18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwóch śmieci pobiło niepełnosprytnego Gdańsk

kapelan_szturmowy • 2023-04-21, 22:18
Dwóch sebiksów bije bezdomnego niepełnosprawnego, a Karyna stoi na czatach i nagrywa. Chłop stracił oko, złamany nos, itd.... Widać jak siurki mają kastety. Na portalu Trojmiasto, w ktorym opublikowano film, huczy w komentarzach, a na probilach fejsbukowych tych leszczy już też się wesoło robi. Internetowi detektywi ustalili już nawet adres tej nagrywającej lalki, więc to chyba kwestia czasu...


Anastazja33

2023-04-22, 04:02
Mam wielką nadzieję, że znajdą się mężczyźni, którzy dojebią te dwa ogryzki i odmienią ich życia na zawsze.

turor

2023-04-22, 05:05
Anastazja33 napisał/a:

Mam wielką nadzieję, że znajdą się mężczyźni, którzy dojebią te dwa ogryzki i odmienią ich życia na zawsze.



Tak to jest jak weźmiesz p*zdę za partnera a potem mężczyzn szukasz :D

Pa...........el

2023-04-22, 06:17
Myślisz patusy a to jeszcze gorzej. To jakieś dwie p*zdeczki wychowane bezstresowo.

silwerbalk

2023-04-22, 06:28
Co to za życiowe kaleki? Z kastetem do żula wyskakiwać to tylko chyba u tych śledzi. Nawet jeśli nutek coś odj***ł to powinni mu tylko lepe sprzedać kopa na dupę i tyle ? Ale ta dzisiejsza młodzież (jeszcze ubrani jak by ich sztafeta murzynów wyr*chała ) to k***a dramat jest serio. :roll:

alahu1

2023-04-22, 07:47
Co biedny żul mógł im zrobić? Od razu widać, że to dla zabawy. Przyszli ze sprzętem i napie**alają go powoli. Mam nadzieję, że niedługo obejrzymy ich na hardzie w roli głównej

mynameisgod

2023-04-22, 07:56
dobrze,że ich nie zasłonili na nagraniu

Kidl3r

2023-04-22, 07:56
Jim_Carrey napisał/a:

Macie ich profile tam podane znajdziecie



Byłem na fb. I po tym co tam widziałem to uznaję że na filmie są 3 osoby niepełnosprawne umysłowo i jedna ( ta w zielonym ) z niepełnosprawnością umysłową.

Dvpper22

2023-04-22, 07:59
… wstyd.. jeżeli ktoś chce możemy podjechac do tych Panów, jeżeli będzie znany adres. Nie jestem za biciem… ale chciałbym dla tych Panow stworzyć ból jakiego jeszcze nie doświadczyli..

Belzedup666

2023-04-22, 08:28
Mnie ciekawi co pan żul odj***ł? Ponoć coś wypisywał do jednej z tych ich qrew. Może ktoś ma info dokładniejsze.

Geraldinio

2023-04-22, 08:39
vengo napisał/a:

I ja mam płacić na tych dwóch patusów, żeby pierdzieli na pryczy w celi?
Krzesło podstawić i lina na łeb.



ale po co zaraz marnować taki materiał na mięso armatnie w Bachmucie? zapakować do wagonu towarowego i razem z czołgami wysłać na pierwszą linię frontu.

ibliss

2023-04-22, 08:48
Ciekawe czy byliby tacy cwani w stosunku do normalnego gościa?... Dno i 15 m. mułu.

xxstachu

2023-04-22, 08:57
k***a cioty j***ne 60kg leszcze w pierdlu będą klękać i nikt nie będzie pytał czy boii jak można coś takiego robić dobrze ze są na tyle głupi że nagrali jak za takie coś dostaną mniej niż 15 to ch*ja warte te sady sa a ta p*zda co nagrywa to do burdelu dać i kasę na rentę dla chłopaka

eMCeONe

2023-04-22, 09:08
No to teraz pasiak od 5 do 25 lat, przy czym mamy tutaj pobicie ze szczególnym okrucieństwem. Dodatkowo dochodzi kwestia użycia nielegalnej broni (na którą wątpię by te kozaki miały zezwolenie xD) Więc z 15'staka pewnie dostaną :> Ojej :D

Kgroszek

2023-04-22, 09:15
Za darmo w p*zde nie dostał któryś z was zastanowił się nad tym

Zoroo

2023-04-22, 09:26
Pager napisał/a:

Początkiem lat 2000 w ten sposób pokazywano że jest się kozakiem w PL ale nie cwe*ami jak tych dwóch.



No nie wiem w której PL. Ogólnie coś takiego to zwykle frajerstwo. Tak jak spuszczenie wpeirdolu 5 na 1 zdrowego. Prawdziwi kozacy to jechali z takimi frajerami za karę.