18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadzio w burdelu

BongMan • 2013-11-06, 20:29
Przychodzi dziadzio do burdelu. Wchodzi do, bo ja wiem, wybieralni, a tam na jego widok podrywa się jedna ze zgromadzonych dziewcząt i, łagodnie kołysząc biodrami, podpływa do potencjalnego klienta. Z jej ust, niczym tchnienie jaśminowego odświeżacza do powietrza, wydobywa się pytanie:
- Numerek?
Na to dziadzio:
- O żesz ty! Do dentysty - numerek, do kardiologa - numerek, ale żeby do k***y, to już przesada!!!

zderealizowany

2013-11-07, 00:19
Nigdy nie byłem w burdelu (nigdy nie potrzebowałem), no może raz w Hadze na czerwonej, ale jestem ciekaw czy jest coś takiego jak wybieralnia. Ktoś uświadomi?

Cappies

2013-11-07, 00:26
jest coś takiego, np w Tajlandii

astmuus

2013-11-07, 00:36
Przychodzi dziadek do burdelu, prosi o dziewczynkę, pełny zestaw. Po skończonej robocie wychodzi i wraca za godzinę. Znowu prosi o dziewczynkę, skończył i wychodzi. Sytuacja powtarza się kilkakrotnie, jednak któregoś razu, dziadek prosi o dz**kę, a na to burdelmama:
-No wie pan... Pan już w podeszłym wieku jest, w pana wieku co za dużo to nie zdrowo... Może pan sobie zrobi troszkę dłuższą przerwę?
-O k***a! Dobrze, że mi pani przypomniała, altzheimera mam i bym się zar*chał na śmierć.





Bonguś, mogę prosić o Twoje błogosławieństwo? :D

BrunoL

2013-11-07, 01:34
zderealizowany napisał/a:

Nigdy nie byłem w burdelu (nigdy nie potrzebowałem), no może raz w Hadze na czerwonej, ale jestem ciekaw czy jest coś takiego jak wybieralnia. Ktoś uświadomi?



- Mamy się zapytaj...

panchamityle

2013-11-07, 01:42
@up
Sugerujesz, że jak Twoja wie, to i każda wie? Otóż wyprowadzę Cie z błędu, tak nie jest..

lukasz634

2013-11-07, 09:04
BrunoL napisał/a:



- Mamy się zapytaj...



Najeżdżanie na matki, ojców i ogólnie rodziców to jest najbardziej sp***olona rzecz na świecie. Nawet tych ludzi nie znasz a się tak o nich wypowiadasz. Mam nadzieję, że kiedyś twoje dziecko będzie tak napie**alało na ciebie wśród znajomych i zobaczymy komu się wtedy zrobi przykro.

Nie pozdrawiam.

cbcb

2013-11-07, 09:24
lukasz634 napisał/a:



Najeżdżanie na matki, ojców i ogólnie rodziców to jest najbardziej sp***olona rzecz na świecie. Nawet tych ludzi nie znasz a się tak o nich wypowiadasz. Mam nadzieję, że kiedyś twoje dziecko będzie tak napie**alało na ciebie wśród znajomych i zobaczymy komu się wtedy zrobi przykro.

Nie pozdrawiam.



To jesteśmy w końcu na sadisticu czy forum dobrych manier?

Incognito1984

2013-11-07, 10:36
cbcb, A wiesz może co to jest czarny humor? To nie jest obrzucanie wyzwiskami innych ludzi na prawo i lewo, tylko humorystyczne przedstawienie tragicznych rzeczy na przykład. Jeśli zaglądasz tutaj tylko po to, by uprzykrzać życie innym to więcej nie wracaj.

eligurf

2013-11-07, 13:45
Nie przesadzaj Incognito1994. Pytanie brzmiało:
- Mamy się zapytaj...
a nie :
- Mamy się zapytaj na pewno wie.

Najeżdżanie na rodziców itp. to nie szczyty humoru, ale dupy spinają nie oni, tylko ich obrońcy.

Do tego sztandarowy tekst Monthy Pythona:
"Twoja matka była chomikiem, a twój ojciec śmierdział skisłymi jagodami"
- to klasyka gatunku.

Mruczuś

2013-11-07, 13:53
Tak w gwoli ścisłości to BrunoL nie najechał na jego matkę. Jeśli by się zapytał kim jest dz**ka i kazałby mu się matki zapytać to waszym zdaniem byłoby to równoznaczne z nazwaniem jego matki dz**ką? Nie! Tak samo jest tutaj, wielcy spinacze spinają, a nawet nie wiedzą kiedy "mogą" się pospinać. Ja pier*ole z dnia na dzień ten naród coraz głupszy.

Valkiria_

2013-11-07, 14:41
No i to jest kwintesencja zajebistego dowcipu ;)

Bongo- piwko jak zawsze ;)

~CanesPL

2013-11-07, 15:19
zderealizowany napisał/a:

jestem ciekaw czy jest coś takiego jak wybieralnia. Ktoś uświadomi?



W każdym szanującym się burdelu klient losuje, ciągnąc zapałki. To w sumie i tak lepiej niż w życiu, bo z góry wiesz że na k***ę trafisz.