18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dyscyplina musi być

phrontch • 2020-07-22, 06:00
A może to kara za źle przyprawionego nietoperza?




impressa88

2020-07-23, 08:40
Przeczytałem wszystkie posty i cieszę się że macie ludzie dzieci które się słuchają i chcą się słuchać. Chciałbym wam oddać swojego syna na 2tygodnie żebyście zobaczyli co znaczy dziecko które nie reaguje na Wasze polecenia prośby wołania. Staram się wychowywać dziecko bez bicia tłumaczyć mu ze zle zrobił, ale nic tak nie wk***ia jak tłumaczysz mu a on idzie i robi znów to samo z premedytacją. Czasem reset dupska jest potrzebny żeby dziecko się obudziło że to nie zabawa. Są dzieci trudne i trudniejsze w wychowaniu 8-)

An...........ur

2020-07-23, 10:33
impressa88 napisał/a:

Przeczytałem wszystkie posty i cieszę się że macie ludzie dzieci które się słuchają i chcą się słuchać. Chciałbym wam oddać swojego syna na 2tygodnie żebyście zobaczyli co znaczy dziecko które nie reaguje na Wasze polecenia prośby wołania. Staram się wychowywać dziecko bez bicia tłumaczyć mu ze zle zrobił, ale nic tak nie wk***ia jak tłumaczysz mu a on idzie i robi znów to samo z premedytacją. Czasem reset dupska jest potrzebny żeby dziecko się obudziło że to nie zabawa. Są dzieci trudne i trudniejsze w wychowaniu



Dlatego ja nie mam dzieci, po ch*j sie wk***iac
Lepiej korzystac z zycia niz tracic na nerwy z gówniakiem ktoremu jak przypie**olisz to pojdziesz siedziec...

:mrgreen:

Cruzen

2020-07-23, 12:06
Bo nietoperz byl za slony.

zły_sadol

2020-07-23, 22:37
Eknen napisał/a:

ło matko u mnie to raczej klasyka była " „To ziemniaczki zostaw, ale mięsko przynajmniej zjedz”



to nie jest portal zaufaj ewie gotuje tylo sadol, wypie**alaj pedale . ;)

marco1980

2020-12-12, 18:59
zrywanie paznokci, wszystkich 20 sztuk, powoli, obcęgami i kombinerkami, a potem (jeśli jest komplet) wszystkich 32-wóch zębów stałych, też bez pośpiechu i na żywo......