18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko to skarb

~Velture • 2023-07-16, 12:52
Z pozdrowieniami dla wszystkich świeżych rodziców na sadolu :amused:


EinsZweiPolizei

2023-07-16, 15:25
Anorchis napisał/a:

Tak jak w tytule, dzieci to skarb, ale w normalnej rodzinie, tam gdzie wychowane będą w normalnych wartościach, którymi będą kierować się w życiu. Wtedy masz gwarancję, że jak będziesz niedołężny, to nie wypie**olą Cię do przytułku. Zawsze ktoś przy tobie będzie, córka, wnuk, zięć, prawnuczek etc. Umierasz ze świadomością, ze czas i pieniądze, które poświęciłeś na wychowanie dzieci nie poszły na marne, a przede wszystkich twoje DNA poszło w świat.
Tak spodziewam się wielu wysrywów, ale jebie mnie to. Na pohybel patusom i życiowym przegrywom



Czyli macie dzieci tylko po to, żeby miał się kto wami zająć? "Dobre" wychowanie to takie, gdzie dzieci sa nauczone bezwarunkowemu służeniu swoim rodzicom? A jak dziecko chce spełniac swoją pasję w Kaliforni i musi cię do przytułku wypie**olić, żeby to zrobić, to co wtedy?

Marcinqqq

2023-07-16, 15:27
prawdziwy white power

~Velture

2023-07-16, 15:37
EinsZweiPolizei napisał/a:

Czyli macie dzieci tylko po to, żeby miał się kto wami zająć? "Dobre" wychowanie to takie, gdzie dzieci sa nauczone bezwarunkowemu służeniu swoim rodzicom? A jak dziecko chce spełniac swoją pasję w Kaliforni i musi cię do przytułku wypie**olić, żeby to zrobić, to co wtedy?



Nie zesraj się tylko.

mamurra

2023-07-16, 15:37
Dzieciak poznaje świat, zawsze będzie robił to, na co mu ten świat dookoła (a to są głównie rodzice przez pierwsze lata życia) pozwala. Słowem, taki horror, jaki prezentują te reklamy, to wina rodziców, i to nie dlatego, że nie użyli środków antykoncepcyjnych, tylko dlatego że cielęco wierzą w suflowane im przez TV i kolorową prasę tzw. bezstresowe wychowanie.

Słowem, jeśli dzieciak terroryzuje rodzinę albo niszczy jej dobytek, to jest wina tylko i wyłącznie rodziców - mają to, na co zasłużyli licząc na to, że jakimś magicznym cudem dzieciak wychowa się sam.

W życiu trzeba się kierować rozumem, a nie tym, co podpowiadają debile z telewizji. Oni mówią nie to, co ma w czymkolwiek pomóc odbiorcy - oni mówią to, co ma zwiększyć oglądalność.

C0C0JUMBO

2023-07-16, 15:51
VeIture napisał/a:

Nie zesraj się tylko.



Idź pobiegać odreagować... A nie, czekaj :shock: :lol:

Wiewór

2023-07-16, 15:52
To jest k***a omen a nie ludzkie dziecko.

Yolanda

2023-07-16, 15:58
Jim_Carrey napisał/a:

Niemieckie scierwo ha tfu



Przecież slychać, że to ruskie ścierwo.

baquazan

2023-07-16, 16:02
ra0mir napisał/a:

Spokojnie to kwestia wychowania.
Chłopak już jest duży, to nie jego wina, że jest jebnięty w tym wieku tylko jego zj***nych rodziców.
Ja wracam do domu z pracy to mam obiad naszykowany i w domu posprzątane.
"Jak se pościelesz tak sie wyśpisz."



Zajebiście mieszka się z mamusia, co nie?

PolenSan

2023-07-16, 16:06
No w sumie mam teraz 4 miesięcznego chłopaka. Kolki, mało snu, ząbkowanie się zaczyna, ale uśmiech k***a wynagradza mi wszystko.
Jakoś nie wyobrażam sobie, że wychowam go jak to coś na filmiku. Przecież to widać że brak uwagi, postawienia jakichś barier co wolno co nie wolno i dzieciak k***a większość życia przesiedział przyklejony do isrona ipada i innego ścierwa.
Jak kolega ładnie wyżej napisał "Jak se pościelesz tak się wyśpisz".

Hollo

2023-07-16, 17:07
Taka sytuacja, nie mam dzieci i mieć nie będę, tak wybraliśmy, i dlatego moje dzieci nie będą na was zapie**alać, a wasze będą na nas.

Nocturno

2023-07-16, 17:25
EinsZweiPolizei napisał/a:

Czyli macie dzieci tylko po to, żeby miał się kto wami zająć? "Dobre" wychowanie to takie, gdzie dzieci sa nauczone bezwarunkowemu służeniu swoim rodzicom? A jak dziecko chce spełniac swoją pasję w Kaliforni i musi cię do przytułku wypie**olić, żeby to zrobić, to co wtedy?



To wtedy dociera do ciebie, że zj***łeś wychowanie. Proste.

sard

2023-07-16, 18:44
Żeby to jeszcze był mega gówniak lat 3-4 ale to wygląda na starszego... czyli totalny niemiecki odpad co za kilka lat będzie kłaniał się ahbarowcom i lubił przyjąć kloca na klatę.

Halrnan

2023-07-16, 18:49
Anorchis napisał/a:

erdolą Cię do przytułku. Zawsze ktoś przy tobie będzie, córka, wnuk, zięć, prawnuczek etc. Umierasz ze świadomością, ze czas i pieniądze, które poświęciłeś



tak należy postępować, bo daje to największe szanse na efekt, który opisujesz, ale z tą "gwarancją" to przesadziłeś. Geny to loteria i czasem trafią się takie, których nie ułożysz i z ewolucyjnego punktu widzenia ma to sens, natomiast z indywidualnego to tworzy dramat. takie są fakty.