18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień nóg

~Sunday • 2022-03-09, 19:32

Błąd techniczny :-D

dżonyłojlker

2022-03-10, 00:57
Raflik napisał/a:

Proszę bardzo



W sensie, że?
Bo widzę w tej grafice ławeczkę do wyciskania (między innymi) podpisaną "suwnica na nogi" i nie wiem czy się ze mną zgadzasz, czy chcesz udowodnić, że nie mam racji.

ntrk

2022-03-10, 01:01
brylant1412 napisał/a:

dobrze ch*jowi jak nie stać cię na trenera to nie chodż na siłownie



"Jak" nie stać ciebie na słownik, to nie pisz.

jan0sik1

2022-03-10, 09:18
brylant1412 napisał/a:

dobrze ch*jowi jak nie stać cię na trenera to nie chodż na siłownie



Kufa jaki dzban!

Raflik

2022-03-10, 20:44
parekselans napisał/a:

W sensie, że?
Bo widzę w tej grafice ławeczkę do wyciskania (między innymi) podpisaną "suwnica na nogi" i nie wiem czy się ze mną zgadzasz, czy chcesz udowodnić, że nie mam racji.



Właśnie o to chodzi że na filmie to nie suwnica tylko takie ala jakieś wahadło.

maly01495

2022-03-10, 20:48
k***a, jak nożyczki :D

dżonyłojlker

2022-03-11, 00:21
Raflik napisał/a:

Właśnie o to chodzi że na filmie to nie suwnica tylko takie ala jakieś wahadło.



A to dziękuję za wyjaśnienie. Zapytałem, bo tu zazwyczaj to raczej ktoś się przypie**ala choć nie ma racji. Moje uszanowanie i co złego to nie ja.

picolo

2022-03-11, 00:21
Szybciej jeszcze więcej wejdzie z odbicia, kretyn.

trytodie

2022-03-13, 09:24
Karmazon napisał/a:


Btw, tylko cioty wykupują trenera na siłowni, te pały są w większości po kursie internetowym i wszystko czego mogą cię nauczyć znajdziesz w internecie i w książkach, wystarczy chcieć a nie wypie**alać 3 stówy dla pajaca za trening.



Widać że nigdy na siłowni nie byłeś, albo życia nie znasz albo jesteś po prostu biedny.
Nie wyobrażam sobie iść na siłownię bez trenera. Każdy kto poważnie podchodzi do tematu powinien min. 4h popracować z trenerem. Później obserwuje się takich na siłowni, niby coś podnoszą a nie wiadomo co ćwiczą, efekty marne albo kontuzje co chwile. Trener w szanującej się siłowni , nie jakieś małomiasteczkowej pakerni - to osoba wykwalifikowana. Najpierw sprawdzi mobilność Twoich stawów, oceni możliwości, uświadomi jak ważne jest poprawne wykonywanie ćwiczeń i przede wszystkim pokaże Ci technikę której bardzo ciężko nauczyć się z Internetu