18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień jak codzień w Izraelu ..

~McSadol • 2023-04-24, 21:03
jakoś tam dziwnie ... :-D


Jarema_W

2023-04-24, 23:59
mit2 napisał/a:

A tobie to w ogóle można do goja się odzywać? Nie umniejsza to żydowskiej rasie pan... narodowi wybranemu?



90%wszystkich żydów na świecie to Aszkenazi inaczej Chazarowie - potomkowie Chazarii (Khazarii) państwa rozbójniczego, leżącego nad morzem Czarnym i Kaspijskim, które przyjęło jako religię państwową judaizm talmudyczny w VIIIwieku n.e.
pokonane i rozbite przez książąt Ruskich Świętosława i Włodzimierza wielkiego ok 981r.

Z narodem wybranym nie mają nic wspólnego, a nawet nie są semitami.

OdbytBiskupa

2023-04-25, 00:04
Jarema_W napisał/a:

90%wszystkich żydów na świecie to Aszkenazi inaczej Chazarowie - potomkowie Chazarii (Khazarii) państwa rozbójniczego, leżącego nad morzem Czarnym i Kaspijskim, które przyjęło jako religię państwową judaizm talmudyczny w VIIIwieku n.e.
pokonane i rozbite przez książąt Ruskich Świętosława i Włodzimierza wielkiego ok 981r.
Z narodem wybranym nie mają nic wspólnego, a nawet nie są semitami.


Bzdura. Aszkenazyjczycy to nie Chazarowie. To mit, miejska legenda. Równie prawdziwa jak bełkot o reptilianach, Wielkiej Lechii, albo teoria płaskiej ziemi.

mit2

2023-04-25, 00:08
Jarema_W napisał/a:

90%wszystkich żydów na świecie to Aszkenazi inaczej Chazarowie - potomkowie Chazarii (Khazarii) państwa rozbójniczego, leżącego nad morzem Czarnym i Kaspijskim, które przyjęło jako religię państwową judaizm talmudyczny w VIIIwieku n.e.
pokonane i rozbite przez książąt Ruskich Świętosława i Włodzimierza wielkiego ok 981r.
Z narodem wybranym nie mają nic wspólnego, a nawet nie są semitami.


Ależ ja o tym wiem, droczę się tylko z idiotą :-)

Prawdziwym chichotem historii jest to, że dzisiejszych semitów, czyli zislamizowanych na przestrzeni wieków rdzennych żydów, nękają teraz ci którzy za semitów się podają - to jest, chazarowie :-D

Allahgbar

2023-04-25, 00:55
OdbytBiskupa napisał/a:

Tępi muzułmańscy fanatycy zabijają przypadkowych ludzi, również dzieci, a lewacy im współczują i usprawiedliwiają terroryzm, nazywając go walką o wolną Palestynę. Co zaskakuje, ostatnio do lewaków dołączyli prawacy. Prymitywny antysemityzm jest silniejszy niż poglądy polityczne. Narodowcy i komuchy, łączcie się! (w antysemityzmie).



Pomyślałeś co mają Palestyńskie dzieci przez te żydowskie kirwy?

JebacPis100procent

2023-04-25, 01:43
OdbytBiskupa napisał/a:

O, już jeden przylazł. Lewak czy prawak?



j***ć żydowskie ścierwo. Hajcować nimi w piecach

OdbytBiskupa

2023-04-25, 02:05
mit2 napisał/a:

Ależ ja o tym wiem, droczę się tylko z idiotą
Prawdziwym chichotem historii jest to, że dzisiejszych semitów, czyli zislamizowanych na przestrzeni wieków rdzennych żydów, nękają teraz ci którzy za semitów się podają - to jest, chazarowie


Ooo, z prawdziwymi intelektualistami mam przyjemność! Oczytani w internecie, tajną wiedzę pozyskujący z szemranych portali, byle nie z mainstreamu bo mainstream jest be, kłamstwo, a wszystko co alternatywne święta prawda! Bo alternatywne i niezależne zarazem, dowodów nie trzeba, skoro niezależne. Mam rację? Na twarz padam przed Mądrością Wcieloną, czymże zasłużyłem na zaszczyt obcowania z takimi tuzami intelektu? :-o

Allahgbar napisał/a:

Pomyślałeś co mają Palestyńskie dzieci przez te żydowskie kirwy?


A co cię to obchodzi? Tak bardzo kochasz Arabów?

SupremeLeader

2023-04-25, 02:58
OdbytBiskupa napisał/a:

Bzdura. Aszkenazyjczycy to nie Chazarowie. To mit, miejska legenda. Równie prawdziwa jak bełkot o reptilianach, Wielkiej Lechii, albo teoria płaskiej ziemi.



W sensie że co? ale jak to? Że... że nie jest płaska?

mynameisgod

2023-04-25, 04:51
chociaż troszkę im się dzieje to co przez nich na całym Świecie

goslaw3

2023-04-25, 06:55
myslalem ze sie tym wozkiem na bok wypie**oli ale jednak lipa

mit2

2023-04-25, 07:55
OdbytBiskupa napisał/a:

Ooo, z prawdziwymi intelektualistami mam przyjemność! Oczytani w internecie, tajną wiedzę pozyskujący z szemranych portali, byle nie z mainstreamu bo mainstream jest be, kłamstwo, a wszystko co alternatywne święta prawda! Bo alternatywne i niezależne zarazem, dowodów nie trzeba, skoro niezależne. Mam rację? Na twarz padam przed Mądrością Wcieloną, czymże zasłużyłem na zaszczyt obcowania z takimi tuzami intelektu?


Tyle pie**olenia, a tak mało treści i sensu. Ty wiesz, że o chazarach informacje można znaleźć na wikipedii? :-)

Ale dobrze chociaż że rozpoznajesz, że jesteś głupszy od innych ;-)

vladok

2023-04-25, 08:27
I to jest agresja drogowa

Krak

2023-04-25, 08:48
pazuzu napisał/a:

Atak miał miejsce w Jerozolimie w centrum miasta



Weź potrąć żyda to cie odjebią i napiszą, żeś był atak terrorystyczny.


Exclip

2023-04-25, 08:54
OdbytBiskupa napisał/a:

Tępi muzułmańscy fanatycy zabijają przypadkowych ludzi, również dzieci, a lewacy im współczują i usprawiedliwiają terroryzm, nazywając go walką o wolną Palestynę. Co zaskakuje, ostatnio do lewaków dołączyli prawacy. Prymitywny antysemityzm jest silniejszy niż poglądy polityczne. Narodowcy i komuchy, łączcie się! (w antysemityzmie).



To niech żydzi spadaja z nieswojej ziemi i bedzie spokoj, na antarktydzie jest troche wolnego miejsca np

ba...........zu

2023-04-25, 09:09
Exclip napisał/a:

To niech żydzi spadaja z nieswojej ziemi i bedzie spokoj, na antarktydzie jest troche wolnego miejsca np



Nie ma takiego miejsca na świecie, z którego przybyłych Żydów nie chcianoby się pozbyć. Nikt ich nigdzie nie lubial. Skądś się to wzięło.