18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek 82 lata renówką zapieprzał 160km/h bez prawka.

Nowotarżanin • 2017-05-31, 18:55
Kierowcą okazał się 82-letni mieszkaniec Nowego Targu. Był trzeźwy. Powód ucieczki był banalny - miał na koncie decyzję o cofnięciu uprawnień do jazdy samochodem. Prawo jazdy stracił, bo nie zdał egzaminu na prawo jazdy, które zabrano mu za punkty karne. Nowotarżanin miał sporo na sumieniu - w ciągu kilku ostatnich lat spowodował aż 8 kolizji samochodowych i dwukrotnie nie zatrzymywał się do kontroli i uciekał przed policją. Liczba wykroczeń drogowych, które ma na koncie, jest dwucyfrowa.


TheXArczi

2017-05-31, 23:15
orisuniek napisał/a:

Prawko powinno być z datą ważności do 60 roku życia,potem pks albo piechota.Dziadek miał wyj***ne bo co mu zrobią? Wsadzą na dożywocie? Pewnie kasy ma w ch*j ubek to i mandaty mu nie straszne :kawa:



Kurcze, chyba muszę dziadkowi powiedzieć żeby prawo jazdy oddał, bo jakiś internetowy napinacz wie lepiej, czy dobry z niego kierowca czy nie, a przecież ma już 66 lat i dalej jako zawodowy kierowca pracuje :oops:

kondzio63221

2017-05-31, 23:25
BrainOsw napisał/a:

Taa szczególne brawa dla policjanta który wyj***ł mu z pięści kilka razy na okolice brzucha gdy miał ręce już z tyłu gotowe do skucia, jeszcze gościu się odwrócił czy nikt nie patrzy...



Ty chyba jakiś inny filmik oglądałeś, jakoś nigdzie nie zauważyłem, żeby ktoś go uderzył, choćby raz..

Insaner

2017-06-01, 00:17
Szkoda, że to nie we Wrocławiu. Przynajmniej gotowy do użycia paralizator mieliby na miejscu.

b0r000

2017-06-01, 00:21
W końcu jakaś dobra akcja w wykonaniu smutnych panów
A co do dziadka tom już nie ma nic do stracenia to zapie**alał
Sąd: Skazuje pana na dożywocie.
Dziadek: Dobra poczekajcie 5 minut to zaoszczędzicie sobie wypełniania papierków...

picek444

2017-06-01, 00:29
ciekawe, czy ta renówka będzie na handel. Miałem taka z dachem, a w cabrio jeszcze ładniejsza. I wnioskuje, że silnik tez nie 1.4

moriarti

2017-06-01, 00:35
Ge sta po, hwdp, zawsze i wszędzie! :krejzi:

CahirAepMawr

2017-06-01, 03:15
BrainOsw napisał/a:

Taa szczególne brawa dla policjanta który wyj***ł mu z pięści kilka razy na okolice brzucha gdy miał ręce już z tyłu gotowe do skucia, jeszcze gościu się odwrócił czy nikt nie patrzy...



Od razu maczeatmi sebek, jak już pie**olisz kocopoły to wskaż minutę nagrania, a nie pie**olisz jak na 500+.

gacu37

2017-06-01, 06:20
Pomijam to że zachowanie dziadka było delikatnie mówiąc nie odpowiedzialne. Ja w jego wieku pewnie będę wyproznial się pod siebie a ten jeszcze taka bandziorke odstawia

zenekpogromca

2017-06-01, 06:47
Logiczny napisał/a:

Polscy policjanci.... bohaterowi obecnych czasów ze świadectwem rodem JUESEJ, kładą na glebę groźnego przestępcę, który rzucił się na nich z bronią (chciał ich obezwładnić protezą szczękową) a potem wygrażał (jezu, jezu, o! jezu) i kpił (ale boli strasznie) oraz ironizował i obrażał afroamerykanów (czy musicie napie**alać moją twarzą o asfalt?).

Na sam koniec próbował uciekać autem choć był na asf.... tzn na drodze. Telepatycznie sk***iel uruchomił auto.

Polscy bohaterowie dostaną medale za ujęcie groźnego przestępcy, potem zrobią imprezę, grYla z kiełbaskami, zaproszą rodziny z dziećmi i przy piwie wszyscy będą się onanizować tą wspaniałą historią życia.



Zmień dilera, albo bierz połowę.

Logiczny

2017-06-01, 07:01
zenekpogromca napisał/a:



Zmień dilera, albo bierz połowę.



Tobie pomogło?

BigCohones

2017-06-01, 09:52
k***a ale jak??? kilka razy uciekał, kilka kolizji na koncie, odebrane prawko...
Ja się pytam, dlaczego jeszcze nie pierdział do tej pory w celi????

fray

2017-06-01, 09:53
Logiczny napisał/a:

Polscy policjanci.... bohaterowi obecnych czasów ze świadectwem rodem JUESEJ, kładą na glebę groźnego przestępcę, który rzucił się na nich z bronią (chciał ich obezwładnić protezą szczękową) a potem wygrażał (jezu, jezu, o! jezu) i kpił (ale boli strasznie) oraz ironizował i obrażał afroamerykanów (czy musicie napie**alać moją twarzą o asfalt?).

Na sam koniec próbował uciekać autem choć był na asf.... tzn na drodze. Telepatycznie sk***iel uruchomił auto.

Polscy bohaterowie dostaną medale za ujęcie groźnego przestępcy, potem zrobią imprezę, grYla z kiełbaskami, zaproszą rodziny z dziećmi i przy piwie wszyscy będą się onanizować tą wspaniałą historią życia.


8 razy spowodował kolizję. 8 razy mógł kogoś zabić albo poważnie uszkodzić. Co najmniej tyle.

Nie obchodzi mnie wiek, jeśli ktokolwiek odpie**ala coś takiego, niech zostanie zatrzymany w odpowiedni sposób.
Dosyć mam powoli czytania takiego antypolicyjnego brandzlowania się w internecie, skąd to się k***a wzięło? Z rynsztoka zamieszkałego przez sebixy? Litości...

BigCohones

2017-06-01, 10:03
Do utylizacji z dziadem....

eMJay8086

2017-06-01, 10:37
1:48

"Gdzie renta?!?"

@Nowotarżanin

Z Zakopanego do Targu już jest 40km? Ostatnio 44km od Zakopanego była Rabka :-P

kenzol

2017-06-01, 22:55
AleDlaczego napisał/a:



Chyba tylko ty to widzisz. Zresztą nawet jeśli to taki wpie**ol to doskonała metoda wychowawcza na patologię.


Ze Stachowiakiem trochę przegięli z tą metodą wychowawczą.