18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwóch śmieci pobiło niepełnosprytnego Gdańsk

kapelan_szturmowy • 2023-04-21, 22:18
Dwóch sebiksów bije bezdomnego niepełnosprawnego, a Karyna stoi na czatach i nagrywa. Chłop stracił oko, złamany nos, itd.... Widać jak siurki mają kastety. Na portalu Trojmiasto, w ktorym opublikowano film, huczy w komentarzach, a na probilach fejsbukowych tych leszczy już też się wesoło robi. Internetowi detektywi ustalili już nawet adres tej nagrywającej lalki, więc to chyba kwestia czasu...


khaman

2023-04-21, 23:59
wykop już znalazł jednego i jego patusiare

sadoman

2023-04-22, 00:13
Oni są tak samo niepełnosprytni jak ten bezdomny. Jak wyjda za kilka lat z pewnością podzielą jego los...

to...........10

2023-04-22, 00:17
Love_is_Love napisał/a:

Starzejemy się. Mam tak samo jak na to patrzę (choć nie mam nic do pedałów ). Ale gdzie się podziały proste nogawki w dresach do ch*ja?!



Dres do ch*ja to się nazywa "bokserki" :D

SizzleMyDizzle

2023-04-22, 00:18
myślę że można za wagon fajek wysłać chłopców z manaus i niech nie próbują ostrzyć nożyków na granicy specjalnie do tej roboty :D

alpax

2023-04-22, 00:19
Jak to się mówi.. oko za oko

NosaczPL

2023-04-22, 00:28
j***ne 2 śmiecie !! j***ne dresy by się ubrali w adidasa,adidosa ! chodz by lepiej wyglądali a tak poważnie sam śmigam w adidasie z lat 90 :) mimo swego wieku lubię to .Ale nie jestem takim gburem i p*zdą ! by się tak zachowywać to nie szata zdobi człowieka ,i kim jest............

Mors_Nigra

2023-04-22, 00:39
Antypolak666 napisał/a:

No i co pedały? Jakiego wyznania ta padlina? Jakiej narodowości te pośmieciuchy? Trzeba szukać po świecie jak tu są najgorsze bandziory na ziemi? Kto normalny w XXI wieku łazi w dresach oprócz ruskich i nadwiślańskiej swołoczy? Bomba atomowa na to cebulowe gówno!



Razem z nimi powinni cię wrzucić do kanału z kamieniem u szyi.

Morty999

2023-04-22, 01:52
c**y po 45kg jaaa jebie serio nie wierze mam nadzieje ze ktos ich rozpozna i dojebie

GIF-Seeker

2023-04-22, 02:24
W dobie dzisiejszego parcia na bycie "medialnym", to coś mi się wydaje, że ktoś ich szybko wyjaśni, tym bardziej. że ludzie namierzyli ich adresy w przeciągu kilku godzin. Liczę na jakąś relację, a jutro w informacjach, to Kraśko będzie szczytował zapowiadając materiał.

Ha...........dy

2023-04-22, 02:28
Dlaczego nigdy nie byłem świadkiem takiej sytuacji (oraz dlaczego nigdy za czasów gimnazjalno-licealnych żadna nauczycielka nie pokusiła się o wyjście ze stosowną propozycją, to tak nawiasem mówiąc - druga moja zagwozdka). Duży ze mnie facet i bym ich poskładał z racji masy, nie zaś umiejętności, których mam pewne deficyty, ale coś tam też jednak trenowałem. Czemuż to los mi jakiejś patologii nie podał na talerzu? Starczyłby przecie liść, tudzież luj-usypiacz. I by się robactwo nauczyło jak ma pełzać i że nikogo nie należy poniżać. No ale nie - nie miałem takiej szansy i mieć jej pewnie nie będę. A i oczywiście pojawi się pewnie jakiś gagatek, który odpisze, że widząc tych suchoklatsów to bym się, mówiąc kolokwialnie, zesrał. Otóż nie, nie mierzmy wszystkich swoją miarą. :-)

ritu4l

2023-04-22, 02:52
HardyTwardy napisał/a:

Dlaczego nigdy nie byłem świadkiem takiej sytuacji (oraz dlaczego nigdy za czasów gimnazjalno-licealnych żadna nauczycielka nie pokusiła się o wyjście ze stosowną propozycją, to tak nawiasem mówiąc - druga moja zagwozdka). Duży ze mnie facet i bym ich poskładał z racji masy, nie zaś umiejętności, których mam pewne deficyty, ale coś tam też jednak trenowałem. Czemuż to los mi jakiejś patologii nie podał na talerzu? Starczyłby przecie liść, tudzież luj-usypiacz. I by się robactwo nauczyło jak ma pełzać i że nikogo nie należy poniżać. No ale nie - nie miałem takiej szansy i mieć jej pewnie nie będę. A i oczywiście pojawi się pewnie jakiś gagatek, który odpisze, że widząc tych suchoklatsów to bym się, mówiąc kolokwialnie, zesrał. Otóż nie, nie mierzmy wszystkich swoją miarą.



Jakbyś ich zobaczył to byś się zesrał.

Ze śmiechu

tomkararek

2023-04-22, 03:01
jp nieszczescja chodza porami

CrookerS

2023-04-22, 03:05
2 j***ne wieszaki pie**oleni kulturysci z auschwitz w dupe j***ni.

Za taka akcje u mnie na osiedlu pod pasnikiem rozj***ni minimum ma 4tyg L4.