18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwie dziewczynki chyba się pokłóciły

Roniqq • 2015-09-22, 22:51
Dwie dziewczynki chyba się nie za bardzo dogadały, skończyło się jak skończyło :lol:



Zajumane z FB

chablas

2015-09-23, 10:43
Najprawdopodobniej ta w białym (wiadomo-barwy) to kibic Realu a kopana kibicuję Barcelonie.. w 0.43 blondyna w jakże wulgarny sposób obraża swojego oprawcę i nazywa ją messi!!! Tamtej nie pozostało nic innego jak pomścić słowną zniewagę kopami na ryj :D

natking

2015-09-23, 14:46
Dobry dresiarski klimat za garażami. Klasyczny wręcz.

Podziwiam szybkość i precyzję ciosów przyszłej pani fryzjerki, czy tam kasjerki.

BehemothKitty

2015-09-23, 14:50
Kołek89 napisał/a:

Ja pie**olę, czy ktoś mi wytłumaczy, dlaczego ZAWSZE jak laski się biją, to jeszcze ledwo zdążą wyprowadzić jeden cios, a już się zaczyna targanie za włosy? :lol:


Całkiem prawdopodobne, że to z powodu bólu nie do zniesienia. Nic nie boli tak jak wyrywanie włosów garściami. No, może poród.
A wydaje mi się, że generalnie we wszelkich wpie**olach chodzi o to, żeby sprawić ból. Ale mogę być w błędzie, wracam do kuchni :-P

krechaman

2015-09-23, 15:36
Jakie krwawe gongi na ryj. Fuks, że przeżyła :amused:

man_of_steel

2015-09-23, 15:51
Ja po tej walce bym skorzystał z okazji i wyr*chał blondynę, póki jest w szoku :krejzi:

defcon1

2015-09-23, 16:42
BehemothKitty napisał/a:


Całkiem prawdopodobne, że to z powodu bólu nie do zniesienia. Nic nie boli tak jak wyrywanie włosów garściami. No, może poród.
A wydaje mi się, że generalnie we wszelkich wpie**olach chodzi o to, żeby sprawić ból. Ale mogę być w błędzie, wracam do kuchni :-P


Zależy jak rozumieć wpie**ol. Dla mnie kopanie leżącego po głowie to jest po prostu sk***ysyństwo (no chyba, że ktoś coś bardzo złego zrobił). Jak miała taki zajebisty uraz do tej blondynki to mogła ją już wytargać za te włosy, pociągnąć dwa-trzy razy z pieści i odpuścić. A ta wyj***ła jej w potylicę, kopnęła w ryj, potem nadepnęła na ryj, a potem jeszcze trzy razy kopnęła "z całej epy" w głowę. Ta się w dodatku nie broniła. Jeżeli faceci (normalni) mają do siebie jakiś problem, szczególnie tacy, którzy się znali wcześniej tylko o coś się pożarli, to umawiają się na pojedynek i walczą, ale jak któryś w końcu ma dość, nawet po dwóch strzałach, to drugi go nie będzie okładał k***a pięściami i kopniakami jak worka treningowego, bo tamten się nie broni. No, chyba, że ktoś jest wyjątkowo wk***iający i sprowokuje walkę po raz kolejny, to można w celach dydaktycznych :amused: teraz możesz odmaszerować do kuchni

_poison_

2015-09-23, 17:38
patologia po polsku :mrgreen:

rafikk1337

2015-09-23, 20:09
A tam pie**olicie jak potluczeni. Widac ta wielka przyjaciolka okazala sie zwykla suka to dostala wpie**ol :-P

qwerq221

2015-09-23, 20:39
Żeńska płeć jest tak kurewsko zj***na pod każdym względem, że aż człowiek się zastanawia dlaczego Bóg tak nas skrzywdził. Są strasznie żałosne we wszystkim co robią praktycznie przez całe swoje zj***ne życie. k***a największy fart w moim życiu to ten, że natura od urodzenia nagrodziła mnie płcią męską.

normale

2015-09-23, 21:05
jutro maks pojutrze będzie o tym w wiadomościach, już kolejny taki filmik dzieci z gimnazjum/liceum jak kogoś biją, a później dochodzenie :D dostanie za swoje p*zdeczka ;)

Tu...........ba

2015-09-23, 21:10
Spokojnie, pewnie ściera skończy z grubym tyłkiem, 5 bachorami i inteligentnym inaczej dresem, który będzie jej poprawiał makijaż według podręcznika "Pięściami przez ryj".

kolborano

2015-09-24, 09:14
Ma ktoś numer do blondyny? Moja baba się zużyła już a ta widzę nawet kopy przyjmuje, to bym przygarnął, nie?

TheMozg01

2015-09-24, 15:05
k***a, ale patola :D

Ba...........34

2015-09-24, 17:36
Nie posiadam zdjęć cycków ani obitego ryja.Wybaczcie drodzy sadole.Blondynka na filmiku została zidentyfikowana jako Anita D.
Ps:Mogłem się pomylić,ponieważ wszystkie dresiary wyglądają tak samo,ale grono ekspertów potwierdziło moje przypuszczenia,wiec są na to nikłe szanse.

tigerqaz

2015-09-24, 18:06
Czarna pokazuje co będzie, jak nasi czarni koledzy już przekroczą granicę.
Blondyna pokazuje jak nie należy w takiej sytuacji postępować.
Pokaz uważam za udany i prawidłowy. Pozdrawiam.