich szeregów byli zwykli mordercy. Mordercy dzieci. To są fakty i żadne kłamstwo tego nie przekreśli. Czcząc tzw. "wyklętych" oddajecie między innymi tym mordercom cześć. Co kto lubi.





Walczyli z takimi jak ty... Lepiej zobacz jak twoje ukochane komuchy postepowaly milosiernie z Polakami... Bóg mi świadkiem wszyscy co tak sie spuszczaja nad lewactwem najlepiej niech sp***alaja do takich krajów... Bo nie rozumiem co oni tutaj robią skoro taki raj na ziemi na nich czeka... Jakimś dziwnym trafem wszystkie ucieczki są z komuchostwa, a nie do...

De...........ct

2014-03-01, 19:43
k***a, lewacy zawsze znajdą DNA muchy w kwiecie róży. Najlepiej skupiać się na pieniądzach i caly honor, dume schować w buty, każdy k***a taki sam, mimo że to niemożliwe. Ja mam kompromis na pogodzenie lewactwa z prawicą - Każdy inny, wszyscy biali. Amen

sharqylbj

2014-03-01, 19:46
ch*j tej czerwonej k***ie w dupę

Kubas1993

2014-03-01, 19:49
Ale żołnierze wyklęci jak sama nazwa wskazuje robili to tylko dlatego, że w PRL czekała ich kara śmierci za bycie w AK lub długoletnie więzienie. Mieli po prostu się grzecznie poddać się UB lub KBW licząc na to, że nie dostaną czapy?

@UP
Co za pie**olenie, oni nie reprezentowali opcji politycznej tylko AK lub inne organizacje konspiracyjne działające na ternie Polski, które zwalczały nazistów i komunistów.

Sylarr

2014-03-01, 19:56
I znowu wychodzą komuchy z worka na rym portalu. Niech za powtarzanie kłamstw i propagandy was "piekło pochłonie".

Co do Szumlewicza - dla tego gościa nie ma nadziei. Jest to książkowy przykład głupoty lewicy.

Massdeath

2014-03-01, 19:59
tds1974 napisał/a:

Jakkolwiek narod-owce nie będą próbowali propagować po goebbelsowsku własną, niby lepszą prawdę, tak od faktów nie uciekną. "Wyklęci" wymordowali setki niewinnych osób (w tym dzieci) tylko dlatego, że ich zdaniem byli Żydami, Białorusinami lub Ukraińcami.
Ich zasługi były wielkie, nie mniej wśród ich szeregów byli zwykli mordercy. Mordercy dzieci. To są fakty i żadne kłamstwo tego nie przekreśli. Czcząc tzw. "wyklętych" oddajecie między innymi tym mordercom cześć. Co kto lubi.



Cóż lepsi według ciebie NKWDziści, ludzie z bezpieki i czerwonoarmiści których ofiary nie liczy się w setkach czy tysiącach ;) no ale tak z kim tu dyskutować - czerwony baran pozostanie czerwonym baranem ;)

Black Pitt

2014-03-01, 20:01
pie**olone gównozjady, wiek od 19 do 26 uczone przez nauczycieli historii, którzy swoje egzaminy zaliczali napie**alając kamieniami w milicję.

Łykacie propagandę Kaczorowo-Macierewiczowską jak małpy kit. :ks_homer:


Jeszcze żyją babcie, okaleczone psychicznie a nierzadko fizycznie, które jako małe dziewczynki przeżyły "wyzwalanie" przez tych "żołnierzy" oczywiście już wtedy były j***nymi komuchami w wieku wczesnoszkolnym i im się należało.

Kładę ch*ja na wasze hejty, z rozwielitkami umysłowymi się nie dyskutuje.

defcon1

2014-03-01, 20:12
Szumlewicz to jest agent prawicy, czytam go czasami i to jest niemożliwe, by ktoś był tak głupi - trolluje, by ośmieszyć lewactwo na naszą korzyść! :)

tds1974

2014-03-01, 20:17
ProVVe napisał/a:





Walczyli z takimi jak ty... Lepiej zobacz jak twoje ukochane komuchy postepowaly milosiernie z Polakami...



Argumentacja typu "a u was bija murzynów" jest gówno warta. Faktów nie zmienisz, a jak chcesz być talibem, to wyjedź do domu swoich przodków, do Pakistanu. Dziwnym trafem narod-owce nigdy nie rządzili Polską i tak też z zostanie. Te 2% oszołomstwa, którzy używając retoryki goebbelsowskiej hejtują na forach typu sadistic to trochę za mało, że ogłupić ludzi kłamstwami. Mordercy dzieci to mordercy dzieci i choćbyś się zesrał, historii nie zmienisz.

yogi1962

2014-03-01, 20:20
Za żołnierzy wyklętych można uznać tych co walczyli w AK i potem byli represjonowani. Pozostali to zwykłe szumowiny które potrafiły spalić całą wieś i pozabijać starców i dzieci. Historyków tu się narobiło że ho ho - jest więcej niż pewne za dużo wdychanego kadzidła i słuchania "autorytetów" z kościoła rzymsko - pedofilskiego

kenzol

2014-03-01, 20:21
Ten Szumlewicz ma program pt. "Ja Panu nie przerywałem" w Superstacji. W ten stacji udziela się też Max Kolonko. Ale raczej obaj mają inne poglądy... mam nadzieję...

Plecionkarz

2014-03-01, 20:30
typowy reżimowy szczekacz. Jak powiedzą mu daj głos to będzie demonizował, pluł jadem i wyciągał wnioski z dupy na swoich rodaków. A jak padnie komenda podaj łapę to będzie lizał dupę nazistom, komuchom, potomkom banderowców albo żydom z izraela mówiąc, że to tacy wspaniali ludzie.

Zarammoth

2014-03-01, 20:44
Dowiedzcie się dlaczego np. Słowacy (i wielu Polaków) protestowali przeciwko budowie pomnika wychwalającego "Ognia" w Zakopanem. Wszędzie znajdą się łajdacy, po co być ignorantem i udawać, że coś co się popiera jest krystalicznie czyste.

GhostRider32

2014-03-01, 20:53
Tacy bohaterowie, co własnych rodaków mordowali, palili wioski tylko za to, że nie dali schronienia, czy jedzenia w obawie przed represjami ;/ równie dobrze można czcić banderowców