18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dyskusja z ochroną...

~DMT • 2019-11-06, 19:28
Wieczorową porą...

Akcja tylko z początku...

Sajlenthill

2019-11-07, 08:28
Widzę połowa z was w życiu nie widziała bójki czy też sama się nie biła. Ochroniarz nie wygląda na jakiegoś miesniaja co niektórzy tu myślą. Na 100% jestem pewien, że gdyby ten leszcz nie trafił to kolega z boku zaj***l mu z klamki. Tacy k***a herosi. A podejrzewam choc nie bylem na miejscu to ochroniarz nie chciał się bić bo zauważył klamkę.

nano50

2019-11-07, 10:25
bakus1233 napisał/a:

Jak nie ma się mięśni ani masy, to warto mieć spryt, większych od siebie trzeba atakować właśnie z zaskoczenia, bo niby jak słabszy fizycznie ma z takim wygrać?



Pytanie tylko, po jakiego ch*ja się w ogóle bić? pie**olone zwierzęta.

Twójbug

2019-11-07, 10:48
kamilja napisał/a:

Też bym poległ, jakby mi ktoś nagle zgasił światło



Ooo jeden co się przyznał a reszta sadolu dalej udaje bogów na ringu. Żenada....

TomBe

2019-11-07, 10:54
j***ny, gruby i syfiaty czeczen dostaje w mordę.
Tak jestem szczęśliwy z tego powodu, że dupne se drinka jak wrócę do domu!

PERKUN

2019-11-07, 12:37
Ależ to było piękne, nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy.

ellsworth

2019-11-07, 21:57
Sajlenthill napisał/a:

Dla mnie to nie spryt tylko zachowanie godne osiedlowego pajaca. Ćwiczę 8lat boks i mogę powiedzieć, że każdy co dostaje na szczękę zalicza glebę. Dla mnie jest zwykła p*zda, która nie potrafi się bic



Tym człowiek różni się od zwierząt, że ma inteligencję, która jak pokazała ewolucja i historia, góruje nad siłą. Atak z zaskoczenia jest zawsze najlepszym atakiem, który potrafi rozbić w puch teroetycznie znacznie silniejszego wroga. Aleksander Wielki w każdej bitwie z siłami Perskimi był znacznie słabszy. Czy to nad Granikiem, czy to pod Issos, czy wreszcie pod Gaugamelą i dlatego to on jest Wielki a Dariusz skończył zarżnięty jak świnia. I tak zawsze było i tak zawsze będzie. Przebiegłość, podstęp i umiejętność wykorzystania swoich atutów jest chlubą a nie powodem do wstydu.