18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dyżurny

C0C0JUMBO • 2020-04-16, 22:52
...robi porządki w klasie 8-) . Agresja, pogardą, rozpie**ol...


sruba

2020-04-17, 02:59
aradd napisał/a:

Widać, iż gość musiał być dłuższy czas prześladowany przez nich. Sugeruje to z jaką agresją i wytrwałością dąży do zdominowania swoich oprawców. W końcu zdobył się na odwagę i postawił się, był to jego pierwszy tego typu występ więc nerwy mu puściły i zaszło wszystko za daleko - poszedł za "ciosem".



Szczerze wątpię, gość jest tam większy od każdego z nich + ma jakieś tam mięśnie i jak patrzył na tego pierwszego to tamten odwracał wzrok. Bardziej obstawiam jakąś chorobę psychiczną/upośledzenie po tym jak zaciskuje pięści w dół napinając się. Tak samo nie wybuchł w momencie gdy ktoś go prowokował tylko sobie wstał i zaczął napie**alać jak debil

Karamba_Polska

2020-04-17, 06:55
InattentiveObserver napisał/a:

p*zda j***na, bo 2x mniejszych oklepuje



p*zda to cię zrobiła..

8-)

Romo666

2020-04-17, 06:58
aradd napisał/a:

Widać, iż gość musiał być dłuższy czas prześladowany przez nich. Sugeruje to z jaką agresją i wytrwałością dąży do zdominowania swoich oprawców. W końcu zdobył się na odwagę i postawił się, był to jego pierwszy tego typu występ więc nerwy mu puściły i zaszło wszystko za daleko - poszedł za "ciosem".



haha co Ty pie**olisz, koleś wygląda względnie normalnie i dałby się prześladować rurkowcą ?? Biedny musiałeś być w szkole.

Asavel

2020-04-17, 08:47
CI dwaj śmiali się z jego siotry,widziałem ten filmik już wcześniej

mloncur

2020-04-17, 09:19
Romo666 napisał/a:

haha co Ty pie**olisz, koleś wygląda względnie normalnie i dałby się prześladować rurkowcą ?? Biedny musiałeś być w szkole.



Komu k***a?

23456789

2020-04-17, 10:55
Jak się na jednym znęcają to nikt tego nie widzi a jak ten jeden się w końcu zbierze i odda to każdy to widzi i robią z niego wielkiego bandytę...

nieubezpieczony

2020-04-17, 11:44
InattentiveObserver napisał/a:

p*zda j***na, bo 2x mniejszych oklepuje


Sądzę, że oni się znęcali nad kimś młodszym i słabszym, a on przyszedł wyrównać rachunki.

Pedofilek

2020-04-17, 12:06
aradd napisał/a:

Widać, iż gość musiał być dłuższy czas prześladowany przez nich. Sugeruje to z jaką agresją i wytrwałością dąży do zdominowania swoich oprawców. W końcu zdobył się na odwagę i postawił się, był to jego pierwszy tego typu występ więc nerwy mu puściły i zaszło wszystko za daleko - poszedł za "ciosem".



czyli wiesz z własnego doświadczenia? ciebie tez prześladowali?

gdpm2

2020-04-17, 12:18
haha, wyj***li ze szkoly i prokurator o pobicie z pierdlem na dobre 2 lata,
gratulacje

aradd

2020-04-17, 12:25
bronksy napisał/a:

czyli wiesz z własnego doświadczenia? ciebie tez prześladowali?



Muszę cię zaskoczyć, otóż nie. Byłem zwykłym dzieciakiem, którego nie dręczono jak i sam nad nikim się nie znęcałem.

silwerbalk

2020-04-17, 14:43
Rzuca tymi wychudzonymi murzynami jak szmatami.... I prawidłowo by murzyn sapał do białego kiedyś k***a nie do pomyślenia na zachodzie a murzyn zamiast pruć do typa to odpowiadał tak prosze pana, nie prosze pana... Zaraz mój panie ahhhh :roll:

Coffey

2020-04-17, 16:18
Nie jestem zwolennikiem agresji ale na miejscu ciapatych wróciłbym z nożem i okularnika poczęstował kosą.
Magisterek w okularkach jest w piramidzie jeszcze niżej nawet od ciapatych.

gumstg

2020-04-17, 18:14
Coffey napisał/a:

Nie jestem zwolennikiem agresji ale na miejscu ciapatych wróciłbym z nożem i okularnika poczęstował kosą.
Magisterek w okularkach jest w piramidzie jeszcze niżej nawet od ciapatych.



Tak powiedzial co wiedzial. Idz dalej baw sie nozami a moze wkoncu zam sie pochlastasz. Skad wiesz ze z dzieciaka nie wysmieawli i nie wytrzymal? Kazdemu moga puscic nerwy

koniskooooo

2020-04-18, 12:25
Tak, k***a, największy w klasie, rzuca nimi po ścianach, wszyscy się boją do niego podejść żeby go odciągnąć. Napewno był prześladowany