18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko i pies

CrazyEdek • 2015-06-24, 22:01
Filmik do rodzinnej filmoteki.


Baldzi

2015-06-24, 23:14
Kenzol nie pie**ol głupot. Dla mnie w ch*j dziwne ze pies atakuje małe dziecko i jest to moim zdaniem ewenement. Ile razy byłem świadkiem jak większe psy niż ten były ciagane za uszy czy ogon ale nigdy nie ugryzly małego dziecka.

lolexxx123

2015-06-24, 23:16
Nie pie**olcie, że to psa nie jest wina, bo psy da się tak wychować, żeby nie atakowały choćby nie wiem co. Od urodzenia mam psy w domu i jeszcze nigdy nikogo bez mojego zezwolenia nie zaatakowały. Tak czy siak, żeby nie było - głównie wina baby - idiotki. Z zachowania psa było widać, że jest wk***iony, a było przy nim jednak dziecko (powinna je asekurować przy spokojnym psie, a do takiego to już w ogóle nie powinna dawać dzieciaka). Jednym słowem - zero obycia z dziećmi i psami.

Jak już mówiłem, każdego psa da się wychować, ale jednak dziecko to dziecko i nie można bez kontroli dawać go do psa, bo to zwierzę (które zresztą bardzo lubię) i może mu czasem odj***ć.

WalkingStephen

2015-06-24, 23:18
Jak ktoś wyżej napisał, pies tylko postraszył. Miałem podobną sytuację, gdy mój pies "zaatakował" 14 miesięczną chrześnicę. Nie dziabnął jej ani nic, tylko trącił i to tylko dlatego, że młoda mu włożyła rękę do pyska ( moment nie uwagi). Ostatnimi czasy jest moda na koty, więc nic tylko czekać na komentarze, że psy są głupie a koty takie zajebiste.