18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień nóg

~Sunday • 2022-03-09, 19:32

Błąd techniczny :-D

edgar_89

2022-03-09, 19:46
Aż sobie przypomniałem jak bylem szczylem i poszedłem na silownie. Jakiś kafar zostawil ciężar na nogi a ja nic się nie namyślając wziąłem to na swoje nogi xD uwierzcie mi lub nie ale całe życie przeleciało mi przed oczami jak wiedziałem, że tego nie wycisne. Nie wiem co się stało ale chyba adrenalina zadziałała i dałem radę oddać ciężar i zablokować.

brylant1412

2022-03-09, 19:52
dobrze ch*jowi jak nie stać cię na trenera to nie chodż na siłownie

~DMT

2022-03-09, 20:26
brylant1412 napisał/a:

dobrze ch*jowi jak nie stać cię na trenera to nie chodż na siłownie



dżonyłojlker

2022-03-09, 20:35
brylant1412 napisał/a:

dobrze ch*jowi jak nie stać cię na trenera to nie chodż na siłownie



Też miałem napisać, że dobrze tak ch*jowi, ale nie dlatego, że nie stać go na trenera, tylko za pajacowanie. Gość pewnie sam jest trenerem (jak teraz co drugi pajac na siłowni).

DMT, nieźle doj***ł :lol: już nie chciałem pisać czym to zajechało, żeby nikogo nie urazić.

7wporzondku

2022-03-09, 20:51
Wyprostował gire debil. Świetny materiał

martika

2022-03-09, 21:30
PCL i ACL do rekonstrukcji a później znowu może bawić się na suwnicy :)

ritu4l

2022-03-09, 21:33
Na takiej maszynie można ponad pół tony podnieść do wyprostu, nw jak on to odj***ł, aż taki PRZEprost zrobił, czy to kolano już uszkodzone było.

Btw, tylko cioty wykupują trenera na siłowni, te pały są w większości po kursie internetowym i wszystko czego mogą cię nauczyć znajdziesz w internecie i w książkach, wystarczy chcieć a nie wypie**alać 3 stówy dla pajaca za trening.

Raflik

2022-03-09, 21:57
Bo stare przysłowie brzmi ja nie masz w głowie jak korzystać z siłowni to masz potem miesiące odpoczynku. A po za tym każdy normalny wie że na takiej suwnicy NIGDY nie doprowadza się do całkowitego wyprostu nóg bo to tak nic nie daje a jak widac może narobić więcej szkód.

dżonyłojlker

2022-03-09, 22:48
martika napisał/a:

na suwnicy



Raflik napisał/a:

takiej suwnicy



To nie suwnica, tylko takie gówno na zawiasie ;-)

przepraszam, że tak powiedziałem

djpyza

2022-03-09, 22:54
edgar_89 napisał/a:

Aż sobie przypomniałem jak bylem szczylem i poszedłem na silownie. Jakiś kafar zostawil ciężar na nogi a ja nic się nie namyślając wziąłem to na swoje nogi xD uwierzcie mi lub nie ale całe życie przeleciało mi przed oczami jak wiedziałem, że tego nie wycisne. Nie wiem co się stało ale chyba adrenalina zadziałała i dałem radę oddać ciężar i zablokować.



bo ćwiczyć to trzeba z głową ale nie którym tego brakuje ! a potem szlochanie xD

Xs...........33

2022-03-10, 00:11
ale zjeb wow