18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieciaki włączają się do wyścigu

maksymilian45 • 2014-06-17, 22:29
Odbywający się w ubiegły weekend Fun Cup Endurance Event był miejscem niezwykłego wydarzenia. Nagle pośród ścigających się aut pojawił się seryjny samochód.

Kierowca białego VW Polo wjechał na płytę toru przez niezabezpieczony wjazd. Nieniepokojony przez nikogo spokojnie "włączył" się do wyścigu fundując zawodnikom niemałą dawkę zdziwienia i narażając wszystkich na spore niebezpieczeństwo. Nie wiemy co kierowało nieodpowiedzialnym nastolatkiem. Czy był to nadmiar godzin spędzonych nad Forzą, czy może chęć zaimponowania siedzącej w pojeździe koleżance. A może po prostu jest mocno ograniczony w kwestii rozsądnego myślenia...


Ciesin

2014-06-18, 01:17
Coś co w akcie paniki irracjonalnie łapie za kierownicę - co może tylko pogorszyć sytuację - nadaje się jedynie do utylizacji. Nigdy do wykorzystania w celach rozrodczych, bo grozi pie**olniętym potomstwem.

DziadMróz

2014-06-18, 02:26
Kontynuując temat wyciągania z wody spanikowanych osób.
Robiłem kiedyś szkolenie na ratownika. Mówili nam ,że jeśli ktoś panikując próbuje się Ciebie złapać ,to warto zapie**olić dobrego strzała w pysk.
Można też złapać za łeb i próbować wykręcić na drugą stronę ,to podobno też dobrze działa.

PatrolZG

2014-06-18, 02:27
Nie ma nic gorszego głupszego i wk***iającego jak spanikowana gówniara. Gówniara w trakcie paniki ma niższy instynkt samozachowawczy niż noworodek bez mózgu z zespołem downa.

Repcak

2014-06-18, 05:39
Czy wy k***a jesteście głupi czy głusi? Gówniara wyraźnie 2 razy powtarza "Don't do it, it's my car". To ona jemu powinna wyj***ć gonga w ryj za takie akcje nie swoim samochodem. Ja to nie chce prowadzić kumpla samochodu nawet jak mnie prosi bo po prostu k***a nie moje.

oozyxak0o

2014-06-18, 07:39
Wieśwagen. k***a no klasyka.

LordFlorex

2014-06-18, 10:34
k***a wariaty :D Przynajmniej będzie miał co wspominać :v

MiekkiJohny

2014-06-18, 11:46
Repcak napisał/a:

Czy wy k***a jesteście głupi czy głusi? Gówniara wyraźnie 2 razy powtarza "Don't do it, it's my car". To ona jemu powinna wyj***ć gonga w ryj za takie akcje nie swoim samochodem. Ja to nie chce prowadzić kumpla samochodu nawet jak mnie prosi bo po prostu k***a nie moje.





Jak nie umiesz jeździć to nie jeździj proste. Na ch*j dawała mu samochód do prowadzenia mogła sama kierować a jak nie potrafi na kiego ch*ja jej samochód.
Mogła wyjąć kluczyk ze stacyjki wcześniej a nie odpie**alać maniane.

piki1337

2014-06-18, 12:24
gosc ma przeogromne jaja lub nie mysli...

ale kozak w ch*j ! mega piwo mu sie za ta akcje nalezy !

Avalanger

2014-06-18, 15:45
Zanim się spuścicie nad owym kierowcą wieśwagena, zauważcie jakie graty docelowo jeździły na tym torze podczas owego eventu.

GARBUSY k***A.
Każde ogarnięcie coupe/sedan mógłby ogarnąć je bez problemu, chciałbym zobaczyć ile taki Nissan GT-R czy BMW M3 zrobiłyby okrążeń zanim garbus/polus wykonałyby chociaż jedno... :amused:

---
Tak moi państwo, debilizm posiadaczy dup usadowionych na przednich fotelach, zarówno rozhisteryzowanej c**y jak i jajcarza, który szkoda że nie wj***ł się tam golfem II...


PS. Kierownica z prawej imo ch*jowo wygląda.

Eryk12

2014-06-18, 16:06
Co za tępa szmata rusza kierownicą podczas jazdy -.- jebac was kobiety :D

4h...........ch

2014-06-18, 18:43
Kobiety tak mają że myślą że jak poślizg to trzeba kręcić w drugą stronę niż się powinno.

Ale też rozumiem dupę, bo to k***a był jej samochód a nie tego idioty za kółkiem.

Tassadar

2014-06-18, 19:07
alpha10
Święta racja

TelewiZorro

2014-06-19, 06:27
co ona chciała osiągnąć tym trzymaniem za kierownicę?

black88

2014-06-19, 10:36
Może i będą mieli przej***ne, ale pomyślcie jakie będą mieli wspomnienia :)