18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dymanie sztangi

CrazyChocolate • 2012-09-24, 21:55
Uwaga bo plecy pie**olną ;D

eteryk

2012-09-25, 15:16
widze TT jesteś super znawcą i pewnie masz przezajebistą technikę we wszystkich ćwiczeniach. Oł yeah

~tip.top

2012-09-25, 15:35
eteryk napisał/a:

widze TT jesteś super znawcą i pewnie masz przezajebistą technikę we wszystkich ćwiczeniach. Oł yeah


Super znawcą może nie jestem, ale idiota też nie. Trochę już ćwiczę i staram się takich debilnych błędów nie popełniać jak ten gość. Zanim zacznę robić jakieś nowe ćwiczenie to najpierw czytam jak się je prawidłowo wykonuje i na jakie konkretne partie mięśni działa, a jak mam jeszcze jakieś wątpliwość co do prawidłowej techniki to idę do instruktora żeby mi pokazał co i jak, żebym sobie nie zrobił krzywdy.

MArcin911

2012-09-25, 16:06

eteryk

2012-09-25, 18:18
TT~ napisał/a:


Super znawcą może nie jestem, ale idiota też nie. Trochę już ćwiczę i staram się takich debilnych błędów nie popełniać jak ten gość. Zanim zacznę robić jakieś nowe ćwiczenie to najpierw czytam jak się je prawidłowo wykonuje i na jakie konkretne partie mięśni działa, a jak mam jeszcze jakieś wątpliwość co do prawidłowej techniki to idę do instruktora żeby mi pokazał co i jak, żebym sobie nie zrobił krzywdy.



bardziej chodziło mi o to, że zauważyłem jak się mocno dowartościowujesz kiedy ktoś poprze twój komentarz, zupełnie jakbyś miał jakiś kompleks. Co do techniki gościa, to chyba jasne i oczywiste, że jest debilem :) haha, a czytanie o ćwiczeniach... zobaczysz jak poćwiczysz kilka lat. Technika techniką, na każdego działa co innego, zależy jaki masz cel. Najważniejsze doświadczenie i rozum, mimo wszystko :)

JebaćLudzi

2012-09-25, 18:52
eMepleme miałem na myśli,że powinien łapami machać(wiadomo że k***a łopatkami się nie macha).To chyba logiczne,że jak wykonuje "wiosłowanie" to przy machaniu łapami w ten sposób pracują łopatki.A ty jesteś albo taki tępy,że trzeba ci wszystko w ch*j dosłownie tłumaczyć,albo jesteś typowym internetowym niedojebem który szuka jakiegoś dymu na forach.