18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dyskryminacja rycerzy Jedi w sklepach Tesco

Stivi • 2009-09-19, 14:12
Cytat:

Założyciel Międzynarodowego Kościoła Rycerzy Jedi został wyrzucony przez ochronę ze sklepu Tesco po tym, jak odmówił zdjęcia kaptura. Do zdarzenia doszło w walijskiej miejscowości Bangor.

Powiedziałem im, że tego wymaga ode mnie moja religia, ale ochroniarze tylko się zaśmiali i kazali mi opuścić sklep - twierdzi Daniel Jones, znany także jako Morda Hehol - Przeszedłem obok muzułmanki w chuście. Te same zasady powinny dotyczyć wszystkich. To dyskryminacja! Według Biblii Kościoła Jedi, rycerze muszą nosić na głowie kaptur w miejscach publicznych, gdzie znajduje się dużo osób.

Jak zareagowało na oskarżenie Tesco? Oto fragment oświadczenia: Jeśli Jedi chodzą po naszych sklepach w kapturach, mogą przegapić mnóstwo specjalnych ofert.

Do Kościoła Jedi należy na całym świecie pół miliona ludzi.



source

PinkRose

2009-09-23, 12:50
W 1 minucie tego filmiku koleś używa czarnej strony mocy ! Tych piorunów Jedi nie potrafią robić a Sithowie !

Da...........el

2010-05-18, 17:19
PinkRose napisał/a:

W 1 minucie tego filmiku koleś używa czarnej strony mocy ! Tych piorunów Jedi nie potrafią robić a Sithowie !



Mylisz się. Było paru rycerzy Jedi (w tym sam najsławniejszy przedstawiciel Skywalkerów, czyli Luke) którzy nie wahali się używać piorunów i nadal pozostawali przy Jasnej Stronie. Plo Koon też używał piorunów, ale umarł jako członek Rady Jedi.

A jeśli chodzi o sam Kościół Jedi i ich wspólnotę - to jestem jak najbardziej za tym aby mieli równe prawa. Muzułmanie np. rozwalają wszystko i oni mają do tego prawo, a z kolei Wielki Mistrz Jedi nie może nosić kaptura w sklepie? Phi. Do dupy to wszystko. I apropo czyjegoś postu, że założyciel "mógł sterować umysłem ochroniarza" - nie wszyscy Jedi to potrafią. Umiejętności Rycerzy są ich indywidualną sprawą. Ważne jest aby trzymali się Jasnej Strony Mocy.

Czuję, że nasz świat to właśnie Imperium, które dyskretnie likwiduje Rycerzy Jedi... xDDD