18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek 82 lata renówką zapieprzał 160km/h bez prawka.

Nowotarżanin • 2017-05-31, 18:55
Kierowcą okazał się 82-letni mieszkaniec Nowego Targu. Był trzeźwy. Powód ucieczki był banalny - miał na koncie decyzję o cofnięciu uprawnień do jazdy samochodem. Prawo jazdy stracił, bo nie zdał egzaminu na prawo jazdy, które zabrano mu za punkty karne. Nowotarżanin miał sporo na sumieniu - w ciągu kilku ostatnich lat spowodował aż 8 kolizji samochodowych i dwukrotnie nie zatrzymywał się do kontroli i uciekał przed policją. Liczba wykroczeń drogowych, które ma na koncie, jest dwucyfrowa.


buoba

2017-05-31, 19:03
pie**olony dziad, aż nie wiem jak to skomentować

Essent

2017-05-31, 19:11
Prawko powinno być z datą ważności do 60 roku życia,potem pks albo piechota.Dziadek miał wyj***ne bo co mu zrobią? Wsadzą na dożywocie? Pewnie kasy ma w ch*j ubek to i mandaty mu nie straszne :kawa:

Al...........go

2017-05-31, 19:16
Czekam na skowyt nacjozjebów "psy dziadkiem pomiatajo, j***ć psy! hwdp! policyjne mordercy!".

Misiek_KRK

2017-05-31, 19:41
Policjant, który wybija szybę zachował się jak profesjonalista.
Wiedział czym, jak i gdzie uderzyć. Szkolenia czy doświadczenie.

napalmps

2017-05-31, 19:45
I tak sobie wyobrażam swoją starość.. mam wyj***ne :)

BrainOsw

2017-05-31, 20:25
Taa szczególne brawa dla policjanta który wyj***ł mu z pięści kilka razy na okolice brzucha gdy miał ręce już z tyłu gotowe do skucia, jeszcze gościu się odwrócił czy nikt nie patrzy...

Al...........go

2017-05-31, 20:30
BrainOsw napisał/a:

Taa szczególne brawa dla policjanta który wyj***ł mu z pięści kilka razy na okolice brzucha gdy miał ręce już z tyłu gotowe do skucia, jeszcze gościu się odwrócił czy nikt nie patrzy...



Chyba tylko ty to widzisz. Zresztą nawet jeśli to taki wpie**ol to doskonała metoda wychowawcza na patologię.

Thetus

2017-05-31, 20:33
Tak mi się skojarzyło...

domat1

2017-05-31, 20:36
z 10 chłopa na dziadka
to się popisali :(

Nowotarżanin

2017-05-31, 20:46
domat1 napisał/a:

z 10 chłopa na dziadka
to się popisali :(




ścigali go prawie 40 kilometrów, to się ich nazbierało :D

HL_3

2017-05-31, 22:31
do paki takiego na dożywocie :D

Ja...........ro

2017-05-31, 22:43
Może nie ma dziadek za co żyć i szukał mało inwazyjnego sposobu na ciepłe łóżko, trzy ciepłe posiłki dziennie, brak kolejek do lekarzy specjalistów i darmowe leki?

Szczerze, to powinien się rozpędzać pod sejmem i próbować coś trafić. Może by w przyszłym ustroju dostał medal.

Logiczny

2017-05-31, 22:54
Polscy policjanci.... bohaterowi obecnych czasów ze świadectwem rodem JUESEJ, kładą na glebę groźnego przestępcę, który rzucił się na nich z bronią (chciał ich obezwładnić protezą szczękową) a potem wygrażał (jezu, jezu, o! jezu) i kpił (ale boli strasznie) oraz ironizował i obrażał afroamerykanów (czy musicie napie**alać moją twarzą o asfalt?).

Na sam koniec próbował uciekać autem choć był na asf.... tzn na drodze. Telepatycznie sk***iel uruchomił auto.

Polscy bohaterowie dostaną medale za ujęcie groźnego przestępcy, potem zrobią imprezę, grYla z kiełbaskami, zaproszą rodziny z dziećmi i przy piwie wszyscy będą się onanizować tą wspaniałą historią życia.