18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko z piekła rodem

Je...........ik • 2020-10-25, 18:07
młody chłopiec w wieku około 12 lat, terroryzuje sąsiadów kamieniami i metalowym prętem.
Widać chłopca rzucającego kamieniami w samochody i sąsiadów próbujących się z nim skonfrontować, a następnie próbuje ukraść rower młodego mężczyzny.
Jeden z sąsiadów w końcu ujarzmia dziecko, gdy chłopiec kopie i krzyczy w napadzie złości.
Wkrótce potem pojawia się policja, aby aresztować chłopca.


dominator76

2020-10-25, 20:54
Oponka napisał/a:

kabel od prodiża byłby czerwony



tak leczenie bezstresowego wychowania jest czasem przyjemne.

Emilian89

2020-10-25, 21:06
pomysleć ze za taką akcje mozna było dostać wpie**ol nie dosć ze od sąsiada to jeszcze od starego :D

Duck_Lord

2020-10-25, 21:07
zaj***ć to za mało

AdamBrown

2020-10-25, 21:28
Nie tam to jest Ameryka, gość wezwał policje, zrobił protokół szkód, i wszystko zostanie wypłacone z pensji albo zasiłku rodziców bezstresowego.
A jakby go pobili, to by było dokładnie odwrotnie.
A prawdopodobnie dzieciak ma Autyzm po szczepionkach, i nie jest w stanie kontrolować negatywnych emocji, i bicie go nie ma tu zadnego sesu.

Problemu można by łatwo uniknąc:
1. było go nie szczepić experymentalnym gównem
2. jak juz tak sie stało było mu nie dawać hamburgerów, i coli.
3. To sa procesy odwracalne do jakiegoś stopnia potrzebna jest specjalny zabieg przeszczepu flory Jelitowej, i zmiana diety.
4. ale to się nie stanie, bo już zajeło sie tym państwo, i dzieciak będzie łykał głupiego jasia do końca zycia co mu rozpie**oli mózg do reszty.
5. z czasem mu zrobią traume, i zbudują super agresora, i raz zapomni mu dac tabletek, a on tym razem znajdzie sposób jak rozpie**olić pół miasta z uzi, albo wytnie koledze sercem łyżką do tortu i zje.
6. za pare lat sobie to obejrzycie w 3D na Hardzie.|
7. Nie nie jestem Lewakiem.

:D

opetaniec

2020-10-25, 21:38
qwerq123 napisał/a:

Oooooj dajcie spokój, przecież to teraz takie lewacko nowoczesne bezstresowe wychowanie.



Weź się rozpędź z górki i perdolnij głową w pierwszy lepszy mór.
CO WY MACIE z tym BEZSTRESOWYM WYCHOWANIEM??? Przecież to jest zwykłe wychowanie bez rodziców! Prawdopodobnie ojciec siedzi, a matka w pracy i mają wyj***ne po całości co ich dziecko robi. Nikt mu nie objaśnił co jest dobre a co złe (względem społeczeństwa).

Powyższy filmik dokładnie prezentuje to co napisałem. Gimbaze co zobaczy film z dzieckiem w roli głównej, i które od razu pisze "o kolejne dziecko bezstresowo wychowane" zapraszam do dokształcenia się.

W każdej dziedzinie życia człowiek się poprawił, ale jeśli chodzi o wychowywanie to jest GŁĘBOKIE ŚREDNIOWIECZE...

robsonx79

2020-10-25, 21:59
Kriuk napisał/a:

Ja pie**ole pełny luz, zero poczucia obowiązku.



A co ma się stresować, jak na kasie w Lidlu dostanie więcej niż po studiach?

prezio87

2020-10-25, 22:18
a by mieli wała jak by placu brakło na karcie :-)

MalyAleWariat

2020-10-25, 22:47
To juz musi byc mega patologia ze taki gowniak robi co chce, w moim swiatopogladzie potrzebnych z min 2 szybkich chlopa gdzie jeden idzie wpie**olic smarkaczowi a drugi goni nagrywajacego by nie ujzalo siwatla dziennego nagranie z wpie**olem smarkaczowi. Dziekuje ;)

Jestem_na_nie

2020-10-25, 22:53
Najpierw zgrywał największego kozaka na dzielnicy a teraz ryczy jak dziewczynka. Śmiechu warte

madafaka77

2020-10-25, 23:06
przeciez mogl miec jakis wazny powod

saves

2020-10-25, 23:19
Gdyby był czarny, to by mu jeszcze kamienie podawali. Lewacko murzyńskie ścierwa.

Gdyby był czarny, to by mu kamienie podawali.

Gdyby był czarny, to by mu kamienie podawali.

Gdyby był czarny, to by mu kamienie podawali.

Gdyby był czarny, to by mu kamienie podawali.

szym13

2020-10-26, 04:31
Ale radiowozów to prawie jak u kaczki pod domem.

skywalker75

2020-10-26, 10:44
czy ja dobrze słyszałem I can't breathe ?

Suspens

2020-10-26, 11:17
W obsarnym gównem polakolandzie, krainie szczynami i rzygami płynącym Ci policjanci dostali by karę za takie potraktowanie malego terrorysty,

WejnRunej

2020-10-26, 15:17
Wojtek cejrowski to nagrywał? Boso po hamburgeryce...