18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halman

2021-11-10, 08:47
N0llan napisał/a:

Ten też będzie udzielał wywiadu?


nie, temu to postawią pomnik "niechcianego uchodźcy"...

N0llan

2021-11-10, 08:48
Halman napisał/a:

nie, temu to postawią pomnik "niechcianego uchodźcy"...


Chyba na Białorusi :)

mygyry

2021-11-10, 09:05
Spokojnie dziennikarze wyborczej, wp i Onetu od razu rzucili się na pomoc prawdzie i stwierdzili, że imigranci robili to po to żeby zneutralizować gaz łzawiący, później, że to w ogóle sytuacja z Grecji a następnie usuwali wpisy. Wolne media!
:lol:

pazuzu

2021-11-10, 09:08
Podejrzewam że faktycznie są debilami i myślą ze dym z papierosa pomaga na potraktowanie gazem

sothis

2021-11-10, 10:10
pazuzu napisał/a:

Podejrzewam że faktycznie są debilami i myślą ze dym z papierosa pomaga na potraktowanie gazem



Straszliwie podejrzliwy jesteś :)
Według mnie zdroworozsądkowe podejście brzmi - dymem w oczy przygotowuje się ludzi do "zapłakanych" wywiadów. Czy w tym przypadku taki był cel, czy akurat goście wymyślili ze jak jeszcze mocniej podrażnią oczy to jeszcze mocniej będą łzawić i szybciej wymyje kapsaicynę? Może.

Dla mnie bardziej prawdopodobne jest to pierwsze.

xalk

2021-11-10, 10:25
Dostał gazem i w dymem wywołują łzy, ale zjeby już mają swoje teorie spiskowe o wywiadach.

dżonyłojlker

2021-11-10, 11:23
xalk napisał/a:

Dostał gazem i w dymem wywołują łzy, ale zjeby już mają swoje teorie spiskowe o wywiadach.



Dostał gazem łzawiącym i stwierdził, że jest zbyt ch*jowy i poprosił kolegów o pomoc :idea:

RobsoN

2021-11-10, 11:32
pazuzu napisał/a:

Podejrzewam że faktycznie są debilami i myślą ze dym z papierosa pomaga na potraktowanie gazem



Podejrzewam, że sam jesteś debil. Nie mają czystej wody do przepłukania oczu, więc dymem wywołują łzy. Czego tu nie rozumiesz!

pazuzu

2021-11-10, 11:46
RobsoN napisał/a:

Podejrzewam, że sam jesteś debil. Nie mają czystej wody do przepłukania oczu, więc dymem wywołują łzy. Czego tu nie rozumiesz!



Łzy to już mam wywołane gazem wiec na ch*j podrażniać oczy dodatkowo dymem ? ale widzę że ty i imigranci jesteście na tym samym poziomie inteligencji

djpyza

2021-11-10, 12:10
RobsoN napisał/a:

Podejrzewam, że sam jesteś debil. Nie mają czystej wody do przepłukania oczu, więc dymem wywołują łzy. Czego tu nie rozumiesz!



ale ty jesteś idiota gorszego debila to tu nie widziałem .masakra piszesz jak upośledzone 10 letnie dziecko !!

andrzejrobert75

2021-11-10, 12:24
RobsoN napisał/a:

Podejrzewam, że sam jesteś debil. Nie mają czystej wody do przepłukania oczu, więc dymem wywołują łzy. Czego tu nie rozumiesz!



A gaz łzawiący wywołuje co? Sraczkę czy homoseksualizm?

RobsoN

2021-11-10, 12:25
pazuzu napisał/a:

Łzy to już mam wywołane gazem wiec na ch*j podrażniać oczy dodatkowo dymem ? ale widzę że ty i imigranci jesteście na tym samym poziomie inteligencji



Policja, wojsko, służba więzienna używa gazu pieprzowego, poczytaj sobie o jego działaniu... inteligencie.

djpyza napisał/a:

ale ty jesteś idiota gorszego debila to tu nie widziałem .masakra piszesz jak upośledzone 10 letnie dziecko !!



A tobie jak brakuje argumentów to się nie wpier....

Hvrittinge_sx

2021-11-10, 13:30
Na widły pie**olonych brudasów, Ławrow powiedział że unia powinna dać pieniądze Białorusi żeby miała środki walczyć z nielegalna migracją, no k***a w fotel mnie wbiło.

mygyry

2021-11-10, 14:00
Hvrittinge_sx napisał/a:

Na widły pie**olonych brudasów, Ławrow powiedział że unia powinna dać pieniądze Białorusi żeby miała środki walczyć z nielegalna migracją, no k***a w fotel mnie wbiło.



Już dawno mówiłem, że jednym z celów tego cyrku jest wyrwanie kasy od UE jak to zrobił Erdogan z Turcji, zresztą teraz nawet z Turcji tych brudasów zwożą do Białorusi, taki właśnie jest z turków sojusznik nato...