18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko z piekła rodem

Je...........ik • 2020-10-25, 18:07
młody chłopiec w wieku około 12 lat, terroryzuje sąsiadów kamieniami i metalowym prętem.
Widać chłopca rzucającego kamieniami w samochody i sąsiadów próbujących się z nim skonfrontować, a następnie próbuje ukraść rower młodego mężczyzny.
Jeden z sąsiadów w końcu ujarzmia dziecko, gdy chłopiec kopie i krzyczy w napadzie złości.
Wkrótce potem pojawia się policja, aby aresztować chłopca.


Wiewór

2020-10-26, 18:52
I to jest k***a prawo. U nas nie wolno zakuwać malolatow poniżej 13 lat.

Ps. To jest chyba Cartman.

Heathen

2020-10-27, 18:57
k***a ile oni mają w USA policji.....jak do jednego smarka 3 radiowozy wysyłają....

assam

2020-10-27, 23:54
dominator76 napisał/a:

tak leczenie bezstresowego wychowania jest czasem przyjemne.



przedział wiekowy tego portalu jest różny ja z 91 i byłem wychowywany bezstresowo ...dostałem wpie**ol i nie mogłem się stresować bo poprawka.Jak widze teraz te pokolenie bezstresowe to aż mnie krew zalewa mam chęć złapać za kostki i napie**alać po ścianach tylko nie moge się zdecydować czy tymi rozpuszczonymi bękartami czy ich przyj***nymi starymi

k0k0jamajka

2022-05-23, 19:09
AdamBrown napisał/a:

Nie tam to jest Ameryka, gość wezwał policje, zrobił protokół szkód, i wszystko zostanie wypłacone z pensji albo zasiłku rodziców bezstresowego.
A jakby go pobili, to by było dokładnie odwrotnie.
A prawdopodobnie dzieciak ma Autyzm po szczepionkach, i nie jest w stanie kontrolować negatywnych emocji, i bicie go nie ma tu zadnego sesu.
Problemu można by łatwo uniknąc:
1. było go nie szczepić experymentalnym gównem
2. jak juz tak sie stało było mu nie dawać hamburgerów, i coli.
3. To sa procesy odwracalne do jakiegoś stopnia potrzebna jest specjalny zabieg przeszczepu flory Jelitowej, i zmiana diety.
4. ale to się nie stanie, bo już zajeło sie tym państwo, i dzieciak będzie łykał głupiego jasia do końca zycia co mu rozpie**oli mózg do reszty.
5. z czasem mu zrobią traume, i zbudują super agresora, i raz zapomni mu dac tabletek, a on tym razem znajdzie sposób jak rozpie**olić pół miasta z uzi, albo wytnie koledze sercem łyżką do tortu i zje.
6. za pare lat sobie to obejrzycie w 3D na Hardzie.|
7. Nie nie jestem Lewakiem.



hahaha gościu co ty pierd000lisz xD po prostu gówniane wychowanie lub/i spektrum autyzmu. Zwal wszystko na gmo , gluten i szczepionki , foliarzu