18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieciak nieświadomie walnął samobója

matzwo122 • 2020-08-09, 14:44
Raczej zgon


Halman

2020-08-09, 14:48
oj tam, ubranka zostały, zabawki zostały, łóżeczko zostało... za rok beda sie cieszyc nowym tylko szkoda tej niepotrzebnie przetrawionej kaszy...

dżonyłojlker

2020-08-09, 14:51
Zajebiście, pięknie zmiotło małego sk***ysyna :piwo:

p*zdowaci tatusiowie posrają się z rozpaczy.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-09, 14:55
Pobiegł radośnie ku swemu przeznaczeniu. Szkoda tylko, że kierowcy dzień sp***olił.

~Beny

2020-08-09, 15:00
DuchCzempa napisał/a:

Zajebiście, pięknie zmiotło małego sk***ysyna
p*zdowaci tatusiowie posrają się z rozpaczy.



Weź może porozmyślaj i zmień repertuar, bo tekst o p*zdowatych tatusiach się już trochę przejadł. Zero polotu :badyl:

~McSadol

2020-08-09, 15:17
Twarda sztuka torbę trzymała prawie do samego końca :) .

ZlyMike

2020-08-09, 15:25
Beny napisał/a:

Weź może porozmyślaj i zmień repertuar, bo tekst o p*zdowatych tatusiach się już trochę przejadł. Zero polotu



Za dużo od niego wymagasz

:-P

edmund

2020-08-09, 15:41
DuchCzempa napisał/a:

Zajebiście, pięknie zmiotło małego sk***ysyna
p*zdowaci tatusiowie posrają się z rozpaczy.



oddaj piwo, przeczytałem tylko pierwszą linijkę

dżonyłojlker

2020-08-09, 15:56
Beny napisał/a:

Weź może porozmyślaj i zmień repertuar, bo tekst o p*zdowatych tatusiach się już trochę przejadł. Zero polotu



Pewnie liczysz na to, że poniosą mnie emocje i będziesz mogła znowu przypie**olić mi blokadę IP, więc powstrzymam się od złośliwości. Ty zapoczątkowałaś tę modę na płakusianie nad "niewinnymi dzieciaczkami", a sadolowy plankton podłapał i popłynął z prądem. Mój autorski tekst o p*zdowatych tatusiach jest tylko mikroskopijną przeciwwagą dla tej przeogromnej fali zniewieścienia i pedalstwa, która zalała ten portal (więc nic nie zagraża Twojemu dziełu). Użytkownicy niejednokrotnie pisali Ci, że tu nie pasujesz i powinnaś odejść, ja tego nie zrobię, bo i tak mnie nie posłuchasz ;-)

Konstrukt_społeczny

2020-08-09, 16:05
Raz byłem świadkiem podobnej akcji na osiedlu. Madka nie była w stanie upilnować gówniaka, bo rozmowa z psiapsiółą była tak wciągająca. Smarkacz wybiegł na parking i dostał w dyńkę z maski. Momentalnie wielki raban i lament zmieszany z hejtem na sąsiada, który niestety nawet szybko nie jechał. Jednak najlepsze było to, że najgłośniej ryczała jedna z rozmówczyń - ciotka smarka - zakonnica xD Zasrana dewotka ; p

obsraniec

2020-08-09, 16:06
Zaraz zlecą się p*zdowate mamuśki

ja...........ka

2020-08-09, 16:49

~Beny

2020-08-09, 16:55
DuchCzempa napisał/a:

Pewnie liczysz na to, że poniosą mnie emocje i będziesz mogła znowu przypie**olić mi blokadę IP, więc powstrzymam się od złośliwości. Ty zapoczątkowałaś tę modę na płakusianie nad "niewinnymi dzieciaczkami", a sadolowy plankton podłapał i popłynął z prądem. Mój autorski tekst o p*zdowatych tatusiach jest tylko mikroskopijną przeciwwagą dla tej przeogromnej fali zniewieścienia i pedalstwa, która zalała ten portal (więc nic nie zagraża Twojemu dziełu). Użytkownicy niejednokrotnie pisali Ci, że tu nie pasujesz i powinnaś odejść, ja tego nie zrobię, bo i tak mnie nie posłuchasz



To czy poniosą Cię emocje, to już Twoja brocha. Rejestrując się zaakceptowałeś regulamin i jeśli go łamiesz, to nie dziw się, że są wyciągane konsekwencje.
Jeżeli wystawiam warna takiego jak wtedy dostałeś, to przez miesiąc masz automatyczną blokadę na pisanie postów, nie na IP. Blokadę miałeś na multikoncie, które złożyłeś dzień po tym jak na tym dostałeś warna.

Przejrzyj sobie posty w tym temacie https://www.sadistic.pl/nowo-narodzone-dziecko-pobite-ze-skutkiem-smiertlenym-vt113802.htm
Jest to temat z czasu, kiedy jeszcze się nie udzielałam na forum, więc Twój wymysł o zapoczątkowaniu przeze mnie mody na 'płakusianie nad dzieciaczkami' też nie jest trafiony.

Wszędzie są ludzie, którzy nie pasują do danego miejsca. A jednak nadal tam są.


Wystrzelałeś się już z głupot, czy masz jeszcze coś w zanadrzu?

burunduk

2020-08-09, 17:20
jak w minute rozpie**olic malzenstwo