18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwóch podstarzałych Sebiksów i Grażyna

KlinikaAborcyjna • 2018-12-09, 19:09
Seba: Jak jeździsz ty przygłupie? Ja ci pokaże ciulu jeden ty!
Sebiks: To ja ci pokaże gdzie raki zimują chamie jeden!




Grażyna: Seba nie pajacuj i wsiadaj do auta bo obiadu nie dostaniesz!

peniseusz

2018-12-10, 21:08
zamiast tej cenzury na ryju to widziałem Nosacza Sundajskiego, co za polactwo

MadDave

2018-12-10, 21:46
Tak się dzieje gdy na drodze spotkają się dwaj życiowi frustraci. Wiedzą ze mają ch*jowe, życie, męczącą babę, słabą pracę, końca spłaty kredytu na l3 nie widać bo jeszcze 15 lat. Syn sp***olił do anglii córka się puszcza z byle kim i jeszcze trafia się jakiś frajer na drodze, więc januszek dostał meltdownu rdzenia i nie wytrzymał :D

elodymek

2018-12-11, 00:07
Toć to u mnie na skrzyżowaniu, Alfe widać i Auchan :D Też mnie ten ch*j pas do zawracania kilka razy na początku zmylił :P ale udało mi się zawsze wpie**olić na szybciora na właściwy, tak jak ten Pan na obrazku. Swoją drogą wk***ia to, jak ch*j jakiś widzi Cię, że zj***łeś, że nie ten pas i chcesz sp***alać na właściwy, jest miejsca wystarczająco, ale nie, po co komu zwyczajna uprzejmość, kultura, życzliwość, nie wpuści. Normalnie to jedzie 10-20 poniżej ograniczenia, 5 km za poprzedzającym pojazdem, ale w takiej sytuacji umie przyspieszyć i j***ć zderzak w zderzak :(

WillBeGood

2018-12-11, 22:31
czy tylko ja za każdym razem jak to oglądam i słysze ten cioto-pisk "jedzcie już chopaki : D " mam ochote mu wyj***ć zeby zamknoł ryj , a jak juz otwiera to niech nie piszczy jak zjeb w obawie przed wpie**olem od janusza xd

tigerqaz

2018-12-12, 17:30
WillBeGood napisał/a:

zamknoł



:homer:

Idź próbować być gangsterem gdzie indziej...