18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień jak codzień w Izraelu ..

~McSadol • 2023-04-24, 21:03
jakoś tam dziwnie ... :-D


SkoPio1

2023-04-25, 09:38
mit2 napisał/a:

okupować palestyńską



W kwestii technicznej - bredzisz. :-)
To typowe dla ludzi z elementarnymi brakami w wykształceniu.

"...Około 2500 p.n.e. zasiedlona została przez Kananejczyków. Około XIII wieku p.n.e. zaczęły ją przemierzać wędrowne plemiona Hebrajczyków. W XII wieku p.n.e. na jej wybrzeżu osiedlili się Filistyni. Pod koniec XI wieku p.n.e. powstało na jej terytorium królestwo żydowskie, które wkrótce uległo rozbiciu na królestwa: Izrael i Judę. Około 587 p.n.e. Palestyna została podbita przez Babilonię. Od 538 p.n.e. weszła w skład imperium perskiego. W 332 p.n.e. zdobył ją Aleksander Macedoński. Następnie znalazła się pod władzą dynastii Ptolemeuszów, a później dynastii Seleucydów...."

Ale to trzeba czytać i rozumieć, zaś wielu woli marszczyć freda. To drugie daje przyjemność, to pierwsze niektórych boli.
Fizycznie.
:-)

Bul_od_bytu

2023-04-25, 09:47
To jakby szarańcza i karaluchy zabijały się nawzajem. Coś pięknego

OdbytBiskupa

2023-04-25, 09:51
mit2 napisał/a:

Tyle pie**olenia, a tak mało treści i sensu. Ty wiesz, że o chazarach informacje można znaleźć na wikipedii?
Ale dobrze chociaż że rozpoznajesz, że jesteś głupszy od innych


No to masz z Wikipedii, tłuku bo chyba nie przeczytałeś dokładnie:

"Należy również wspomnieć o bardzo kontrowersyjnej tezie, iż wszyscy Żydzi aszkenazyjscy (stanowiący znaczną większość wszystkich Żydów na świecie) są potomkami Chazarów, natomiast Żydzi mizrachijscy (i ewentualnie Żydzi sefardyjscy) wywodzą się od prawdziwych starożytnych Izraelitów. Jest ona prawdopodobnie nieprawdziwa"

Po angielsku jeszcze lepiej:

"The late 19th century saw the emergence of the theory that the core of today's Ashkenazi Jews are descended from a hypothetical Khazarian Jewish diaspora which migrated westward from modern-day Russia and Ukraine into modern-day France and Germany. Linguistic and genetic studies have not supported the theory of a Khazar connection to Ashkenazi Jewry. The theory still finds occasional support, but most scholars view it with considerable scepticism. The theory is sometimes associated with antisemitism and anti-Zionism."

Newet Wikipedii nie czytasz ale do wymądrzania pierwszy. Za to wszyscy dookoła są głupi.

mit2

2023-04-25, 09:57
OdbytBiskupa napisał/a:

No to masz z Wikipedii, tłuku bo chyba nie przeczytałeś dokładnie:
"Należy również wspomnieć o bardzo kontrowersyjnej tezie, iż wszyscy Żydzi aszkenazyjscy (stanowiący znaczną większość wszystkich Żydów na świecie) są potomkami Chazarów, natomiast Żydzi mizrachijscy (i ewentualnie Żydzi sefardyjscy) wywodzą się od prawdziwych starożytnych Izraelitów. Jest ona prawdopodobnie nieprawdziwa"
Po angielsku jeszcze lepiej:
"The late 19th century saw the emergence of the theory that the core of today's Ashkenazi Jews are descended from a hypothetical Khazarian Jewish diaspora which migrated westward from modern-day Russia and Ukraine into modern-day France and Germany. Linguistic and genetic studies have not supported the theory of a Khazar connection to Ashkenazi Jewry. The theory still finds occasional support, but most scholars view it with considerable scepticism. The theory is sometimes associated with antisemitism and anti-Zionism."
Newet Wikipedii nie czytasz ale do wymądrzania pierwszy. Za to wszyscy dookoła są głupi.


Ani w jednym, ani w drugim cytacie nie jest jednoznacznie stwierdzone, że chazarowie nie są dzisiejszymi żydami.
Nie ma jednoznacznych dowodów, że rację mam ja lub ty. Tylko że teoria w którą ja wierzę jest, w przeciwieństwie do twojej niepoprawna politycznie.

klaser11

2023-04-25, 10:54
OdbytBiskupa napisał/a:

Tępi muzułmańscy fanatycy zabijają przypadkowych ludzi, również dzieci, a lewacy im współczują i usprawiedliwiają terroryzm, nazywając go walką o wolną Palestynę. Co zaskakuje, ostatnio do lewaków dołączyli prawacy. Prymitywny antysemityzm jest silniejszy niż poglądy polityczne. Narodowcy i komuchy, łączcie się! (w antysemityzmie).



ale z cb młot

Heliar

2023-04-25, 11:25
mit2 napisał/a:

Tyle pie**olenia, a tak mało treści i sensu. Ty wiesz, że o chazarach informacje można znaleźć na wikipedii?
Ale dobrze chociaż że rozpoznajesz, że jesteś głupszy od innych



To przeczytaj dokładnie jeszcze raz bo trochę przekręcasz.

