18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dżonyłojlker

2021-11-10, 14:18
mygyry napisał/a:

Już dawno mówiłem, że jednym z celów tego cyrku jest wyrwanie kasy od UE jak to zrobił Erdogan z Turcji, zresztą teraz nawet z Turcji tych brudasów zwożą do Białorusi, taki właśnie jest z turków sojusznik nato...



Bardziej to wygląda na jakieś odwracanie uwagi szokującymi wypowiedziami. Przypomnij sobie co ten kremlowski kukieł pie**olił gdy ruskie wkroczyły do ukrów - żebyśmy się razem z nimi podzielili ukrainą (to jest tylko przykład poj***nia, nie odwracania uwagi).

edit: z wypowiedzią żyrinowskiego mi się poj***ło, jeden ch*j w sumie

mygyry

2021-11-10, 14:20
Farołrz napisał/a:

Bardziej to wygląda na jakieś odwracanie uwagi szokującymi wypowiedziami. Przypomnij sobie co ten kremlowski kukieł pie**olił gdy ruskie wkroczyły do ukrów - żebyśmy się razem z nimi podzielili ukrainą (to jest tylko przykład poj***nia, nie odwracania uwagi).



Tak o tym pisałem jakiś czas temu;

Ciekawi mnie czy koncept przerzucania imigrantów przez Łukaszenkę jest zorganizowany ponieważ:
A: Putin przesuwa wojska w stronę ukrainy
B: Liczy, na układ jak z Erdoganen, że UE będzie mu płacić za trzymanie imigrantów.
C: Przykrywka dla uruchomienia NS2
D: Wszystko powyższe

Juda-Mordechaj

2021-11-10, 14:40
Co to za gejostwo, co to tu robi, jeszcze na harda to wrzućcie pedały.

sothis

2021-11-10, 14:41
mygyry napisał/a:

Tak o tym pisałem jakiś czas temu;
Ciekawi mnie czy koncept przerzucania imigrantów przez Łukaszenkę jest zorganizowany ponieważ:
A: Putin przesuwa wojska w stronę ukrainy
B: Liczy, na układ jak z Erdoganen, że UE będzie mu płacić za trzymanie imigrantów.
C: Przykrywka dla uruchomienia NS2
D: Wszystko powyższe



Czemu tak pesymistycznie..
Może jest po prostu wrazliwy na ludzka krzywdę i chce znaleźć nowy dom tym biednym ludziom.

Strielok1

2021-11-10, 18:01
sothis napisał/a:

Czemu tak pesymistycznie..
Może jest po prostu wrazliwy na ludzka krzywdę i chce znaleźć nowy dom tym biednym ludziom.



To niech ich przyjmie u siebie, na Syberii infrastrukturę mają od dziesięcioleci.

Rozjebie

2021-11-10, 19:12
sothis napisał/a:

Czemu tak pesymistycznie..
Może jest po prostu wrazliwy na ludzka krzywdę i chce znaleźć nowy dom tym biednym ludziom.



Ci biedni ludzie już od dawna są w bezpiecznej Europie na Białorusi, z dala od wojny. Niech sobie układają tam życie, Polska zza zasieków trzyma kciuki i życzy szczęścia

notak

2021-11-10, 20:11
RobsoN napisał/a:

Podejrzewam, że sam jesteś debil. Nie mają czystej wody do przepłukania oczu, więc dymem wywołują łzy. Czego tu nie rozumiesz!



no nie k***a,
debil,
wody nie mają,
jeszcze powinni prysznic postawić, ale
armatki wodne pomogą dobrze umyć oczy

Rozjebie napisał/a:

Ci biedni ludzie już od dawna są w bezpiecznej Europie na Białorusi, z dala od wojny. Niech sobie układają tam życie, Polska zza zasieków trzyma kciuki i życzy szczęścia



kolejny zjeb troll,
ogarnij się tępaku,
tam wojna dawno się skończyła, nawet zapraszają turystów z innych portali wiem,
mi tylko szkoda obywateli Białorusi, bo za zjeba na górze, mają przej***ne

poniekąd, sondaż wskazuje poparcie na tego dyktatora 25 procent, co jasno mówi o fałszowaniu wyborów,
ja bym odjął jeszcze 10, zmanipulowanych przez media ichniejsze typy wybiórcza i tvn

djpyza

2021-11-10, 21:01
RobsoN napisał/a:

Policja, wojsko, służba więzienna używa gazu pieprzowego, poczytaj sobie o jego działaniu... inteligencie.
A tobie jak brakuje argumentów to się nie wpier....



ale argumentów to mi brak na twoją głupotę :D tyle ci mam do powiedzenia jak tobie dym do oczu działa na złagodzenie gazu pieprzowego oczu to jak nie mam więcej pytań !!!! sam się tumanie pogrążyłeś ! a i twój wiek w profilu 47 lat yyyyyhhhhhyyyyyy !

RobsoN

2021-11-10, 21:48
djpyza napisał/a:

ale argumentów to mi brak na twoją głupotę tyle ci mam do powiedzenia jak tobie dym do oczu działa na złagodzenie gazu pieprzowego oczu to jak nie mam więcej pytań !!!! sam się tumanie pogrążyłeś ! a i twój wiek w profilu 47 lat yyyyyhhhhhyyyyyy !



Weź ty się zacznij leczyć pajacu, ten syf w mózgu to masz od urodzenia czy z wiekiem tak ci się stało. Gówno sobą reprezentujesz, gówno masz w głowie, ale do komentowania się rwiesz. Wiedza nie boli, ale tobie już nie pomoże.

krzychu186

2021-11-10, 21:51
Wycieczka po Białorusi się udała a teraz wracamy do domu!!

Rozjebie

2021-11-10, 22:42
notak napisał/a:


kolejny zjeb troll,



Albo jesteś upośledzony, albo sympatyzujesz z ruskimi i zabolało. Tak czy inacze oddawaj kompa matce i idź na granice polerować gały

Ca...........on

2021-11-10, 22:52
Bardzo proszę, żeby Panowie się nie kompromitowali, i nie używali sformułowania "dziennikarze Gazety Wyborczej". Tam NIE MA dziennikarzy.

dżonyłojlker

2021-11-10, 23:23
Caramon napisał/a:

Bardzo proszę, żeby Panowie się nie kompromitowali, i nie używali sformułowania "dziennikarze Gazety Wyborczej". Tam NIE MA dziennikarzy.



A Józef Bąk? :szydera:

djpyza

2021-11-11, 12:21
RobsoN napisał/a:

Weź ty się zacznij leczyć pajacu, ten syf w mózgu to masz od urodzenia czy z wiekiem tak ci się stało. Gówno sobą reprezentujesz, gówno masz w głowie, ale do komentowania się rwiesz. Wiedza nie boli, ale tobie już nie pomoże.



zostałeś zaorany :D mały pecie tyle w temacie zostałeś zaorany retorycznie i na kolana jak do mnie mówisz klękaj przed panem!