18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieciak nieświadomie walnął samobója

matzwo122 • 2020-08-09, 14:44
Raczej zgon


Wiewór

2020-08-09, 22:24
DuchCzempa napisał/a:

Zajebiście, pięknie zmiotło małego sk***ysyna
p*zdowaci tatusiowie posrają się z rozpaczy.



Zeby trolowac to trzeba mieć trochę i inteligencji.
Pisanie n raz tego samego posta to niesmieszna żenada a nie trolling.

St...........on

2020-08-09, 22:39
~Beny napisał/a:

Weź może porozmyślaj i zmień repertuar, bo tekst o p*zdowatych tatusiach się już trochę przejadł. Zero polotu



Nie poznajesz? to poligon, zmienił kontent na dzieciaki z psów, ciekaw jestem ,jaki będzie następny po banie :amused: Może o Polakach jak Lola ;) Tacy mają niską samoocenę i muszą się dowartościowywać w necie, ale niewiedzą jak, to przynajmniej testują rózne opcje

picolo

2020-08-09, 22:53
Moja rodzina jest całym moim światem,a reszta świata koło ch*ja mi lata. . I bardzo dobrze k***ie niech cierpi, dzieciak już u aniołków.

polakwrocek

2020-08-09, 23:14
Jak masz takiego dzieciaka to serio trzeba na smyczy jak psa trzymać.

dżonyłojlker

2020-08-09, 23:27
Wiewór napisał/a:

Zeby trolowac to trzeba mieć trochę i inteligencji.
Pisanie n raz tego samego posta to niesmieszna żenada a nie trolling.



Cieszę się, że poucza mnie sam mistrz intelektu ABRAXUS :rofl:
Ile to już razy tłumaczyłem sadolowym półgłówkom, że to nie żaden trolling, ani prowokacja.
To, że sam jesteś gównianym trollem, nie musi wcale oznaczać, że masz patrzeć na innych przez pryzmat własnych ułomności.

SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Nie poznajesz? to poligon, zmienił kontent na dzieciaki z psów, ciekaw jestem ,jaki będzie następny po banie Może o Polakach jak Lola Tacy mają niską samoocenę i muszą się dowartościowywać w necie, ale niewiedzą jak, to przynajmniej testują rózne opcje



Jest i kolejny stary kumpel alexandrus (bo chyba tak Ci było). Z Tobą kolego to widzę, że jest coraz gorzej.

Isakpm

2020-08-10, 00:27
DuchCzempa napisał/a:

Zajebiście, pięknie zmiotło małego sk***ysyna
p*zdowaci tatusiowie posrają się z rozpaczy.



p*zdowaty tatuś chyba ci do wanny wchodził? Wyczuwam traumę

:lol:

Sadisticzny

2020-08-10, 00:38
DuchCzempa napisał/a:

Cieszę się, że poucza mnie sam mistrz intelektu ABRAXUS
Ile to już razy tłumaczyłem sadolowym półgłówkom, że to nie żaden trolling, ani prowokacja.
To, że sam jesteś gównianym trollem, nie musi wcale oznaczać, że masz patrzeć na innych przez pryzmat własnych ułomności.
Jest i kolejny stary kumpel alexandrus (bo chyba tak Ci było). Z Tobą kolego to widzę, że jest coraz gorzej.



Dobra, już nie komentuj przyjebku.

Aureora

2020-08-10, 00:53
DuchCzempa ty typie jesteś taki zdojony, że szkoda słów :D

Weź poszukaj sobie poklasku gdzieś na kwejku albo forum Pani Domu.

Seavitia

2020-08-10, 09:40
DuchCzempa napisał/a:

Zajebiście, pięknie zmiotło małego sk***ysyna
p*zdowaci tatusiowie posrają się z rozpaczy.




Te twoje teksty są co najmniej nudne. Zgrywanie debila fakt, że przyniesie pewnego rodzaju "sławę" -- tyle, że po prosty dla wszystkich będzesz debilem pokroju poligona. Ludzie tu dzielą się na trzy grupy - takich, którzy udaja, że nic ich nie rusza, tych którzy nie mają potrzeby udawanie i piszą szczerze, oraz trolli - ty nalezych do tych ostatnich, tyle ze w wersji wybitnie sabej.

ANALizator napisał/a:

skoro to dziecko było tak głupie by zrobić coś takiego, to dobrze że zdechło



To dziecko miało ze 2 lata - nawet gdyby miało iq na poziomie einsteina to i tak w tym wieku nie miałoby jak go wykorzystać.

Adae

2020-08-10, 15:27
A teraz obiektywnie i bez emocji, czy DuchCzempa moze miec racje?


Teza pierwsza: Zajebiscie, ze zmiotlo malego sk***ysyna

Fakty:

- Ziemia jest przeludniona
- przezycie jest obecnie znacznie latwiejsze niz jeszcze sto lat temu

Zalozenia:

- martwe dziecko oznacza mniejsza szkoda dla naszej planety, z racji swojego wieku, potencjalny przyszlosciowy impakt na srodowisku bylby wiekszy, gdyby do smierci doszlo pozniej
- ludzie ulomni dozywaja wieku rozrodczego i przekazuja swoje ulomne geny dalej
- ulomne jednostki sa szkoda dla otaczajacego spoleczenstwa


Wiec, czy mozliwym jest, ze to dobrze, ze zmiotlo malego sk***ysyna? Tak, istnieje takie prawdopodobienstwo.


Teza druga: p*zdowaci tatusiowie posraja sie z rozpaczy

Fakty:

- placz jest oznaka bolu emocjonalnego
- bol emocjonalny moze doprowadzic do rozluznienia zwieraczy

Zalozenia:

- zapis wideo smutnego zdarzenia moze spowodowac bol emocjonalny u osobnikow mogacych odniesc sie do sytuacji
- osoby o mniejszej wytrzymalosci emocjonalnej reaguja silniej na bol emocjonalny

Wiec, czy p*zdowac tatusiowie moga posrac sie z rozpaczy widzac to nagranie? Jak najbardziej.

W calej swej trafnosci, DuchCzempa popelnil jednak niedopatrzenie, otoz, zapomnial o tym, ze grupa, ktora przynajmniej w takim samym stopniu sie posrala z rozpaczy, byly samotne 20 kilko, a przede wsyzstkim 30 kilko latki, ktore swoj instynkt macierzynski moga ulokowac jedynie w kotach. Tam wspolczynnik zesrania sie byl znacznie wiekszy.

4/10

antek1g

2020-08-10, 19:52
Konstrukt_społeczny napisał/a:

Raz byłem świadkiem podobnej akcji na osiedlu. Madka nie była w stanie upilnować gówniaka, bo rozmowa z psiapsiółą była tak wciągająca. Smarkacz wybiegł na parking i dostał w dyńkę z maski. Momentalnie wielki raban i lament zmieszany z hejtem na sąsiada, który niestety nawet szybko nie jechał. Jednak najlepsze było to, że najgłośniej ryczała jedna z rozmówczyń - ciotka smarka - zakonnica xD Zasrana dewotka ; p



spotkalo mnie to samo u mnie na osiedlu, tak samo madka nie upilnowala, BA k***a! tam bylo z 5 madek i dobrze widzialy ze ja jade ale ch*j wolaly gadac, na kamerce nawet mam nagrane :D .
na cale szczescie sie mlodej nic nie stalo ale co sie stresu najadlem to nie pojete 3 nocki zarwane

buhahapl

2020-08-11, 23:29
Będzie miał nauczkę że rodziców trzeba słuchać ;)