18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dyskryminacja czarnych

mihaueeek • 2020-03-04, 14:42
Podczas wykonywania kursu z jakże ochydnego przedmiotu kompetencje antydyskryminacyjne, natrafiłem na taki wspaniały filmik, z którego nie mogłem przestać się śmiać :D .



Każdy marzy żeby być białym :mrgreen:

zwierzak30

2020-03-04, 18:15
silwerbalk napisał/a:

Chyba ty.... W swoich kiszkach

Sorry ale czarne lalki.... Wyglądają dość dziwnie i kto je k***a kupuje? Chyba nikt bynajmniej nie pamiętam bym widział kiedyś jakieś dziecko z czarną lalką



Moja córka miała.Lalkę perwersy. :mrgreen:
Ale się jej bała.

:mrgreen:


Wiewór

2020-03-04, 18:18
zwierzak30 napisał/a:

Moja córka miała.Ale się jej bała.



k***a nie dziwię się. Sam bym przy niej nie zasnął. Bal bym się że mi portfel zadupcy.

nowynick

2020-03-04, 18:37
Przy czymś takim bardziej bałbym się o duszę niż portfel

silwerbalk

2020-03-04, 18:50
zwierzak30 napisał/a:

Moja córka miała.Lalkę perwersy.
Ale się jej bała.



O k***a lalka rumunka....
:mrgreen: twoje dziecko musi cię na prawdę kochać



:mrgreen:

Cryo

2020-03-04, 18:55
Weź dzieciaki, które nie mają żadnego pojęcia o świecie i można nimi dowolnie manipulować, dodaj smutną muzykę i zrób kilka zbliżeń na twarz, żeby było jeszcze bardziej traumatycznie. Takie filmy puszczają stażystom w tvnie, żeby ich uczyć, jak robić z debili jeszcze większych idiotów.

wilkoala

2020-03-04, 18:59
zwierzak30 napisał/a:

Moja córka miała.Lalkę perwersy.



Co ta lalka taka załamana?
Może głodna.

Xs...........33

2020-03-04, 20:16
No i ch*j im w dupe, jak są słabi i dawali się dyskryminować to nie nasza wina że to wykorzystaliśmy. Teraz murzyny panoszą się po naszych terenach tylko dlatego że im na to pozwalamy.

Kyocera

2020-03-04, 21:32
Xson33333 napisał/a:

No i ch*j im w dupe, jak są słabi i dawali się dyskryminować to nie nasza wina że to wykorzystaliśmy. Teraz murzyny panoszą się po naszych terenach tylko dlatego że im na to pozwalamy.



A teraz dyskryminują, biała, heteroseksualna ludność Europy i to też ich wina, i też I'm ch*j w dupe. Tak mamy rozumieć twój tok myślenia?

Dukenstein

2020-03-05, 02:57
Tak jeszcze z pół miliona lat ewolucji i czarni zbieleją ;-)

Asuritta

2020-03-05, 03:30
smutne ale prawdziwe ... nawet dzieci wiedzą że rasizm zły ale to że czarne jest złe bardziej niż białe :/ ehhh i nic z tym nie zrobią zamiast pracy gang , zamiast ciężkiej godzinnej pracy wolą szybką kasę nielegalną :/

DzidaZawodnik

2020-03-05, 12:08
Lewactwo cały zas wam wmawia, że czarni mają większe siusiaki, zebyście poczuli się od nich gorsi i widać, że połowa przegrywów tutaj już w to uwierzyła.

Nawet dzieci widzą, że czarni popelniają więcej przestępstw i należy bać się ich instynktownie.

D3Ton

2020-03-05, 12:27
Jak w dwie minuty zniszczyć wiarę w siebie dzieciaka :D

qwerq221

2020-03-05, 20:40
łał no k***a prawie miałem łzy w oczach coś pięknego. :D

lolczyslaf

2020-03-05, 21:10
Generalnie ch*j w dupę wszystkim DinDuNuffInnom, kolor skóry to nie tylko kolor skóry, ale cała osobowość i skłonności do pewnych zachowań wypracowanych na przestrzeni lat. Lecz tak samo biały może być sk***ysynem jak i czarny. ALE dzieci to zawsze dzieci, rodzą się bez uprzedzeń i skaz, które posiadają dorośli ludzie. Widząc, że taki młody człowiek już w tym wieku postrzega się jako gorszego od innych jest po prosty smutne. Nikt się nie rodzi złodziejem czy mordercą.