OdbytBiskupa

2023-04-25, 11:56
mit2 napisał/a:

Ani w jednym, ani w drugim cytacie nie jest jednoznacznie stwierdzone, że chazarowie nie są dzisiejszymi żydami.
Nie ma jednoznacznych dowodów, że rację mam ja lub ty. Tylko że teoria w którą ja wierzę jest, w przeciwieństwie do twojej niepoprawna politycznie.


Nie ma też jednoznacznych dowodów, że krasnoludki albo jednorożce nie istnieją. Czy to automatycznie znaczy, że istnieją? Jak rozumiem, uwierzysz w każdą bzdurę, byle by była niepoprawna politycznie. Jestem pewien, że gdyby Chazarowie przyjęli np. buddyzm zamiast judaizmu to nigdy byś o nich nie słyszał, bo nic tak nie rozpala prawackich umysłów jak słowo "Żyd".

SirMajkel

2023-04-25, 12:12
mit2 napisał/a:

prześladowani, tak im źle i smutno okupować palestyńską



ahhh kolejny absolwend ONRowskiesz/Sadolowej szkoły historii, znawca najwyższej i jedynej prawdy. Człowiek, który wierzy, że przed 1948 na tamtych ziemiach nigdy nie było żadnego żyda.

Starger

2023-04-25, 12:23
OdbytBiskupa napisał/a:

Tępi muzułmańscy fanatycy zabijają przypadkowych ludzi, również dzieci, a lewacy im współczują i usprawiedliwiają terroryzm, nazywając go walką o wolną Palestynę. Co zaskakuje, ostatnio do lewaków dołączyli prawacy. Prymitywny antysemityzm jest silniejszy niż poglądy polityczne. Narodowcy i komuchy, łączcie się! (w antysemityzmie).



Ty palancie !! niech zydy oddadza skradzione ziemie Palestynczykom !! Wolna Palestyna!

sej_maj_nejm_bicz

2023-04-25, 12:39
sard napisał/a:

Wszyscy obrzezańcy to zjeby - jak na załączonym obrazku.



Nie kumam? Bo sex mają przyjemniejszy?

mit2

2023-04-25, 14:07
OdbytBiskupa napisał/a:

Nie ma też jednoznacznych dowodów, że krasnoludki albo jednorożce nie istnieją. Czy to automatycznie znaczy, że istnieją?


Jest coś takiego jak stopień prawdopodobieństwa.

Cytat:

Jak rozumiem, uwierzysz w każdą bzdurę, byle by była niepoprawna politycznie.


Nie rozumiesz, albo zrozumieć nie chcesz. Twój problem.

Cytat:

Jestem pewien, że gdyby Chazarowie przyjęli np. buddyzm zamiast judaizmu to nigdy byś o nich nie słyszał, bo nic tak nie rozpala prawackich umysłów jak słowo "Żyd".


A ja jestem pewien, że jesteś patentowanym imbecylem ;-)
Co do żydów... jak to jest, że na przestrzeni wieków każda nacja mająca z nimi dłuższy kontakt ich przeganiała? Czyżby cały świat uwziął się na biedny naród wybrany? A może to jednak problem leży w żydach?

SirMajkel napisał/a:

ahhh kolejny absolwend ONRowskiesz/Sadolowej szkoły historii, znawca najwyższej i jedynej prawdy. Człowiek, który wierzy, że przed 1948 na tamtych ziemiach nigdy nie było żadnego żyda.


O, widzę że mam do czynienia z magistrem antifiarstwa, namiętnie studiującego czerwoną książeczkę i dzieła wielkiego marksa i engelsa! Jednocześnie nie potrafiącego czytać ze zrozumieniem. Chylę czoła! :lol:

jacektede01

2023-04-25, 14:26
j***ć te żmijowe plemię ha tfu

mazga50

2023-04-25, 16:21
OdbytBiskupa napisał/a:

Tępi muzułmańscy fanatycy zabijają przypadkowych ludzi, również dzieci, a lewacy im współczują i usprawiedliwiają terroryzm, nazywając go walką o wolną Palestynę. Co zaskakuje, ostatnio do lewaków dołączyli prawacy. Prymitywny antysemityzm jest silniejszy niż poglądy polityczne. Narodowcy i komuchy, łączcie się! (w antysemityzmie).



Te, Odbyt, wpie**oliliście się do Palestyny i mordujecie Palestyńczyków (również dzieci), więc nie postaraj się nie skomleć na sadisticu, że robią wam to samo. Jako naród zj***ny z ponoć wysokim ilorazem, powinniście wiedzieć, że akcja wywołuje reakcję. Tylko błagam, nie płacz tu o antysemityzmie, holokauście i innych pejsatych pierdołach, bo TO JUŻ NIE DZIAŁA!

Kaczanga

2023-04-25, 20:18
Jeb ać żydów palestyńczyków amerykanów ruskich niemców anglików francuzów to samo ścierwo. Polska jest najlepsza.

Rafao

2023-04-25, 21:51
Stoją na czele nacjonalistów banderowskich, siedzą w mediach, wciągają nas w wojnę z ruskimi, są w posiadaniu największych kombajnów finansowych i lada dzień zadłużą nas i wpie**olą w system oparty na CBDC, kredycie węglowym, który określić można jako otwarte więzienie.. Palestyńczycy to jedyna nacja, która ma odwagę z nimi walczyć.