18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwóch podstarzałych Sebiksów i Grażyna

KlinikaAborcyjna • 2018-12-09, 19:09
Seba: Jak jeździsz ty przygłupie? Ja ci pokaże ciulu jeden ty!
Sebiks: To ja ci pokaże gdzie raki zimują chamie jeden!




Grażyna: Seba nie pajacuj i wsiadaj do auta bo obiadu nie dostaniesz!

~Velture

2018-12-09, 19:29
Już chciałem to byłować i szukać ale to nie to samo co było jakiś czas temu bo okazało się, że zjeb z lewej jednak chciał w lewo skręcić a na innym filmie zwyczajnie się wpie**alał aby pojechać prosto...

Bez kitu nie wiem nawet o ch*j tu poszło. Obaj jechali w inną stronę i nagle temu z lewej coś odj***ło.
k***a ludzie to w życiu nie mają chyba innych problemów niż kogoś wk***ić i wyskoczyć się napie**alać z kimś bo k***a ch*j wie co.

Jakbym do każdego na drodze wyskakiwał bo mnie wk***ił to albo bym teraz siedział w pierdlu albo na cmentarzu leżał.

Janusz_k

2018-12-09, 20:00
k***a co za dekiel, wpie**alał się nie na swój pas i jeszcze chojrakuje, faktycznie brakło tramwaju :)

oleyu

2018-12-10, 08:01
Ludzie to mają problemy .... Olać idiotę i jechać dalej ...

Wiewór

2018-12-10, 09:20
Velture napisał/a:

Bez kitu nie wiem nawet o ch*j tu poszło. Obaj jechali w inną stronę i nagle temu z lewej coś odj***ło.
k***a ludzie to w życiu nie mają chyba innych problemów niż kogoś wk***ić i wyskoczyć się napie**alać z kimś bo k***a ch*j wie co.



Ten z lewej wpie**alał się na środek. Prawdopodobnie wyszedł, żeby pouczyć tego z prawej i nawet nie spodziewał się, że gościu wyjdzie i wykona wyprzedzający atak cios na ryj.
Gościu z lewej dał dupy bo rację miał ten z prawej.

Pitok

2018-12-10, 13:27
Do pełni szczęścia brakowało aby nagrywający wysiadł z samochodu i zaczął się z nimi nak***iać za to, że mu dotknęli samochód.

latino_lover

2018-12-10, 13:41
No typowy Jacuś i Grażynka kontra rezolutny Mariuszek który wyszedł od razu z działem na ryj na dziadygę. Jacuś sfrustrowany, żonka go z rana wyciągnęła na szoping do Auchana i kazała mu założyć odświętne sandały z koziej pały w zestawie ze spodenkami typu 4/5, a Jaca już się nie mógł doczekać konkursu skoków i taterki więc gnał na hasjendę i teraz nawet sam nie wie co mu odj***ło z tymi manewrami. Widzisz chamie mogłeś siedzieć spokojnie w tym swoim ch*jomobilu, a tak wyszedłeś na ring i dostałeś po mordzie, teraz Grażka pewnie nie nadąża z gotowaniem bigosu na uspokojenie

czasssan

2018-12-10, 13:57
Gdańsk Kołobrzeska/Aleja Rzeczypospolitej. Nie widać blach typa w oplu, ale obstawiałbym, że spoza trójmiasta. Tu z rana zawsze ktoś sp***oli lewoskręt, a że wszyscy wk***ieni, bo do pracy spieszą się bardziej od całej reszty to codziennie trąbienie, spiny i lewe akcje. O ile w pozostałych miejscach panuje w miarę sensowna kultura jazdy - tak tu nadzwyczaj często ludziom pękają hemoroidy.

freaky

2018-12-10, 15:15
O k***a, atak klonów czy co?

Krak

2018-12-10, 15:31
Nagrywający tez niedostosowany, bo pojechał i na torowisku na skrzyżowaniu stanął

tigerqaz

2018-12-10, 18:12
k***a stare chłopy a takie głupie.
I weź tu oczekuj choć odrobinę kultury na drodze.
I to złowieszcze i wiejące grozą.... Ej !!!
k***a sam bym sp***alał jak bym coś takiego usłyszał :D

djted

2018-12-10, 19:38
No i w czym problem? Wyszli dali sobie po mordzie. Rozładowali atmosfere. Nikomu nie zagrozili.... Piwo leci. Chociaz filmik z jakiejs starej kompilacji z przed roku, albo dwóch