18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwie dziewczynki chyba się pokłóciły

Roniqq • 2015-09-22, 22:51
Dwie dziewczynki chyba się nie za bardzo dogadały, skończyło się jak skończyło :lol:



Zajumane z FB

egzor666

2015-09-23, 01:20
Jaka Patologia i te przezwiska messi?

kaiel

2015-09-23, 01:26
ukradła jej przepis na maść od bólu dupy

Zyonic

2015-09-23, 01:36
Za bijące się patologiczne dzieci zawsze piwko.

martxi

2015-09-23, 01:37
Za*ebisty materiał, na miejscu blondi w podskokach gnałabym do prokuratury :D

Hvsarz

2015-09-23, 01:44
Baby to jednak podludzie są...

_Azazel

2015-09-23, 01:49
Kwiat młodzieży polskiej

panchamityle

2015-09-23, 02:16
Turbopatologia w natarciu ale oklep jak na laskę zapodała dobry. Raz na dyskotece z 15 lat temu byłem świadkiem podobnej bitki, nie mogłem uwierzyć że k***a k***ie jednak łeb urwie..

Mom and Death

2015-09-23, 02:48
"Taka wielka przyjaciółka, k***a, byłaś" :D

Ogólnie wk***iła mnie ta szmata w białym, po co te kopy na ryj bezbronnej ofiary, te ciosy z pięści zupełnieby wystarczyły ;/

Ba...........34

2015-09-23, 04:09
Wydaje mi się,ze blondynka na filmie to Anita.Jak okaże się,ze to ona,to wrzucę fotki jej opuchniętego ryja :-D

miskolabor

2015-09-23, 09:33
Za to kompanie leżącego i deptanie, wielki cza
rny ku*as w ucho

mi...........80

2015-09-23, 09:40
Dobre bo polskie, widać że nie odbiegamy już tak bardzo standardami od cywilizowanego świata zachodu.

Blondyna mogła się bronić, wytrzymała była, niestety zawsze jest kwestia blokady psychicznej.

defcon1

2015-09-23, 09:45
@Baka1234 czekamy kolego, ps: jak możesz to z cyckami :amused:

E z taką to by się można ponapie**alać :D swoją drogą ciekawe jest, że kobiety w gruncie rzeczy są dużo bardziej okrutne i brutalne od mężczyzn, jeżeli wziąć pod uwagę konkretne przypadki. Podobno już kronikarze rzymscy pisali o tym, że wśród powstańców Spartakusa zawsze największy rozpie**ol robiły kobiety, które dla niego walczyły (o ile facet po prostu zabijał żołnierza, tak kobiety podobno masakrowały ciała nie do poznania). I to jest znamienne dla bójek niektórych lasek: patrzcie, w większości przypadków facet (znaczy z gatunku homo sapiens czyli biały) w walce za cel stawia sobie pokonanie przeciwnika, doprowadzenie go do stanu bezbronności, to jest, w uproszczeniu, przypie**olenie mu tak, żeby nie wstał. Ponieważ laski raczej ważą mniej i dysponują mniejszą siłą fizyczną, to ciężko im znokautować przeciwniczkę, więc biją tak, by zadać jak największy ból i wyrządzić jak największe szkody: patrzcie na te ciosy pięścią, szybko, metodycznie, precyzyjnie - podobnie to stąpnięcie na brzuch i potem na twarz - nie aby obezwładnić, ale aby zadać ból. A blondynce współczuję, bo takie kopniaki w czajnik nawet od laski bolą, w końcu noga waży kilkukrotnie więcej od ręki no i jednak mięśnie ud są wielokrotnie silniejsze... ajajaj. Ale analizę jebnąłem to niech mnie ch*j.

Mam nadzieję, że poszły z tym na psiarnię. Generalnie nie jestem zwolennikiem rozwiązywania takich spraw na policji, o ile to jest BÓJKA, czyli zakończyłoby się na tych paru strzałach z piąchy. Ale tutaj to już jest katowanie bezbronnej ofiary, za co serdeczny ch*j w oko tej brunetce.

lerens0122

2015-09-23, 10:01
Wiedzę, ze są tutaj uczuciopedysci. Witam, witam.

Malibooo

2015-09-23, 10:10
Tak się zastanawiam, czy kolory w aparaciku się popsuły ?
Bo laski ewidentnie białe :) Standardowy nurt sadolskich bójek jakoś się wykoślawia.

Eh, gdzie te komentarze o zoo i zwierzętach ?

extremaizer

2015-09-23, 10:37
binladden napisał/a:

Mam zasadę, że kobiet nie biję, ale jak bym to zobaczył na żywo, to taką bułę bym jej jebnął, że spadła by razem ze śniegiem. W przyszłym roku.



A co mi tam... h*ja bys zrobil.