18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dyskryminacja czarnych

mihaueeek • 2020-03-04, 14:42
Podczas wykonywania kursu z jakże ochydnego przedmiotu kompetencje antydyskryminacyjne, natrafiłem na taki wspaniały filmik, z którego nie mogłem przestać się śmiać :D .



Każdy marzy żeby być białym :mrgreen:

głest

2020-03-04, 14:51
mihaueeek napisał/a:

Każdy marzy żeby być białym



...i mieć ku*asa wielkiego jak czarni... :trollencjusz:

niemamskarpet.

2020-03-04, 15:07
rasizm musi tez mieć swoje granice tak jak i nietolerancja, już taki jeden był który uznawał brązowookich za podludzi i uznawał tylko jedną rasę niebieskookich blondynów............. oby nikt nigdy taki więcej nie dostał się do władzy

@up a najlepsze jest to, że dostał łomot ot zapitych, kacapskich podludzi :D

Rayzz

2020-03-04, 15:11
niemamskarpet. napisał/a:

rasizm musi tez mieć swoje granice tak jak i nietolerancja, już taki jeden był który uznawał brązowookich za podludzi i uznawał tylko jedną rasę niebieskookich blondynów............. oby nikt nigdy taki więcej nie dostał się do władzy
@up a najlepsze jest to, że dostał łomot ot zapitych, kacapskich podludzi



Milcz wyznawco lgbtwxblackniggabigcook

intermag

2020-03-04, 15:17
Nie wierzę

nowynick

2020-03-04, 15:43
ten test jest dość smutny i poniżający dla czarnych dzieci, także tego PIWO!

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-04, 15:49
Taki test łatwo zmanipulować...
Tak jak sondy uliczne w TVP...

freaky

2020-03-04, 16:12
mihaueeek napisał/a:

Podczas wykonywania kursu z jakże ochydnego przedmiotu kompetencje antydyskryminacyjne, natrafiłem na taki wspaniały filmik, z którego nie mogłem przestać się śmiać


A ten kurs to w ramach czego, jeśli mogę zapytać?

Juzwa

2020-03-04, 16:26
głest napisał/a:

i mieć ku*asa wielkiego jak czarni...



Ale czarnego!

silwerbalk

2020-03-04, 17:24
głest napisał/a:

...i mieć ku*asa wielkiego jak czarni...



Chyba ty.... W swoich kiszkach

:-/

Sorry ale czarne lalki.... Wyglądają dość dziwnie i kto je k***a kupuje? Chyba nikt bynajmniej nie pamiętam bym widział kiedyś jakieś dziecko z czarną lalką

NataliaW

2020-03-04, 17:33
W USA na 100tys gwałtów murzynów na białych kobietach, przypada zaledwie kilka gwałtów białych mężczyzn na murzynkach. Murzyni mają paskudne gęby i tyle, nic tego nie zmieni.

wilkoala

2020-03-04, 18:04
NataliaW napisał/a:

W USA na 100tys gwałtów murzynów na białych kobietach, przypada zaledwie kilka gwałtów białych mężczyzn na murzynkach. Murzyni mają paskudne gęby i tyle, nic tego nie zmieni.



Wniosek z tego że jeśli masz paskudną mordę to jesteś bardziej skłonny do gwałcenia, coś w tym jest.
Poszedłbym sobie trochę pogwałcić ale boję się zarazy.

freaky

2020-03-04, 18:04
NataliaW napisał/a:

W USA na 100tys gwałtów murzynów na białych kobietach, przypada zaledwie kilka gwałtów białych mężczyzn na murzynkach. Murzyni mają paskudne gęby i tyle, nic tego nie zmieni.



Zwykle tak, bo rzadko kiedy murzynka ma ładną, owalną, proporcjonalną twarz. Jeśli już, to jest to efekt mieszania się czarnych z ludźmi.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-04, 18:11
wilkoala napisał/a:

Wniosek z tego że jeśli masz paskudną mordę to jesteś bardziej skłonny do gwałcenia......



..... ale plus jest taki, że jak masz paskudną mordę, to mniejsze ryzyko, że Ciebie zgwałcą... chyba, że masz ładną dupę :mrgreen: