18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dyskusja z ochroną...

~DMT • 2019-11-06, 19:28
Wieczorową porą...

Akcja tylko z początku...

Robertuss

2019-11-06, 20:57
Centurionero napisał/a:

Przez moment nie wiedziałem kto tam stoi na bramce
Szkoda tylko, że ta klamka się nagrała na CCTV, bo koleś go profesjonalne ustrzelił Przypomina mi to pewnien pojedynek.



Jeep jep,jep jep jep jep

:mrgreen:

bakus1233

2019-11-06, 21:10
Sajlenthill napisał/a:

Dla mnie to nie spryt tylko zachowanie godne osiedlowego pajaca. Ćwiczę 8lat boks i mogę powiedzieć, że każdy co dostaje na szczękę zalicza glebę. Dla mnie jest zwykła p*zda, która nie potrafi się bic



Dla mnie osoba, która nie potrafi się bić nie jest p*zdą, po prostu nigdy się tego nie uczyła.
Zobacz zaatakuje na ulicy taki mięśniak słabszego, pobije go i co mu radzisz? Żeby wstał i mu oddał? To dostanie większy wpie**ol. W takich sytuacjach trzeba użyć mózgu jeśli chcemy się zemścić, nie ma innej skutecznej metody.

To jest tak jakbym Tobie powiedział idź do lasu bij się z niedźwiedziem. Pokonasz go? Przecież niedźwiedź ma większe mięśnie od czlowieka i masę, a mimo to człowiek dzięki temu, że ma mózg jest w stanie go pokonać i trzymać w klatce :D

Każdy musi walczyć na swoich zasadach.

energia2013

2019-11-06, 21:11
Sajlenthill napisał/a:

Dla mnie to nie spryt tylko zachowanie godne osiedlowego pajaca. Ćwiczę 8lat boks i mogę powiedzieć, że każdy co dostaje na szczękę zalicza glebę. Dla mnie jest zwykła p*zda, która nie potrafi się bic



p*zda to ten, który nie potrafi przewidzieć . Zwłaszcza z 8 letnim stażem

server

2019-11-06, 21:16
Sajlenthill napisał/a:

Dla mnie to nie spryt tylko zachowanie godne osiedlowego pajaca. Ćwiczę 8lat boks i mogę powiedzieć, że każdy co dostaje na szczękę zalicza glebę. Dla mnie jest zwykła p*zda, która nie potrafi się bic



To że ty cwiczysz to nie znaczy że ja. Kufwo chłodząca. Takich jak ty to palce w oczy lamusie. Idziesz na solo?

energia2013

2019-11-06, 21:16
kaelem napisał/a:

Musisz mieć sporo zwierząt lub Doktor Quinn prenumerować.



Znowu pragniesz zaistnieć...

bodzio667

2019-11-06, 21:31
Jak w Stanach - każdy wieśniak ma pukawkę. ;)

~Velture

2019-11-06, 21:31
Sajlenthill napisał/a:

Z zaskoczenia to zwykła p*zde znokaltuje.



Gdzie masz z zaskoczenia? No k***a gdzie? Miał mu zaproszenie wysłać faxem? Typ pierwszy z łapami wyskoczył.
k***a jeśli startujesz do kogoś i go łapami odpychasz to znaczy, że rozpocząłeś pojedynek. Przeciwnik albo się wystraszy i wycofa albo ruszy do ataku. Miał mu ten mały powiedzieć grzecznie "przygotuj się na moją obronę"?

Z zaskoczenia to masz jak jakaś p*zda się do ciebie przypie**ala a ty olewasz i olewasz aż w końcu ta p*zda ci nagle wypie**oli kiedy nie patrzysz. To jest z zaskoczenia. Tutaj gość dał jasno i wyraźnie do zrozumienia jakie są jego intencje.

Guralek

2019-11-06, 21:44
Sajlenthill napisał/a:

Dla mnie to nie spryt tylko zachowanie godne osiedlowego pajaca. Ćwiczę 8lat boks i mogę powiedzieć, że każdy co dostaje na szczękę zalicza glebę. Dla mnie jest zwykła p*zda, która nie potrafi się bic



To w takim razie lamusie bym Cię zaj***ł , aż miło, ale wiem chciałeś zabłysnąć :) Mylisz się i to grubo, z takim podejściem w p*zde dostaniesz szybciej niż ustawa przewiduje :D

BundyR

2019-11-06, 22:02
Centurionero napisał/a:

Przez moment nie wiedziałem kto tam stoi na bramce
Szkoda tylko, że ta klamka się nagrała na CCTV, bo koleś go profesjonalne ustrzelił Przypomina mi to pewnien pojedynek.



o k***a, jeśli Ci to przypomina to walenie konia pewnie Ci przypomina seks z 3 laskami. Masz wybujałą fantazję..

BanujNasNieMichalka

2019-11-06, 22:06
Było odepchniecie reakcją było podniesienie gardy i ruchy dzikiego smoka, kolos stał dalej bo nie wierzył że mu przypie**oli a mu przypie**olil i kolos padł. Zaskoczenia tu nie było, była akcja i reakcja.

Loaloa

2019-11-07, 00:03
O ja jebie, ale dyskusja sadolowych specjalistów od mordobicia. Paciorek, siku i spać, tylko z rękami na kołderce, bo to grzech.

A co do akcji, to ciekawa, biedny brodacz pewnie wyleciał z pracy za spanie na służbie.

shiters

2019-11-07, 00:20
Ja to wolę unikać niepotrzebnych walek.

specjalnie napisałem walek.

bimacz

2019-11-07, 01:59
Sajlenthill napisał/a:

Z zaskoczenia to zwykła p*zde znokaltuje.



A co miał mu telegram wysłać tydzień wcześniej ?

Centurionero

2019-11-07, 03:24
BundyR napisał/a:

o k***a, jeśli Ci to przypomina to walenie konia pewnie Ci przypomina seks z 3 laskami. Masz wybujałą fantazję..



Coś Ty brał/aś?

:-D

Rannhide napisał/a:

Było odepchniecie reakcją było podniesienie gardy i ruchy dzikiego smoka, kolos stał dalej bo nie wierzył że mu przypie**oli a mu przypie**olil i kolos padł. Zaskoczenia tu nie było, była akcja i reakcja.



Niestety pewnie koleś z bramki zostanie usunięty z pracy, będzie odpowiadał za nie udzielenie pomocy jako ochrona i doklepią mu pobicie. Tamten wszczął zadyme co też jest paragraf... Ale na bank był naj***ny. Finał będzie taki, że pokonany będzie miał uraz, że został poskładany w 2sek a facet z ochrony będzie szukał roboty.
Kiedyś nie było kamer i jak ktoś dostał wpie**ol to zostawalo to wg uznania środowiska.

Andrzej Gołota poskładał kilku taksówkarzy w sopocie i co... Korona z głowy nie spadła nikomu


;-)

panar3

2019-11-07, 07:23
A mnie zawsze cieszy jak pie**olona czeczeńsko-ciapacka roszczeniowa k***a dostaje wpie**ol bo już jakaś mania się robi oglądać te czarnobrode i bezwąse małpy. :ciasteczkowy: